Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Analiza, projektowanie i wdrożenie repozytorium kodu źródłowego wraz z elementami CI/CD oraz audytem biznesowo-systemowym

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00277351

Zamawiający

InnoBaltica Sp. z o. o.

Lastadia 2

80-880 Gdańsk, Pomorskie

NIP: 9571003404

REGON: 220639884

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Sii Sp. z o.o. Warszawa 5252352907

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Sii Sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Pomorskie — na podstawie 24 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72260000-5)

Najniższa cena

24 588 PLN

Średnia cena

351 714 PLN

Najwyższa cena

898 289 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Sii Sp. z o.o. Warszawa 2 - -
COIG S. A. Katowice 2 - 658 296 PLN
Mednow Sp. z o. o. Katowice 2 492 984 PLN 400 800 PLN
Sprint S.A. Olsztyn 2 318 357 PLN 318 357 PLN
ASSECO DATA SYSTEMS S.A. Gdańsk 1 898 289 PLN 898 289 PLN
Asseco Data Systems S.A. Gdańsk 1 - -
ASSECO DATA SYSTEMS S.A. GDAŃSK 1 24 588 PLN 24 588 PLN
Asseco Business Solutions S.A. Lublin 1 40 964 PLN -
MADKOM S.A. Gdynia 1 - -
Mariusz Neubauer FORKOMP Gdynia 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

PRZEDŁUŻENIE SUBSKRYPCJI I GWARANCJI PRODUCENTA DLA URZĄDZEŃ ORAZ ŚWIADCZENIE USŁUGI WSPARCIA TECHNICZNEGO

Sprint S.A. -

2026-09-02 06:54:10Z

Analiza, projektowanie i wdrożenie repozytorium kodu źródłowego wraz z elementami CI/CD oraz audytem biznesowo-systemowym

Sii Sp. z o.o. -

2026-08-18 07:51:55Z

PRZEDŁUŻENIE SUBSKRYPCJI I GWARANCJI PRODUCENTA DLA URZĄDZEŃ ORAZ ŚWIADCZENIE USŁUGI WSPARCIA TECHNICZNEGO

Sprint S.A. 318 357 PLN

2026-08-13 12:53:14Z

Rozbudowa systemu NXT o nowe funkcjonalności

Comarch HIS Sp. z o.o. -

2026-07-23 07:25:08Z

Odnowienie subskrypcji na system ochrony antywirusowej; Wsparcie techniczne systemu ochrony antywirusowej oraz środowiska serwerowego i wirtualnego; Certyfikat ssl wildcard z roczną subskrypcja

Mariusz Neubauer FORKOMP -

2026-07-09 07:21:10Z

Usługa zaprojektowania, opracowania, implementacji, wdrożenia i utrzymania oprogramowania systemu szkoleniowego AR Bridge Simulator z wykorzystaniem rzeczywistości rozszerzonej.

Tomasz Polak -

2026-07-08 05:52:41Z

Asysta techniczna i konserwacja systemu KSAT2000i

COIG S. A. -

2026-07-07 10:26:23Z

Utrzymanie wsparcia dla programów Asseco

Asseco Business Solutions S.A. 40 964 PLN

2026-07-07 06:01:57Z

Świadczenie usługi serwisowej oprogramowania Comarch.

Comarch S. A. -

2026-06-30 05:26:05Z

Odnowienie subskrypcji na system ochrony antywirusowej i antyspam. ; Wsparcie tech. syst. ochrony antywirusowej oraz środowiska serwerowego i wirtualnego; Certyfikat ssl wildcard z roczną subskrypcja

Synergia IT Sławomir Kłódka 145 343 PLN

2026-06-25 11:31:15Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 11 252 PLN Średnia: 380 737 PLN Max: 1 121 760 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Analiza, projektowanie i wdrożenie repozytorium kodu źródłowego wraz z elementami CI/CD oraz audytem biznesowo-systemowym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: InnoBaltica Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220639884

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lastadia 2

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-880

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 587129900

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@innobaltica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://innobaltica.pl/innobaltica/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


innowacyjne rozwiązania w zakresie transportu publicznego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Analiza, projektowanie i wdrożenie repozytorium kodu źródłowego wraz z elementami CI/CD oraz audytem biznesowo-systemowym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2de1aaab-1874-4dfd-ae7a-3450dca723dc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00277351

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

System FALA działa w infrastrukturze Zamawiającego i świadczy usługi o istotnym znaczeniu publicznym (walidacja uprawnień do przejazdu środkami komunikacji miejskiej i kolejowej na obszarze województwa pomorskiego, sprzedaż i rozliczenia). Zachowanie ciągłości działania Systemu ma charakter krytyczny. Zamawiający nie ma możliwości wstrzymania eksploatacji ani zaakceptowania ryzyka zakłóceń wynikających z braku niezbędnych narzędzi i procesów inżynierskich.
Po dokonanym odbiorze Systemu FALA oraz po zakończeniu obecnej umowy na jego eksploatację, Zamawiający dysponować będzie działającą instancją systemu, przekazaną dokumentacją oraz kodami źródłowymi, które w ramach obowiązków gwarancyjnych Wykonawca Systemu FALA jest zobowiązany uzupełniać i aktualizować. (...)
Z uwagi na brak wystarczającego zakresu znaków w polu "uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki, pełna treść uzasadnienia znajduje się w dokumentach postępowania.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/07/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej analizy posiadanego przez Zamawiającego kodu źródłowego Systemu FALA i wszystkich jego elementów oraz zaprojektowanie i wdrożenie na zasobach chmurowych udostępnionych przez Zamawiającego, uporządkowanego środowiska inżynierskiego obejmującego repozytoria kodu źródłowego, procesy Continuous Integration (CI) i Continuous Deployment (CD), repozytoria artefaktów i dokumentację techniczną.
Szczegółowy zakres świadczenia usługi oraz zasady jej realizacji określa opis przedmiotu umowy, będący załącznikiem nr 3 do wysłanego zaproszenia oraz projektowane postanowienia umowy, będące załącznikiem nr 2 do wysłanego zaproszenia, stanowiące podstawę negocjacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sii Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252352907

7.3.3) Ulica: al. Niepodległości 69

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-626

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 900000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2026-06-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
05.06.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 72260000-5
72260000-5 (Usługi w zakresie oprogramowania)