Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 215 865 PLN
Remont sal lekcyjnych i pomieszczeń biurowych w budynku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Brzostku
Zamawiający
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Brzostku
Klecie 125
39-230 Klecie, Podkarpackie
NIP: 8721052505
REGON: 000095064
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
przedmiar
PRZEDM~1.PDF
Specyfikacja Techniczna
Specyfikacje techniczne.docx
SWZ
SWZ.docx
zmiana ogłoszenia
zmiana ogłoszenia 1.pdf
zmiana załacznik nr 2 do swz
Załącznik nr 2 do SWZ po zmianie.docx
zmiana specyfikacji technicznej
Specyfikacje techniczne - ryczałt.docx
zmiana swz
zmiana SWZ 1.docx
zmiana załacznik nr 1 do swz
Załącznik nr 1 do SWZ po zmianie.docx
informacja z otwarcia ofert
Informacja_z_otwarcia_ofert.docx
informacja o wyborze oferty
informacja o wyborze - remont sal.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| CEL – BUD Drogoń Łukasz | Frysztak | 8191442019 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CEL – BUD Drogoń Łukasz (Frysztak) | Umowa podpisana | 215 865 PLN | 215 865 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podkarpackie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)
Najniższa cena
12 100 PLN
Średnia cena
989 656 PLN
Najwyższa cena
18 375 590 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o. Staszów | 8 | 434 005 PLN | 3 472 037 PLN |
| Transprzęt Sp. z o.o. sp.k Zabłotce | 6 | 46 669 PLN | 280 012 PLN |
| Zakład Remontowo-Budowlany DARBUD Adam Darowski Kłoda | 4 | 412 349 PLN | 1 649 394 PLN |
| Henryk Biłas Firma Usługowo – Handlowa Budowlano – Transportowa Zawadka | 3 | 294 227 PLN | 882 682 PLN |
| Zakład Transportowo Drogowy Jolanta Oleksów Przemyśl | 3 | 385 459 PLN | 1 156 376 PLN |
| Bieżące Utrzymanie Dróg Mariusz Ślimak Ruszelczyce | 3 | 268 668 PLN | 806 004 PLN |
| Konsorcjum Biester Równia | 2 | 146 272 PLN | 292 543 PLN |
| LESZEK KOCHANOWICZ Firma - Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Raniżów | 2 | 677 705 PLN | 1 355 410 PLN |
| PBR"ZELBUD" Sp. z o.o. Rzeszów | 2 | 56 396 PLN | 112 791 PLN |
| Colder Dariusz Rysz Cergowa | 2 | 24 160 PLN | 36 260 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa świetlicy miejskiej Zagórz Dolina na potrzeby utworzenia placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży
2026-09-03 09:02:33Z
Remont elewacji z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej, remontem dachu i robotami towarzyszącymi budynku rektoratu Państwowej Akademii Nauk Stosownych w Jarosławiu
2026-09-03 08:15:48Z
Remont sal lekcyjnych i pomieszczeń biurowych w budynku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Brzostku
2026-09-03 07:52:49Z
Remont dachów budynku warsztatów szkolnych przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Brzostku
2026-09-03 07:49:52Z
Modernizacja budynku świetlicy w Markowiźnie
2026-09-03 07:13:40Z
Zagospodarowanie terenu nad zalewem ZEK w Radymnie poprzez budowę infrastruktury” w ramach dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych.
2026-09-02 14:58:38Z
PRZEBUDOWA BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO W ROGOŻNIE
2026-09-02 12:51:24Z
BUDOWA BUDYNKU ŻŁOBKA W MIEJSCOWOŚCI WYSOKA W FORMULE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”.
2026-09-02 12:32:50Z
Wykonanie prac związanych z remontem infrastruktury turystycznej na terenie Magurskiego Parku Narodowego
2026-09-02 11:13:40Z
Wykonanie prac związanych z remontem infrastruktury turystycznej na terenie Magurskiego Parku Narodowego
2026-09-02 11:13:40Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00236180 z dnia 2026-05-08 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Remont sal lekcyjnych i pomieszczeń biurowych w budynku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Brzostku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Brzostku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000095064
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Klecie 125
1.5.2.) Miejscowość: Klecie
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-230
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: brzostekzs@onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zsbrzostek.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sal lekcyjnych i pomieszczeń biurowych w budynku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Brzostku
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a64e4ff-7324-4d53-8f5c-0ba00f728829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00236180
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00131170/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont sal lekcyjnych i pomieszczeń biurowych w budynku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Brzostku
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9a64e4ff-7324-4d53-8f5c-0ba00f7288293.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”
3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: ezamowienia.gov.pl
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Brzostku.
2) Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: e-mail: biuro@atfide.pl
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu przeprowadzenia postepowania o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie Pzp.
4) Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną i przepisami prawa.
6) Obowiązek podania przez Państwa danych osobowych bezpośrednio Państwa dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z Pzp.
7) W odniesieniu do Państwa danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO.
8) Posiadają Państwo:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Państwa dotyczących;
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Państwa danych osobowych*;
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO **;
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy RODO;
9) Nie przysługuje Państwu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przedmiotem jest remont opisany szczegółowo w Specyfikacji Technicznej stanowiącej załącznik do niniejszej SWZ. określającej wymagania ogólne wykonania i odbioru robót, wspólne dla wszystkich rodzajów robót objętych przedmiotem zamówienia publicznego pt. „Remont sal lekcyjnych i pomieszczeń biurowych w budynku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Brzostku”.
Przedmiot zamówienia obejmuje również:
1) wszelkie naprawy urządzeń uszkodzonych podczas wykonywania robót;
2) dopełnienie wszelkich obowiązków, nakazów i zaleceń wynikających z wszystkich uzgodnień branżowych;
3) przeprowadzenie wszelkich robót i czynności związanych z odbiorem przedmiotu zamówienia i przekazaniem go do eksploatacji, itp.;
4) zapewnienie bezpieczeństwa na placu budowy i wokół niego oraz ubezpieczenie budowy;
5) wykonanie wszelkich robót i czynności związanych z prawidłową realizacją zamówienia, nawet w przypadku, gdy nie zostały one ujęte w przedmiarze robót;
6) inne czynności wynikające z przepisów branżowych bądź specyfiki zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do specyfikacji warunków zamówienia.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-08-14
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: O wyborze najkorzystniejszej oferty dla części 1 i części 2 decydować będą kryteria:
1) cena ofertowa (brutto) - 60%
2) okres rękojmi i gwarancji – 40%.
Punkty będą przyznawane według poniższej zasady:
a. Kryterium ceny oceniane będzie według wzoru:
Cn.
P1 = -------------- x 100 x 60%
Cb
gdzie:
P1- ilość punktów w kryterium cena
Cn – najniższa cena,
Cb – cena oferty badanej,
100 – wskaźnik stały,
60 % – procentowe znaczenie kryterium ceny.
b) Kryterium okresu rękojmi oceniane będzie następująco:
Minimalny okres rękojmi i gwarancji za wady wynosi 60 miesięcy od daty odbioru przedmiotu umowy.
Zaoferowanie rękojmi i gwarancji na okres krótszy niż 60 m-cy skutkowało będzie odrzuceniem oferty.
Oferta, w której zadeklarowany zostanie okres rękojmi i gwarancji w liczbie 60 miesięcy otrzyma 0 %
Oferta, w której zadeklarowany zostanie okres rękojmi i gwarancji w liczbie 84 miesiące i więcej otrzyma 40 %. Oferta, w której zadeklarowany zostanie okres rękojmi i gwarancji w liczbie od 61 do 83 miesięcy, otrzyma punkty obliczone wg następującego wzoru:
Rb – Rmin.
P2 = --------------------- x 100 x 40%
R max. – Rmin.
gdzie:
P2 – ilość punktów w ramach kryterium „okres rękojmi i gwarancji”
Rb – okres rękojmi i gwarancji oferty badanej
Rmin. – minimalny okres rękojmi i gwarancji (60 miesięcy)
Rmax. – maksymalny oferowany okres rękojmi i gwarancji (większy niż 60 mies. ale nie więcej niż 84 miesiące)
100-wskaznik stały
40% – znaczenie kryterium okresu rękojmi i gwarancji
Punkty w kryterium okres rękojmi zostaną przyznane tylko w przypadku złożenia przez Wykonawcę oświadczenia o oferowanym okresie rękojmi i gwarancji (w druku OFERTA). W przypadku nie złożenia takiego oświadczenia oferta otrzyma 0 punktów oraz Zamawiający uzna że Wykonawca zaoferował minimalny okres rękojmi i gwarancji tj. 60 m-cy.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: okres gwarancji i rękojmi
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 6
Art. 109 ust. 1 pkt 7
Art. 109 ust. 1 pkt 8
Art. 109 ust. 1 pkt 9
Art. 109 ust. 1 pkt 10
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu potwierdzające brak podstaw wykluczenia na dzień składania ofert w zakresie art. 108 ust. 1 i art. 109 ust. 1 pkt 5 i 7-10 Pzp oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach – zawarte w druku OFERTA
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego w SWZ potwierdzające spełnianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert – zawarte w druku OFERTA.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
5.1. W przypadku składania oferty wspólnej przez kilku wykonawców, każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia musi złożyć dokumenty i oświadczenia wskazane w Rozdziale VI pkt 2. Pozostałe dokumenty będą traktowane jako wspólne.5.2. Wykonawcy ubiegający się wspólnie o udzielenie zamówienia muszą ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy. Do OFERTY należy dołączyć stosowne pełnomocnictwo w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym przez osobę lub osoby upoważnione do składania oświadczeń woli każdego z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
5.3. Wykonawcy ubiegający się wspólnie o udzielenie zamówienia ponoszą solidarną odpowiedzialność za niewykonanie lub nienależyte wykonanie zamówienia, określoną w art. 366 Kodeksu cywilnego.
5.4. Wszelka korespondencja będzie prowadzona wyłącznie z pełnomocnikiem.
5.5. W formularzu OFERTA w miejscu „nazwa i adres wykonawcy” należy wpisać dane dotyczące wszystkich podmiotów wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienie, a nie tylko pełnomocnika.
5.6. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez poszczególnych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia kluczowych zadań.
5.7. Przed podpisaniem umowy od Wykonawców ubiegających się wspólnie o zamówienie publiczne, których oferta została wybrana Zamawiający będzie żądać umowy regulującej ich współpracę.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
w zakresie wskazanym w projektowanych postanowieniach umowy7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-05-25 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: ezamowienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-05-25 10:15
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-06-23
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Podstawy wykluczenia o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (zwanej dalej ustawą o szczególnych rozwiązaniach)4.1. 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych: w art. 108 ust. 1 ustawy, oraz w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2025 poz. 514) stanowi, że z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wyklucza się wykonawcę lub uczestnika konkursu:
- wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu Rady (WE) nr 765/2006 oraz rozporządzeniu Rady (UE) nr 269/2014 albo wpisanego na listę prowadzoną na podstawie tej ustawy;
- którego beneficjent rzeczywisty w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu jest osobą wymienioną w tych wykazach albo wpisaną na listę;
- którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości jest podmiot wymieniony w tych wykazach albo wpisany na listę.
4.2. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach Zamawiający nie wymaga żadnych podmiotowych środków dowodowych
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 08.05.2026
- Termin składania ofert
- 28.05.2026 08:00
- Wartość umowy
- 215 865 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-08-14