Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 1 359 150 PLN
Przebudowa układu pomieszczeń higieniczno-sanitarnych Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Wojsławicach
Numer referencyjny: ZSCKRW.261.27.2026.PZP
Zamawiający
ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W WOJSŁAWICACH
118
98-220 Wojsławice, Łódzkie
NIP: 8291197080
REGON: 000095880
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Załączniki nr 2-6
Załączniki Nr 2-6.zip
Specyfikacja warunków zamówienia
SWZ.pdf
Opis przedmiotu zamówienia - Załacznik nr 1
Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1.zip
Informacja z otwarcia ofert 7_08_2026_
Informacja z otwarcia ofert 7_08_2026_.pdf
INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY
INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY strona.pdf
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - Ponowny wybór
Informacja - strona internetowa.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY MGR INŻ. WITOLD DAWID | 98-220 Zduńska Wola | 8290002594 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY MGR INŻ. WITOLD DAWID (98-220 Zduńska Wola) | Umowa podpisana | 1 359 150 PLN | 1 359 150 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 64 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne)
Najniższa cena
40 822 PLN
Średnia cena
1 029 892 PLN
Najwyższa cena
18 900 630 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| MIGBUD Wojciech Migała Piotrków Trybunalski | 4 | 282 753 PLN | 1 131 012 PLN |
| FACIT Usługi Remontowo Budowlane Zofia Hebda Wieniawa | 2 | 317 618 PLN | 635 236 PLN |
| MIGBUD Wojciech Migała Piotrków Trybunalski | 2 | 245 320 PLN | 490 640 PLN |
| Zakład Dekarsko-Blacharski i Remontowy Mariusz Tręda Piotrków Trybunalski | 2 | 271 421 PLN | 271 421 PLN |
| Paweł Wlaźlak EL-BUD Radomsko | 2 | - | - |
| Marcin Mikulski MikMar Specjalistyczne czyszczenie Szczerców | 2 | - | - |
| ARCH-BUD Anna Hajdera Tomaszów Mazowiecki | 2 | 354 971 PLN | 354 971 PLN |
| TR Constructions Sp. z o.o. Biała | 2 | 289 000 PLN | - |
| Globalterm sp. z o.o. Warszawa | 1 | 855 521 PLN | 855 521 PLN |
| MK BUDIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ BEŁCHATÓW | 1 | 741 383 PLN | 741 383 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa układu pomieszczeń higieniczno-sanitarnych Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Wojsławicach
2026-08-31 09:26:30Z
Remont pomieszczeń w szkole i remont chłodni w internacie w ZSCKR w Zduńskiej Dąbrowie
2026-08-30 10:29:53Z
Remont pomieszczeń w szkole i remont chłodni w internacie w ZSCKR w Zduńskiej Dąbrowie
2026-08-30 10:29:53Z
Remont i modernizacja sanitariatów w Szkole Podstawowej nr 9 im. Władysława Jagiełły w Kutnie
2026-08-26 10:08:50Z
Remont budynku Szkoły Podstawowej w Szczercowie przy ul. Rzecznej 7
2026-08-26 08:37:44Z
Adaptacja pomieszczeń w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim przy w ul Sienkiewicza 10/12, ramach realizacji projektu pn.: „WIZJONERZY STYLU I SMAKU”.
2026-08-25 06:21:19Z
Remont budynku magazynowego na ul. Pabianickiej 72 A
2026-08-21 09:05:59Z
Remont trzech klatek schodowych w wielorodzinnym budynku mieszkalnym „ODRA” przy ul. Czaplinieckiej 5 w Bełchatowie
2026-08-21 07:32:32Z
Prace konserwatorsko – budowlane najniższej kondygnacji pałacu w Lisowicach oraz rewaloryzacja części parku podworskiego i renowacja kaplicy na skarpie
2026-08-20 09:56:27Z
Przebudowa i rozbudowa budynku mieszkalnego przy ul. Lutomierskiej 9 w Łasku
2026-08-13 08:29:36Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00359472 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Przebudowa układu pomieszczeń higieniczno-sanitarnych Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Wojsławicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W WOJSŁAWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000095880
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 118
1.5.2.) Miejscowość: Wojsławice
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-220
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 43 825 14 91
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsckrwojslawice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/zsckr-wojslawice
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa układu pomieszczeń higieniczno-sanitarnych Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Wojsławicach
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eceb35ac-641e-4df0-9f45-8dd83b23d414
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359472
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076694/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa układu pomieszczeń higieniczno-sanitarnych Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Wojsławicach
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eceb35ac-641e-4df0-9f45-8dd83b23d4143.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne dot. korespondencji elektronicznej określają postanowienia pkt 8 i 9 SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZSCKRW.261.27.2026.PZP
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa układu pomieszczeń higieniczno-sanitarnych Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Wojsławicach
4.2.6.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45432120-1 - Instalowanie nawierzchni podłogowych
45432130-4 - Pokrywanie podłóg
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45442100-8 - Roboty malarskie
45262520-2 - Roboty murowe
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-18
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Sposób oceny ofert został określony w pkt 18 SWZ
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji i rękojmi
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Warunki udziału w postępowaniu dotyczące sytuacji ekonomicznej lub finansowej:Zamawiający wymaga (w okresie nie wcześniejszym niż 3 miesiące liczonym wstecz od dnia w którym upływa termin składania ofert) posiadania przez wykonawcę zdolności kredytowej lub środków finansowych na kwotę/w kwocie minimum 1 00 000,00 zł. lub równowartości w walucie obcej przeliczonej wg kursów średnich walut obcych w złotych publikowanych przez Narodowy Bank Polski na dzień składania ofert.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: W celu potwierdzenia spełniania przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu, zamawiający żąda oświadczenia wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zostałyzawarte w pkt 8 i 10 SWZ
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia został określony w pkt 37 SWZ7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-07 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-eceb35ac-641e-4df0-9f45-8dd83b23d414
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-07 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-05
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 23.07.2026
- Termin składania ofert
- 07.08.2026 07:00
- Wartość umowy
- 1 359 150 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-09-18