Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 17 122 PLN

Bezpośrednia ochrona obiektu, osób i mienia w godz. 19:00-7:00 w budynku Domu Pomocy SPołęcznej przy ul. Wł. Broniewskiego 4/6 w Szczecinie

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00360565

Zamawiający

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

ul. Władysława Broniewskiego 4/6

71-460 Szczecin, Zachodniopomorskie

NIP: 8511066062

REGON: 000993389

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
SIGN 4 Security Sp. z o.o. Szczecin 8522675066

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 SIGN 4 Security Sp. z o.o. (Szczecin) Umowa podpisana 17 122 PLN 17 122 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Zachodniopomorskie — na podstawie 88 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79710000-4)

Najniższa cena

996 PLN

Średnia cena

596 764 PLN

Najwyższa cena

3 649 447 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
SIGN 4 Security Sp. z o.o. Szczecin 9 905 071 PLN 2 740 412 PLN
Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. Koszalin 6 611 447 PLN 1 834 340 PLN
SIGN 4 Security Sp. z o.o. Szczecin 4 56 066 PLN 3 330 242 PLN
Agencja Ochrony Osób i Mienia AS SECURITY Elżbieta Kulewicz Pustkowo Rewal 3 415 200 PLN 1 245 600 PLN
SIGN 4 Security sp z o.o. Szczecin 3 26 207 PLN 26 207 PLN
Biuro Ochrony Alkon Sp. z o.o. Szczecin 3 95 832 PLN -
Agencja Ochrony SZABEL Sp. z o.o. Koszalin 3 322 271 PLN 966 814 PLN
BIURO OCHRONY ALKON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Szczecin 2 488 497 PLN 976 993 PLN
Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. Koszalin 2 994 607 PLN 994 607 PLN
Sign 4 Security Sp. z o.o. Szczecin 2 535 601 PLN 1 071 202 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Bezpośrednia ochrona obiektu, osób i mienia w godz. 19:00-7:00 w budynku Domu Pomocy Społecznej przy ul. Wł. Broniewskiego 4/6 w Szczecinie

SIGN 4 Security Sp. z o.o. -

2026-08-31 13:27:11Z

Świadczenie usług polegających na ochronie obiektów oraz mienia Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu przy ul. Edmunda Łopuskiego 31-33 w Kołobrzegu oraz przewóz samochodowy wartości pieniężnych

Lex -Crimen Sp. z o.o. 3 649 447 PLN

2026-08-27 11:50:03Z

Świadczenie usług ochrony w sześciu obiektach Muzeum Narodowego w Szczecinie.

EKOTRADE Sp .z o.o - lider konsorcjum -

2026-08-27 07:54:14Z

Ochrona obiektu zlokalizowanego przy ul. Staszica/Lubomirskiego w Szczecinie, w formie patroli lotnych

SIGN 4 Security Sp. z o.o. 25 200 PLN

2026-08-24 12:13:49Z

Świadczenie usług ochrony osób i mienia Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

SIGN 4 Security Sp. z o.o. -

2026-08-18 17:19:43Z

Kompleksowa ochrona obiektu przy ul. Światowida 75 w Szczecinie

SIGN 4 Security sp z o.o. -

2026-08-03 11:30:07Z

Świadczenie usługi ochrony obiektów i mienia Prokuratury Okręgowej w Szczecinie

Seris Konsalnet Ochrona Sp. z o.o. 2 381 637 PLN

2026-08-03 05:28:14Z

Ochrona fizyczna osób, obiektu i mienia Sądu Rejonowego w Kołobrzegu

Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. -

2026-07-29 09:11:04Z

„Bezpośrednia ochrona obiektu, osób i mienia w godz. 19:00-07:00 w budynku Domu Pomocy Społecznej przy ul. Wł. Broniewskiego 4/6 w Szczecinie w 2026 roku, część 2”

Biuro Ochrony Alkon Sp. z o.o. 95 832 PLN

2026-07-24 13:54:49Z

Bezpośrednia ochrona obiektu, osób i mienia w godz. 19:00-7:00 w budynku Domu Pomocy SPołęcznej przy ul. Wł. Broniewskiego 4/6 w Szczecinie

SIGN 4 Security Sp. z o.o. 17 122 PLN

2026-07-24 09:12:57Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 41 PLN Średnia: 817 544 PLN Max: 4 314 055 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Bezpośrednia ochrona obiektu, osób i mienia w godz. 19:00-7:00 w budynku Domu Pomocy SPołęcznej przy ul. Wł. Broniewskiego 4/6 w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

1.3.) Oddział zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000993389

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Władysława Broniewskiego 4/6

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 71-460

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dps.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.dps.szczecin.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bezpośrednia ochrona obiektu, osób i mienia w godz. 19:00-7:00 w budynku Domu Pomocy SPołęcznej przy ul. Wł. Broniewskiego 4/6 w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06c6215a-46c7-40f7-bf52-02ca8993afd8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360565

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu pn. „Bezpośrednia ochrona obiektu, osób i mienia w godz. 19:00 - 07:00 w budynku Domu Pomocy Społecznej przy ul. Wł. Broniewskiego 4/6 w Szczecinie w 2026 roku, część 1”, Zamawiający przewidział możliwość udzielenia zamówień podobnych, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp,
Usługa objęta niniejszym zamówieniem stanowi powtórzenie usług wykonywanych przez Wykonawcę w ramach umowy nr DO.262.39.2025.JW z dnia 23.12.2025 r.
Z uwagi na konieczność zachowania ciągłości ochrony osób i mienia niezbędne jest dalsze świadczenie usług ochrony do czasu zakończenia prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego obejmującego kolejny okres realizacji usług.
Przedmiot zamówienia podobnego jest zgodny z przedmiotem zamówienia podstawowego zarówno pod względem zakresu rzeczowego, sposobu realizacji, jak i miejsca świadczenia usług.
Wartość zamówienia podobnego nie przekracza limitu określonego w SWZ oraz w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-1cd98d8a-7a22-4cec-acbe-4704f43fe794

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DO.261.12.2026.JW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 13920,35 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje bezpośrednią ochronę obiektu, osób i mienia w godz. 19:00–07:00 w budynku Domu Pomocy Społecznej przy ul. Wł. Broniewskiego 4/6 w Szczecinie w terminie od 01.07.2026 r. do 31.07.2026 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17122,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SIGN 4 Security Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: SIGN Polska Sp. z o.o., SIGN Polska Sp. z o.o. Sp. k., MASS SOLUTIONS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522675066

7.3.3) Ulica: Władysława Szafera 3/5/7

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-245

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17122,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-07-01 do 2026-07-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość szacunkowa
13 920 PLN
Wartość umowy
17 122 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79710000-4
79710000-4 (Usługi ochroniarskie)