Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Analiza, projektowanie i wdrożenie repozytorium kodu źródłowego wraz z elementami CI/CD oraz audytem biznesowo-systemowym
Zamawiający
InnoBaltica Sp. z o. o.
Lastadia 2
80-880 Gdańsk, Pomorskie
NIP: 9571003404
REGON: 220639884
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Sii Sp. z o.o. | Warszawa | 5252352907 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sii Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 24 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72260000-5)
Najniższa cena
24 588 PLN
Średnia cena
351 714 PLN
Najwyższa cena
898 289 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Sii Sp. z o.o. Warszawa | 2 | - | - |
| COIG S. A. Katowice | 2 | - | 658 296 PLN |
| Mednow Sp. z o. o. Katowice | 2 | 492 984 PLN | 400 800 PLN |
| Sprint S.A. Olsztyn | 2 | 318 357 PLN | 318 357 PLN |
| ASSECO DATA SYSTEMS S.A. Gdańsk | 1 | 898 289 PLN | 898 289 PLN |
| Asseco Data Systems S.A. Gdańsk | 1 | - | - |
| ASSECO DATA SYSTEMS S.A. GDAŃSK | 1 | 24 588 PLN | 24 588 PLN |
| Asseco Business Solutions S.A. Lublin | 1 | 40 964 PLN | - |
| MADKOM S.A. Gdynia | 1 | - | - |
| Mariusz Neubauer FORKOMP Gdynia | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
PRZEDŁUŻENIE SUBSKRYPCJI I GWARANCJI PRODUCENTA DLA URZĄDZEŃ ORAZ ŚWIADCZENIE USŁUGI WSPARCIA TECHNICZNEGO
2026-09-02 06:54:10Z
Analiza, projektowanie i wdrożenie repozytorium kodu źródłowego wraz z elementami CI/CD oraz audytem biznesowo-systemowym
2026-08-18 07:51:55Z
PRZEDŁUŻENIE SUBSKRYPCJI I GWARANCJI PRODUCENTA DLA URZĄDZEŃ ORAZ ŚWIADCZENIE USŁUGI WSPARCIA TECHNICZNEGO
2026-08-13 12:53:14Z
Rozbudowa systemu NXT o nowe funkcjonalności
2026-07-23 07:25:08Z
Odnowienie subskrypcji na system ochrony antywirusowej; Wsparcie techniczne systemu ochrony antywirusowej oraz środowiska serwerowego i wirtualnego; Certyfikat ssl wildcard z roczną subskrypcja
2026-07-09 07:21:10Z
Usługa zaprojektowania, opracowania, implementacji, wdrożenia i utrzymania oprogramowania systemu szkoleniowego AR Bridge Simulator z wykorzystaniem rzeczywistości rozszerzonej.
2026-07-08 05:52:41Z
Asysta techniczna i konserwacja systemu KSAT2000i
2026-07-07 10:26:23Z
Utrzymanie wsparcia dla programów Asseco
2026-07-07 06:01:57Z
Świadczenie usługi serwisowej oprogramowania Comarch.
2026-06-30 05:26:05Z
Odnowienie subskrypcji na system ochrony antywirusowej i antyspam. ; Wsparcie tech. syst. ochrony antywirusowej oraz środowiska serwerowego i wirtualnego; Certyfikat ssl wildcard z roczną subskrypcja
2026-06-25 11:31:15Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00277351 z dnia 2026-06-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Analiza, projektowanie i wdrożenie repozytorium kodu źródłowego wraz z elementami CI/CD oraz audytem biznesowo-systemowym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: InnoBaltica Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220639884
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lastadia 2
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-880
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 587129900
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@innobaltica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://innobaltica.pl/innobaltica/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
innowacyjne rozwiązania w zakresie transportu publicznego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Analiza, projektowanie i wdrożenie repozytorium kodu źródłowego wraz z elementami CI/CD oraz audytem biznesowo-systemowym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2de1aaab-1874-4dfd-ae7a-3450dca723dc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00277351
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
System FALA działa w infrastrukturze Zamawiającego i świadczy usługi o istotnym znaczeniu publicznym (walidacja uprawnień do przejazdu środkami komunikacji miejskiej i kolejowej na obszarze województwa pomorskiego, sprzedaż i rozliczenia). Zachowanie ciągłości działania Systemu ma charakter krytyczny. Zamawiający nie ma możliwości wstrzymania eksploatacji ani zaakceptowania ryzyka zakłóceń wynikających z braku niezbędnych narzędzi i procesów inżynierskich.
Po dokonanym odbiorze Systemu FALA oraz po zakończeniu obecnej umowy na jego eksploatację, Zamawiający dysponować będzie działającą instancją systemu, przekazaną dokumentacją oraz kodami źródłowymi, które w ramach obowiązków gwarancyjnych Wykonawca Systemu FALA jest zobowiązany uzupełniać i aktualizować. (...)
Z uwagi na brak wystarczającego zakresu znaków w polu "uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki, pełna treść uzasadnienia znajduje się w dokumentach postępowania.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/07/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej analizy posiadanego przez Zamawiającego kodu źródłowego Systemu FALA i wszystkich jego elementów oraz zaprojektowanie i wdrożenie na zasobach chmurowych udostępnionych przez Zamawiającego, uporządkowanego środowiska inżynierskiego obejmującego repozytoria kodu źródłowego, procesy Continuous Integration (CI) i Continuous Deployment (CD), repozytoria artefaktów i dokumentację techniczną.
Szczegółowy zakres świadczenia usługi oraz zasady jej realizacji określa opis przedmiotu umowy, będący załącznikiem nr 3 do wysłanego zaproszenia oraz projektowane postanowienia umowy, będące załącznikiem nr 2 do wysłanego zaproszenia, stanowiące podstawę negocjacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sii Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252352907
7.3.3) Ulica: al. Niepodległości 69
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-626
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 900000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 05.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Poniżej progów UE