Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Budowa budynku wielofunkcyjnego w Wierzawicach – żłobek oraz klub seniora
Zamawiający
GMINA LEŻAJSK
Leżajsk, Podkarpackie
NIP: 8161593943
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| REMBISZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | Zielonka | REGON 180941540 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | REMBISZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Zielonka) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podkarpackie — na podstawie 46 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45210000-2)
Najniższa cena
55 998 PLN
Średnia cena
2 096 024 PLN
Najwyższa cena
11 363 312 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ACORDI Dominik Ziobro Rzeszów | 3 | 2 801 578 PLN | 5 603 157 PLN |
| Kompleksowe Usługi Budowlane MAX-DOM Marcin Szkotnicki Wielopole Skrzyńskie | 2 | - | - |
| PPHU TRAK-BUD sc Kwolek Krzysztof Brzozów | 1 | 390 573 PLN | 390 573 PLN |
| Przedsiębiorstwo Budowlane „PRZEMBUD” Ryszard Kuźniar Nagawczyna | 1 | 931 786 PLN | 931 786 PLN |
| INVEST KRZYSZTOF BAJEK Nowosielec 288 | 1 | 482 544 PLN | 482 544 PLN |
| ADAMIETZ S.A. Strzelce Opolskie | 1 | - | 2 399 250 PLN |
| Usługi Remontowo-Budowlane Paweł Kukiełka Huta Dzierążyńska | 1 | 1 145 812 PLN | 1 145 812 PLN |
| WOD-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Kraśnik | 1 | 11 363 312 PLN | 11 363 312 PLN |
| ACORDI Dominik Ziobro Rzeszów | 1 | 475 325 PLN | 475 325 PLN |
| Aleco Leżajsk Sp. z o.o. Leżajsk | 1 | 823 207 PLN | 823 207 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Roboty budowlane polegające na budowie budynku komunalnego i remizy OSP w miejscowości Nowa Wieś”.
2026-08-28 11:53:41Z
„Remont pomieszczeń w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 w Leżajsku na potrzeby Klubu Seniora”
2026-08-19 06:59:49Z
Hadle Szklarskie, zabytkowy budynek stacji kolei wąskotorowej z 1904 roku, Hadle Szklarskie: przebudowa budynku stacji i infrastruktury kolejowej.
2026-08-06 08:52:53Z
„Likwidacja barier architektonicznych i komunikacyjnych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 2 w Leżajsku”
2026-08-04 13:38:00Z
Budowa żłobka wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem terenu i zbiornikiem retencyjnym przy ul. Jachowicza w Rzeszowie
2026-08-04 13:04:38Z
„Przebudowa i adaptacja budynku byłego Przedszkola przy ul. Przemysłowej 1 w Tarnobrzegu – os. Zakrzów z przeznaczeniem na Zakład Aktywności Zawodowej”
2026-07-30 11:10:27Z
Termomodernizacja budynku szkoły w Rudnej Małej
2026-07-27 11:00:23Z
Wykonanie robót remontowo - budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj Oddziału Kardiologii Inwazyjnej oraz Oddziału Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego w Szpitalu w Stalowej Woli ...
2026-07-25 09:44:55Z
Budowa budynku wielofunkcyjnego w Wierzawicach – żłobek oraz klub seniora
2026-07-22 07:35:15Z
Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa oraz zmiana sposobu użytkowania budynku świetlicy na budynek Domu Seniora w Bachórzu
2026-07-20 12:58:21Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00355039 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa budynku wielofunkcyjnego w Wierzawicach – żłobek oraz klub seniora
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEŻAJSK
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581732
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Łukasza Opalińskiego 2
1.4.2.) Miejscowość: Leżajsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 37-300
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.4.7.) Numer telefonu: 17 240 62 00
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@poczta.gminalezajsk.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-lezajsk
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1bcd3f9-edbd-11ee-b4e0-4ac387c144e3
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355039
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00277820
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 pn. Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2022-2029 współfinansowany z Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa budynku wielofunkcyjnego w Wierzawicach – żłobek oraz klub seniora
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Budowa budynku wielofunkcyjnego w Wierzawicach – żłobek oraz klub seniora” w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
2. Zakres prac w ramach wyżej wymienionego zadania obejmuje w szczególności:
1) opracowanie dokumentacji projektowej na budowę budynku żłobka oraz klubu seniora wraz z niezbędną infrastrukturą w szczególności: projekt budowalny, projekt wykonawczy obejmujący wszystkie branże,
2) przygotowanie dokumentów potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę.
Wykonawca w ciągu 7 dni od dnia uzyskania decyzji pozwolenia na budowę przekaże Zamawiającemu komplet dokumentacji projektowej w szczególności:
projekt budowalny w tym: projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno-budowalny (oryginał lub kserokopię opieczętowanej przez starostwo powiatowe w leżajsku dokumentacji projektowej), projekt techniczny,
projekt wykonawczy,
3) zarejestrowanie dziennika budowy,
4) wykonanie robót, w tym:
a) roboty ogólnobudowlane:
roboty przygotowawcze i ziemne,
roboty betonowe,
roboty murowe z pustaków ceramicznych/betonu komórkowego,
konstrukcja i pokrycie dachu,
izolacje,
posadzki, warstwy podbudowy,
tynki wewnętrzne i okładziny,
stolarka okienna i drzwiowa,
roboty pozostałe,
montaż dźwigu osobowego
elewacja,
zagospodarowanie terenu,
b) roboty przyłączeniowe:
przyłącze wodociągowe,
przyłącze kanalizacji sanitarnej
c) instalacje sanitarne:
instalacja wody zimnej i ciepłej z cyrkulacją,
instalacja kanalizacji sanitarnej,
odprowadzenie wód opadowych z połaci dachu oraz terenu utwardzonego do kanalizacji deszczowej,
instalacja centralnego ogrzewania,
instalacja p.poż. (o ile wymagana),
instalacja wentylacji mechanicznej z rekuperacją (osobna instalacja dla każdej kondygnacji),
instalacja chłodzenia (osobna instalacja dla każdej kondygnacji),
instalacja solarna,
instalacja gazowa, kotłownia gazowa, detekcja gazu (o ile wymagane),
d) instalacje elektryczne:
instalacja elektryczna oświetleniowa wewnętrznego i zewnętrznego, gniazd wtykowych, oświetlenie ewakuacyjne i awaryjne,
instalacja teletechniczna/multimedialna (rzutnik z ekranem, sieć internetowa lan),
instalacja odgromowa,
instalacja fotowoltaiczna,
instalacja połączeń wyrównawczych,
instalacja video domofonowa,
instalacja antywłamaniowa,
instalacja monitoringu wizyjnego,
instalacja oddymiania (o ile wymagana),
instalacja telewizyjna DVB-T, DVB-S,
5) złożenie zawiadomienia o zamierzonym terminie rozpoczęcia robót budowlanych do powiatowego inspektoratu nadzoru budowlanego,
6) przygotowanie dokumentacji niezbędnej do zakończenia budowy,
7) uzyskanie w imieniu zamawiającego decyzji pozwolenia na użytkowanie/zgłoszenia zakończenia budowy.
3. Przystosowanie budynku dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
Budynek powinien być przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami różnego rodzaju, z uwzględnieniem potrzeb wynikających z poszczególnych rodzajów niepełnosprawności.
W budynku należy zapewnić dostęp do budynku dla osób niepełnosprawnych wejściem głównym bezpośrednio z poziomu terenu przyległego do budynku, bezprogowe przechodzenie pomiędzy pomieszczeniami, toaletę dla osób niepełnosprawnych, zamontowanie drzwi do pomieszczeń ogólnodostępnych o szerokości min. 90 cm w świetle skrzydła otwartego. W budynku zostanie zamontowany dźwig osobowy, aby umożliwić osoba niepełnosprawnym przemieszczenia się pomiędzy kondygnacjami.
4. Wymagania w zakresie udogodnień dla osób niepełnosprawnych:
• wokół głównego wejścia należy umożliwić swobodę poruszania się osobom z niepełnosprawnościami, czyli zapewnić przed i po wejściu miejsce na pole manewru o wymiarach co najmniej 150 x 150 cm,
• nawierzchnia przed wejściem głównym powinna być utwardzona i wypłaszczona, a jej nachylenie podłużne nie może być większe niż 5%,
• progi montować o maksymalnej wysokości do 2 cm, ze ściętym klinem,
• podczas montażu drzwi zachować co najmniej 9 cm wolnej przestrzeni od strony zawiasów,
• detale drzwi wejściowych:
górną krawędź klamki, zamka oraz dzwonka montować nie wyżej niż 120 cm od poziomu podłogi,
szklane drzwi (zewnętrzne i wewnętrzne) muszą być oznaczone kontrastowym elementem - minimalnie w formie żółtego pasa szerokości około 20 cm, naklejonego na całej szerokości skrzydła drzwi na wysokości około 160 cm,
• zamontować plan tyflograficzny przedstawiający ogólny plan budynku z zaznaczeniem punktu „tu jesteś” z tworzywa sztucznego - 1 kpl.,
• przy każdym wejściu do pomieszczenia zamontować opis tj. nr i jego funkcja z zastosowaniem dużych i kontrastowych znaków oraz z opisem pismem Braille’a,
• kolorystykę płytek ciągów komunikacyjnych wykonać w taki sposób aby podkreślić główne kierunki poruszania się z zaznaczeniem różnych obszarów funkcjonalnych,
• nawierzchnie ciągów pieszych wykonać z materiałów antypoślizgowych,
• kolorystykę powierzchni ścian i podłóg należy ze sobą skontrastować, a jeżeli to niemożliwe, zamontować listwy przypodłogowe lub cokoły w kontrastowym kolorze. Należy ograniczyć stosowanie wzorów poprzecznych do kierunku poruszania się.
• drzwi ewakuacyjne oznakować kontrastowym elementem - minimalnie w formie żółtego pasa,
• stanowiska postojowe dla samochodów osób z niepełnosprawnościami wykonać z kostki betonowej o niefazowanych krawędziach o spadku podłużnym i poprzecznym, stanowisko postojowe dla osób z niepełnosprawnościami musi mieć połączenie z najbliższym chodnikiem,
• oznakowanie stanowisk przeznaczonych do parkowania pojazdów przewożących osoby z niepełnosprawnościami należy wykonać w następujący sposób:
znak pionowy nazywany kopertą (D-18a z tabliczką T-29 oraz znakiem poziomym P-20 z symbolem P-24 i niebieską nawierzchnią),
• nachylenie trasy odniesione do jej długości (pochylenie podłużne chodnika) lub samodzielnego ciągu pieszego nie powinno przekraczać 5%.
5. Szczegółowy zakres robót poza opisem przedmiotu zamówienia określa:
Załącznik nr 10: Program funkcjonalno użytkowy;
3.9.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem
45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
21 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): REMBISZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180941540
4.3.3.) Ulica: 39A
4.3.4.) Miejscowość: Zielonka
4.3.5.) Kod pocztowy: 36-130
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 4920000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00365710/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-03-01
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W czasie prowadzenia prac budowlanych zaistniała konieczność zmiany kolejności wykonania robót
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmieniono kolejność wykonywania róbót, zaktualizowano harmonogram – rzeczowo-finansowy
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 4920000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 22.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE