Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Rozbudowa systemu NXT o nowe funkcjonalności

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00357576

Zamawiający

Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.

Gdańsk, Pomorskie

NIP: 5833162278

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

31-864 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Comarch HIS Sp. z o.o. Kraków 6751811676

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Comarch HIS Sp. z o.o. (Kraków) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Pomorskie — na podstawie 23 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72260000-5)

Najniższa cena

24 588 PLN

Średnia cena

351 714 PLN

Najwyższa cena

898 289 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Sii Sp. z o.o. Warszawa 2 - -
COIG S. A. Katowice 2 - 658 296 PLN
Mednow Sp. z o. o. Katowice 2 492 984 PLN 400 800 PLN
ASSECO DATA SYSTEMS S.A. Gdańsk 1 898 289 PLN 898 289 PLN
Asseco Data Systems S.A. Gdańsk 1 - -
ASSECO DATA SYSTEMS S.A. GDAŃSK 1 24 588 PLN 24 588 PLN
Asseco Business Solutions S.A. Lublin 1 40 964 PLN -
MADKOM S.A. Gdynia 1 - -
Mariusz Neubauer FORKOMP Gdynia 1 - -
Tomasz Polak Rębiechowo 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Analiza, projektowanie i wdrożenie repozytorium kodu źródłowego wraz z elementami CI/CD oraz audytem biznesowo-systemowym

Sii Sp. z o.o. -

2026-08-18 07:51:55Z

PRZEDŁUŻENIE SUBSKRYPCJI I GWARANCJI PRODUCENTA DLA URZĄDZEŃ ORAZ ŚWIADCZENIE USŁUGI WSPARCIA TECHNICZNEGO

Sprint S.A. 318 357 PLN

2026-08-13 12:53:14Z

Rozbudowa systemu NXT o nowe funkcjonalności

Comarch HIS Sp. z o.o. -

2026-07-23 07:25:08Z

Odnowienie subskrypcji na system ochrony antywirusowej; Wsparcie techniczne systemu ochrony antywirusowej oraz środowiska serwerowego i wirtualnego; Certyfikat ssl wildcard z roczną subskrypcja

Mariusz Neubauer FORKOMP -

2026-07-09 07:21:10Z

Usługa zaprojektowania, opracowania, implementacji, wdrożenia i utrzymania oprogramowania systemu szkoleniowego AR Bridge Simulator z wykorzystaniem rzeczywistości rozszerzonej.

Tomasz Polak -

2026-07-08 05:52:41Z

Asysta techniczna i konserwacja systemu KSAT2000i

COIG S. A. -

2026-07-07 10:26:23Z

Utrzymanie wsparcia dla programów Asseco

Asseco Business Solutions S.A. 40 964 PLN

2026-07-07 06:01:57Z

Świadczenie usługi serwisowej oprogramowania Comarch.

Comarch S. A. -

2026-06-30 05:26:05Z

Odnowienie subskrypcji na system ochrony antywirusowej i antyspam. ; Wsparcie tech. syst. ochrony antywirusowej oraz środowiska serwerowego i wirtualnego; Certyfikat ssl wildcard z roczną subskrypcja

Synergia IT Sławomir Kłódka 145 343 PLN

2026-06-25 11:31:15Z

Świadczenie usługi serwisowej oprogramowania Mednow (Comarch).

Mednow Sp. z o. o. 492 984 PLN

2026-06-16 11:02:01Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 11 252 PLN Średnia: 381 549 PLN Max: 1 121 760 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Rozbudowa systemu NXT o nowe funkcjonalności

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.

1.2.) Oddział zamawiającego: Szpital św. Wojciecha al. Jana Pawła II 50, 80-462 Gdańsk

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221964385

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Nowe Ogrody 1-6

1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.4.3.) Kod pocztowy: 80-803

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@copernicus.gda.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.copernicus.gda.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-faa13a41-815b-4424-b945-15281ea2d6ab

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357576

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest finansowane w ramach Inwestycji D1.1.2. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia.” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Rozbudowa systemu NXT o nowe funkcjonalności

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa HIS i eMonitoring, w tym zasilanie dokumentacji
danymi z aparatury medycznej, Licencja pozwalająca na integrację z bramkami dla kardiomonitorów w celu zasilania danymi modułów HIS i e-Monitoring, Rozbudowa HIS -moduł Patomorfologia systemu HIS w celu usprawnienia pracy Zakładu Patomorfologii, Rozbudowa HIS - Rozszerzenie zakresu HIS w obiegu informacji w Zakładzie Patomorfologii w procesie barwienia poprzez integrację z aparaturą (Integracja z barwiarką histopatologiczną IHC 1 i 2, Rozbudowa systemu HIS - PARTOGRAM - DODANIE KRZYWEJ Z KTG DO HIS, Rozbudowa HIS - Przesyłanie z HIS do GUS danych statystycznych dotyczących urodzeń i zgonów, Rozbudowa HIS - Moduł do indeksacji wraz z raportem wykonania wskaźnika, Zakup i wdrożenie licencji - Rozbudowa systemu HIS/RIS – integracja z PUI (Platformą Usług Inteligentnych), Rozbudowa HIS - wdrożenie uwierzytelnienia dwuskładnikowego 2FA użytkowników systemu w celu podniesienia bezpieczeństwa przetwarzania dokumentacji medycznej, wraz ze szkoleniami dla Copernicus PL. Zamówienie należy wykonać w zakresie wymienionym w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej OPZ) - zał. 2 do Zaproszenia.

3.9.) Główny kod CPV: 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-09

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-07-15

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Comarch HIS Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751811676

4.3.3.) Ulica: Michała Życzkowskiego 27

4.3.4.) Miejscowość: Kraków

4.3.5.) Kod pocztowy: 31-864

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1346241,15 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 391430-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-15

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1346241,15 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
23.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 72260000-5
72260000-5 (Usługi w zakresie oprogramowania) 72250000-2 (Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów)