Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 17 122 PLN
Bezpośrednia ochrona obiektu, osób i mienia w godz. 19:00-7:00 w budynku Domu Pomocy SPołęcznej przy ul. Wł. Broniewskiego 4/6 w Szczecinie
Zamawiający
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
ul. Władysława Broniewskiego 4/6
71-460 Szczecin, Zachodniopomorskie
NIP: 8511066062
REGON: 000993389
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| SIGN 4 Security Sp. z o.o. | Szczecin | 8522675066 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SIGN 4 Security Sp. z o.o. (Szczecin) | Umowa podpisana | 17 122 PLN | 17 122 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Zachodniopomorskie — na podstawie 88 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79710000-4)
Najniższa cena
996 PLN
Średnia cena
596 764 PLN
Najwyższa cena
3 649 447 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| SIGN 4 Security Sp. z o.o. Szczecin | 9 | 905 071 PLN | 2 740 412 PLN |
| Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. Koszalin | 6 | 611 447 PLN | 1 834 340 PLN |
| SIGN 4 Security Sp. z o.o. Szczecin | 4 | 56 066 PLN | 3 330 242 PLN |
| Agencja Ochrony Osób i Mienia AS SECURITY Elżbieta Kulewicz Pustkowo Rewal | 3 | 415 200 PLN | 1 245 600 PLN |
| SIGN 4 Security sp z o.o. Szczecin | 3 | 26 207 PLN | 26 207 PLN |
| Biuro Ochrony Alkon Sp. z o.o. Szczecin | 3 | 95 832 PLN | - |
| Agencja Ochrony SZABEL Sp. z o.o. Koszalin | 3 | 322 271 PLN | 966 814 PLN |
| BIURO OCHRONY ALKON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Szczecin | 2 | 488 497 PLN | 976 993 PLN |
| Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. Koszalin | 2 | 994 607 PLN | 994 607 PLN |
| Sign 4 Security Sp. z o.o. Szczecin | 2 | 535 601 PLN | 1 071 202 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Bezpośrednia ochrona obiektu, osób i mienia w godz. 19:00-7:00 w budynku Domu Pomocy Społecznej przy ul. Wł. Broniewskiego 4/6 w Szczecinie
2026-08-31 13:27:11Z
Świadczenie usług polegających na ochronie obiektów oraz mienia Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu przy ul. Edmunda Łopuskiego 31-33 w Kołobrzegu oraz przewóz samochodowy wartości pieniężnych
2026-08-27 11:50:03Z
Świadczenie usług ochrony w sześciu obiektach Muzeum Narodowego w Szczecinie.
2026-08-27 07:54:14Z
Ochrona obiektu zlokalizowanego przy ul. Staszica/Lubomirskiego w Szczecinie, w formie patroli lotnych
2026-08-24 12:13:49Z
Świadczenie usług ochrony osób i mienia Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
2026-08-18 17:19:43Z
Kompleksowa ochrona obiektu przy ul. Światowida 75 w Szczecinie
2026-08-03 11:30:07Z
Świadczenie usługi ochrony obiektów i mienia Prokuratury Okręgowej w Szczecinie
2026-08-03 05:28:14Z
Ochrona fizyczna osób, obiektu i mienia Sądu Rejonowego w Kołobrzegu
2026-07-29 09:11:04Z
„Bezpośrednia ochrona obiektu, osób i mienia w godz. 19:00-07:00 w budynku Domu Pomocy Społecznej przy ul. Wł. Broniewskiego 4/6 w Szczecinie w 2026 roku, część 2”
2026-07-24 13:54:49Z
Bezpośrednia ochrona obiektu, osób i mienia w godz. 19:00-7:00 w budynku Domu Pomocy SPołęcznej przy ul. Wł. Broniewskiego 4/6 w Szczecinie
2026-07-24 09:12:57Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360565 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Bezpośrednia ochrona obiektu, osób i mienia w godz. 19:00-7:00 w budynku Domu Pomocy SPołęcznej przy ul. Wł. Broniewskiego 4/6 w Szczecinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
1.3.) Oddział zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000993389
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Władysława Broniewskiego 4/6
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 71-460
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dps.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.dps.szczecin.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bezpośrednia ochrona obiektu, osób i mienia w godz. 19:00-7:00 w budynku Domu Pomocy SPołęcznej przy ul. Wł. Broniewskiego 4/6 w Szczecinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06c6215a-46c7-40f7-bf52-02ca8993afd8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360565
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu pn. „Bezpośrednia ochrona obiektu, osób i mienia w godz. 19:00 - 07:00 w budynku Domu Pomocy Społecznej przy ul. Wł. Broniewskiego 4/6 w Szczecinie w 2026 roku, część 1”, Zamawiający przewidział możliwość udzielenia zamówień podobnych, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp,
Usługa objęta niniejszym zamówieniem stanowi powtórzenie usług wykonywanych przez Wykonawcę w ramach umowy nr DO.262.39.2025.JW z dnia 23.12.2025 r.
Z uwagi na konieczność zachowania ciągłości ochrony osób i mienia niezbędne jest dalsze świadczenie usług ochrony do czasu zakończenia prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego obejmującego kolejny okres realizacji usług.
Przedmiot zamówienia podobnego jest zgodny z przedmiotem zamówienia podstawowego zarówno pod względem zakresu rzeczowego, sposobu realizacji, jak i miejsca świadczenia usług.
Wartość zamówienia podobnego nie przekracza limitu określonego w SWZ oraz w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-1cd98d8a-7a22-4cec-acbe-4704f43fe794
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DO.261.12.2026.JW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 13920,35 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje bezpośrednią ochronę obiektu, osób i mienia w godz. 19:00–07:00 w budynku Domu Pomocy Społecznej przy ul. Wł. Broniewskiego 4/6 w Szczecinie w terminie od 01.07.2026 r. do 31.07.2026 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17122,03 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SIGN 4 Security Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: SIGN Polska Sp. z o.o., SIGN Polska Sp. z o.o. Sp. k., MASS SOLUTIONS Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522675066
7.3.3) Ulica: Władysława Szafera 3/5/7
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-245
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17122,03 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-07-01 do 2026-07-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia: w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość szacunkowa
- 13 920 PLN
- Wartość umowy
- 17 122 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE