Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
BUDOWA BUDYNKU ŻŁOBKA W MIEJSCOWOŚCI WYSOKA W FORMULE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”.
Zamawiający
GMINA ŁAŃCUT
Łańcut, Podkarpackie
NIP: 8151632222
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Firma Budowlana "REMBISZ" Ryszard Rembisz | Raniżów | 8141022278 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Firma Budowlana "REMBISZ" Ryszard Rembisz (Raniżów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podkarpackie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7)
Najniższa cena
12 100 PLN
Średnia cena
989 656 PLN
Najwyższa cena
18 375 590 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o. Staszów | 8 | 434 005 PLN | 3 472 037 PLN |
| Transprzęt Sp. z o.o. sp.k Zabłotce | 6 | 46 669 PLN | 280 012 PLN |
| Zakład Remontowo-Budowlany DARBUD Adam Darowski Kłoda | 4 | 412 349 PLN | 1 649 394 PLN |
| Henryk Biłas Firma Usługowo – Handlowa Budowlano – Transportowa Zawadka | 3 | 294 227 PLN | 882 682 PLN |
| Zakład Transportowo Drogowy Jolanta Oleksów Przemyśl | 3 | 385 459 PLN | 1 156 376 PLN |
| Bieżące Utrzymanie Dróg Mariusz Ślimak Ruszelczyce | 3 | 268 668 PLN | 806 004 PLN |
| Konsorcjum Biester Równia | 2 | 146 272 PLN | 292 543 PLN |
| LESZEK KOCHANOWICZ Firma - Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Raniżów | 2 | 677 705 PLN | 1 355 410 PLN |
| PBR"ZELBUD" Sp. z o.o. Rzeszów | 2 | 56 396 PLN | 112 791 PLN |
| Colder Dariusz Rysz Cergowa | 2 | 24 160 PLN | 36 260 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa świetlicy miejskiej Zagórz Dolina na potrzeby utworzenia placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży
2026-09-03 09:02:33Z
Remont elewacji z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej, remontem dachu i robotami towarzyszącymi budynku rektoratu Państwowej Akademii Nauk Stosownych w Jarosławiu
2026-09-03 08:15:48Z
Remont sal lekcyjnych i pomieszczeń biurowych w budynku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Brzostku
2026-09-03 07:52:49Z
Remont dachów budynku warsztatów szkolnych przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Brzostku
2026-09-03 07:49:52Z
Modernizacja budynku świetlicy w Markowiźnie
2026-09-03 07:13:40Z
Zagospodarowanie terenu nad zalewem ZEK w Radymnie poprzez budowę infrastruktury” w ramach dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych.
2026-09-02 14:58:38Z
PRZEBUDOWA BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO W ROGOŻNIE
2026-09-02 12:51:24Z
BUDOWA BUDYNKU ŻŁOBKA W MIEJSCOWOŚCI WYSOKA W FORMULE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”.
2026-09-02 12:32:50Z
Wykonanie prac związanych z remontem infrastruktury turystycznej na terenie Magurskiego Parku Narodowego
2026-09-02 11:13:40Z
Wykonanie prac związanych z remontem infrastruktury turystycznej na terenie Magurskiego Parku Narodowego
2026-09-02 11:13:40Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418958 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
BUDOWA BUDYNKU ŻŁOBKA W MIEJSCOWOŚCI WYSOKA W FORMULE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁAŃCUT
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581790
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2A
1.4.2.) Miejscowość: Łańcut
1.4.3.) Kod pocztowy: 37-100
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.4.7.) Numer telefonu: 17 225 22 64
1.4.8.) Numer faksu: 17 225 65 36
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gminalancut.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminalancut.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d0327c6-51e1-448c-a4f0-c75e4b572663
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418958
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00678076
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
BUDOWA BUDYNKU ŻŁOBKA W MIEJSCOWOŚCI WYSOKA W FORMULE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Budowa budynku żłobka w miejscowości Wysoka w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
2. Przedmiotem zamówienia, o którym mowa w ust. 1 jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. 2024 poz. 725), w związku z tym Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia za pomocą Programu funkcjonalno-użytkowego.
3. Należy opracować dokumentację projektową wraz z niezbędnymi warunkami, opiniami, uzgodnieniami, zgodami, pozwoleniami i wykonać na jej podstawie kompletny obiekt żłobka – gotowy do użytkowania/prowadzenia działalności bez konieczności wykonania uzupełnień zamówienia. Należy zapewnić możliwość przyjęcia min. 75 dzieci w wieku żłobkowym oraz wykonać pomieszczenia towarzyszące niezbędne do poprawnego i funkcjonalnego użytkowania obiektu, w szczególności wymagań z obowiązującymi przepisami prawa.
4. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie kompletnego obiektu żłobka, wraz z zagospodarowaniem terenu, instalacjami zewnętrznymi, instalacjami wewnętrznymi, sieciami, usunięciem kolizji oraz rozwiązaniami w zakresie infrastruktury technicznej, zabezpieczeniem obiektów w zakresie oddziaływania inwestycji, a także opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i powykonawczej, dostawę i montaż wyposażenia.
5. Zadanie obejmuje również wykonanie kompletnego zagospodarowania terenu:
1) Wykonanie utwardzeń terenu – ciągów pieszych, dojść i dojazdów;
2) Wykonanie niwelacji terenu, zabezpieczeń skarp, wykonanie ścian oporowych – jeżeli wymagane;
3) Budowa elementów oświetlenia terenu lub lokalizacja oświetlenia na elewacji w przypadku wystarczających parametrów naświetlenia;
4) Nasadzenie drzew i krzewów zgodnie z wytycznymi zamawiającego;
5) Budowa obiektów małej architektury – ławki, urządzenia placu zabaw, obiekty porządkujące teren, itp.;
6) Przebudowa i zabezpieczenie instalacji i sieci w obszarze inwestycji, usunięcie kolizji;
7) Budowa przyłączy i instalacji zewnętrznych;
6. Szczegółowy zakres zadania oraz dostawy i montażu wyposażenia opisany został w programie funkcjonalno-użytkowym, SWZ oraz dokumentach zamówienia – stanowiących Zał. Nr 1-12 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45232460-4 - Roboty sanitarne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
14 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Budowlana "REMBISZ" Ryszard Rembisz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141022278
4.3.3.) Ulica: Zielonka 39a
4.3.4.) Miejscowość: Raniżów
4.3.5.) Kod pocztowy: 36-130
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 4100000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00110241/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 5
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Utworzenie Grupy VAT Gmina Łańcut
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Faktura wystawiona przez Wykonawcę w ramach niniejszej umowy powinna zawierać następujące dane:
Nabywca: Grupa VAT Gmina Łańcut ul. Adama Mickiewicza 2a 37-100 Łańcut NIP 2020001475
Odbiorca: Gmina Łańcut ul. Adama Mickiewicza 2A 37-100 Łańcut
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana Harmonogramu rzeczowo - finansowego
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana Harmonogramu rzeczowo - finansowego
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana założeń wskazanych w PFU w zakresie lokalizacji budynku żłobka.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana nie powoduje zmiany ogólnego charakteru umowy, wartość zmiany jest niższa niż 15 % wartości pierwotnej umowy.
5.4.6.) Wartość zmiany: 600299,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wejście obowiązku korzystania z KSeF.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmieniono zapisy w umowie w zakresie sposobu wystawiania i przesyłania przez Wykonawcę faktur w systemie KSeF.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 5
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana terminu realizacji
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana terminu ze względu na poszerzenie zakresu realizacji zadania o roboty budowlane w zakresie instalacji fotowoltaicznej.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 4700299,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE