Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Budowa żłobka wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem terenu i zbiornikiem retencyjnym przy ul. Jachowicza w Rzeszowie
Zamawiający
Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
Rzeszów, Podkarpackie
NIP: 8133734188
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| AJ PROFIBUD Sp. z o.o. | Chmielnik 277 B | 8133643267 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AJ PROFIBUD Sp. z o.o. (Chmielnik 277 B) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podkarpackie — na podstawie 46 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45210000-2)
Najniższa cena
55 998 PLN
Średnia cena
2 096 024 PLN
Najwyższa cena
11 363 312 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ACORDI Dominik Ziobro Rzeszów | 3 | 2 801 578 PLN | 5 603 157 PLN |
| Kompleksowe Usługi Budowlane MAX-DOM Marcin Szkotnicki Wielopole Skrzyńskie | 2 | - | - |
| PPHU TRAK-BUD sc Kwolek Krzysztof Brzozów | 1 | 390 573 PLN | 390 573 PLN |
| Przedsiębiorstwo Budowlane „PRZEMBUD” Ryszard Kuźniar Nagawczyna | 1 | 931 786 PLN | 931 786 PLN |
| INVEST KRZYSZTOF BAJEK Nowosielec 288 | 1 | 482 544 PLN | 482 544 PLN |
| ADAMIETZ S.A. Strzelce Opolskie | 1 | - | 2 399 250 PLN |
| Usługi Remontowo-Budowlane Paweł Kukiełka Huta Dzierążyńska | 1 | 1 145 812 PLN | 1 145 812 PLN |
| WOD-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Kraśnik | 1 | 11 363 312 PLN | 11 363 312 PLN |
| ACORDI Dominik Ziobro Rzeszów | 1 | 475 325 PLN | 475 325 PLN |
| Aleco Leżajsk Sp. z o.o. Leżajsk | 1 | 823 207 PLN | 823 207 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Roboty budowlane polegające na budowie budynku komunalnego i remizy OSP w miejscowości Nowa Wieś”.
2026-08-28 11:53:41Z
„Remont pomieszczeń w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 w Leżajsku na potrzeby Klubu Seniora”
2026-08-19 06:59:49Z
Hadle Szklarskie, zabytkowy budynek stacji kolei wąskotorowej z 1904 roku, Hadle Szklarskie: przebudowa budynku stacji i infrastruktury kolejowej.
2026-08-06 08:52:53Z
„Likwidacja barier architektonicznych i komunikacyjnych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 2 w Leżajsku”
2026-08-04 13:38:00Z
Budowa żłobka wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem terenu i zbiornikiem retencyjnym przy ul. Jachowicza w Rzeszowie
2026-08-04 13:04:38Z
„Przebudowa i adaptacja budynku byłego Przedszkola przy ul. Przemysłowej 1 w Tarnobrzegu – os. Zakrzów z przeznaczeniem na Zakład Aktywności Zawodowej”
2026-07-30 11:10:27Z
Termomodernizacja budynku szkoły w Rudnej Małej
2026-07-27 11:00:23Z
Wykonanie robót remontowo - budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj Oddziału Kardiologii Inwazyjnej oraz Oddziału Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego w Szpitalu w Stalowej Woli ...
2026-07-25 09:44:55Z
Budowa budynku wielofunkcyjnego w Wierzawicach – żłobek oraz klub seniora
2026-07-22 07:35:15Z
Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa oraz zmiana sposobu użytkowania budynku świetlicy na budynek Domu Seniora w Bachórzu
2026-07-20 12:58:21Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00377452 z dnia 2026-08-04 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa żłobka wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem terenu i zbiornikiem retencyjnym przy ul. Jachowicza w Rzeszowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.4.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.4.3.) Kod pocztowy: 35-064
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3db564b2-a562-11ee-948d-82b0c04ef850
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377452
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-04
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00580250
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa żłobka wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem terenu i zbiornikiem retencyjnym przy ul. Jachowicza w Rzeszowie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zamierzenia budowlanego pn.: Budowa żłobka wraz z niezbędną infrastrukturą, zagospodarowaniem terenu i zbiornikiem retencyjnym na części działki nr 1528, obr. 211 przy ul. Jachowicza w Rzeszowie, w tym: komunikacją wewnętrzną (place, chodniki), elementy małej architektury, parking zewnętrzny, plac zabaw, ogród warzywny oraz instalacjami zewnętrznymi: teletechniki, elektryki, oświetlenia terenu, kanalizacji deszczowej ze zbiornikiem retencyjnym, kanalizacji sanitarnej, wodociągowej i przyłączem wody na działce nr 1529, obr. 211. Zakres zamówienia obejmuje również pierwsze wyposażenie żłobka tj. wyposażenie technologiczne zespołu gastronomii wraz z białym montażem.
1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
- projekt budowlany wraz z uszczegółowieniami zawartymi w projektach wykonawczych,
- specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych,
- projektowane postanowienia umowy.
2) Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wszelkich podstawowych i towarzyszących robót budowlanych, usług i dostaw, związanych z wykonaniem zamówienia, opisanych w SWZ, wynikających z obowiązujących przepisów prawa i opracowanej dokumentacji projektowej.
3) Ilekroć w dokumentacji jest mowa o normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza zastosowanie produktów, wyrobów lub usług o cechach równoważnych do opisywanych w tych normach, ocenach techn, specyfikacjach techn. i systemach referencji techn. Wszystkie kryteria i cechy opisane w normach, ocenach techn., specyfikacjach techn. I systemach referencji techn. wyznaczają minimalne standardy, jakie muszą spełniać oferowane produkty, wyroby lub usługi.
Ilekroć w dokumentacji oraz w odpowiedziach na pytania jest mowa o normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt.2 oraz ust. 3 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający dopuszcza zastosowanie produktów oraz usług o cechach równoważnych do opisanych. Wszystkie kryteria i cechy opisane w normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych wyznaczają minimalne standardy, które musi spełnić oferowany produkt lub usługa.
4) Zamawiający załącza propozycję harmonogramu rzeczowo-finansowego, na podstawie którego dokonywane będą płatności za wykonanie poszczególnych części robót. Na etapie postępowania przetargowego Wykonawcy mogą wnosić propozycję jego podziału. Po podpisaniu umowy zmiany harmonogramu będzie można dokonać jedynie w sytuacjach o których mowa w § 4 i §18 projektowanych postanowień umowy.
Wielkość/Zakres:
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie wszelkich podstawowych i towarzyszących robót budowlanych, usług i dostaw związanych z wykonaniem zamówienia na obiekt gotowy do użytkowania, opisanych w SWZ, wynikających z obowiązujących przepisów prawa i opracowanej dokumentacji projektowej.
Parametry określające wielkość budynku żłobka:
- powierzchnia użytkowa 1 458,20 m²
- powierzchnia netto 1 611,89 m²
- powierzchnia całkowita 1 823,70 m²
- powierzchnia zabudowy 1 823,07 m²
- kubatura 8 031,59 m³
- wysokość elewacji frontowej 5,95 m
- szerokość elewacji południowej 46,10 m
- szerokość elewacji północnej 46,10 m
- szerokość elewacji wschodniej 47,00 m
- szerokość elewacji zachodniej 47,00 m
- dach płaski
3.9.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-10-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): AJ PROFIBUD Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133643267
4.3.3.) Ulica: AJ PROFIBUD Sp. z o.o. Chmielnik 277 B, 36-016 Chmielnik Województwo: PODKARPACKIE. NIP: 8133643267
4.3.4.) Miejscowość: Chmielnik 277 B
4.3.5.) Kod pocztowy: 36-016
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 14977750,38 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00299849/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 5
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność zmiany wysokości posadowienia fundamentów ze względu na odbiegające warunki gruntowe w porównaniu do dokumentacji projektowej.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W związku ze zmianą wysokości posadowienia fundamentów na niższych nośnych warstwach gruntu zaszła konieczność zwiększenia wymiarów elementów konstrukcyjnych oraz wykonania większego zakresu robót ziemnych.
5.4.6.) Wartość zmiany: 282880,73
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana 1 - Wniosek przyszłego użytkownika,
Zmiana 2 – zmiana technologiczno-materiałowa wynikająca z pomiarów wykonanych w trakcie prac, korzystna dla zamawiającego
Zmiana 3 – zmiana na wniosek wykonawcy, wprowadzająca zmiany technologiczno-materiałowe korzystne dla zamawiającego
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana 1 - rezygnacja z magazynu chemii gospodarczej oraz wydzielenie pomieszczenia dla konserwatora wraz z zapleczem sanitarnym, wykonanie dodatkowego ogrodzenia wraz z furtką
Zmiana 2 – zmiana niwelety drogi oraz rezygnacja z pompowni wód deszczowych, oraz zastąpienie jednego zbiornika o pojemności V=30 m3 na 3 zbiorniki o łącznej pojemności V=31 m3.
Zmiana 3 – zmiana materiału spadkowego na dachu z betonu na styropian,
5.4.6.) Wartość zmiany: 17000,49
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Podstawa prawna zmiany: art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp oraz art. 455 ust. 2 ustawy Pzp
Zmiana 1, 3, 5, 8, 9 – zmiany wynikające z wniosku wykonawcy, wpływające korzystnie na trwałość i przyszłe użytkowanie obiektu
Zmiana 2, 4 – zmiany wynikające z błędów projektowych.
Zmiana 6, 7 – zmiany wynikające z wniosku przyszłego użytkownika
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana 1 – zmiana materiału ściennego na elewacji
Zmiana 2 – rezygnacja ze słupów żelbetowych bezpośrednio przed wejściem do budynku
Zmiana 3 – zmiana warstw podbudowy pod utwardzeniami pozwalająca na zwiększenie nośności i trwałości
Zmiana 4 – zmiana materiału krycia dachu z blachy na papę
Zmiana 5 – wprowadzenie opaski z kamienia łamanego przy budynku
Zmiana 6 – wprowadzenie dodatkowych jednostek klimatyzacji
Zmiana 7 – wprowadzenie dodatkowych jednostek klimatyzacji
Zmiana 8 – wprowadzenie regulatora tyrystorowego w zakresie sterowania wentylacją pozwalającego na zmniejszenie kosztów użytkowanie budynku
Zmiana 9 – dodatkowe zabezpieczenie konstrukcji żelbetowej zwiększające odporność na oddziaływanie czynników atmosferycznych
5.4.6.) Wartość zmiany: 66671,15
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Podstawa prawna zmiany: art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp oraz art. 455 ust. 2 ustawy Pzp
Zmiana 1, 6, 13 – Zmiany wynikające z błędów projektowych,
Zmiana 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15 – zmiany wynikające z wniosku użytkownika
Zmiana 14 – zmiana na wniosek wykonawcy, wprowadzająca zmiany technologiczno-materiałowe korzystne dla zamawiającego
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana 1 – zmiana drzwi na dymoszczelne
Zmiana 2 – dostawa i montaż dodatkowej rolety zaciemniającej
Zmiana 3 – zmiana rodzaju drewna urządzeń na placu zabaw,
Zmiana 4 – zmiana wymiarów wiaty śmietnikowej
Zmiana 5 – zmiana bram dwuskrzydłowych na przesuwne
Zmiana 6 – obniżenie osłony wizualnej dachu w celu zwiększenia wydajności fotowoltaiki
Zmiana 7 – dostosowanie instalacji elektrycznej do zmian wprowadzonych przez użytkownika
Zmiana 8 – wprowadzenie dodatkowego systemu SSWiN
Zmiana 9 – zmiany funkcjonalności systemu kontroli dostępu
Zmiana 10 – wprowadzenie dodatkowych projektorów
Zmiana 11 – dostosowanie instalacji elektrycznej i teletechnicznej do wprowadzonych zmian
Zmiana 12 – zmian oświetlenia zewnętrznego
Zmiana 13 – zmiana oświetlenia zewnętrznego
Zmiana 14 – zmiana rozwiązań technicznych połączeń wyrównawczych
Zmiana 15 – zmiana oświetlenia w pomieszczeniu 0.36
5.4.6.) Wartość zmiany: 264126,58
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 5
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Podstawa prawna zmiany: art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp oraz art. 455 ust. 2 ustawy Pzp
Zmiana 1 – Wniosek użytkownika,
Zmiana 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 – zmiany związane z brakami/błędami dokumentacji projektowej
Zmiana 15 – wniosek wykonawcy, korzystny dla zamawiającego
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana 1 – wykonanie dodatkowych lamperii,
Zmiana 2 – doposażenie rozdzielnicy elektrycznej TW
Zmiana 3 – wykonanie dodatkowego podgrzewania dla zewnętrznych odcinków rurociągów ciepła technologicznego dla central dachowych
Zmiana 4, 5 – usprawnienie sterowania oświetleniem zewnętrznym poprzez wprowadzenie uruchamiana za pomocą zegara astronomicznego wraz z możliwością sterowania ręcznego
Zmiana 6 – wykonanie sterowania automatycznego podgrzewania wpustów dachowych
Zmiana 7, 8, 9, 10, 11, 12 – wykonanie dodatkowych opraw awaryjnych i ewakuacyjnych
Zmiana 13 – zmiana wysokości iglic instalacji odgromowych na wyższe
Zmiana 14 – zmiana drzwi przesuwnych na rozwierne i wykonanie dodatkowego hydrantu (zmiany wynikają z kontroli obiektu przez PSP)
Zmiana 15 – rezygnacja ze studni schładzającej
5.4.6.) Wartość zmiany: 125858,56
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 15734377,90 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 04.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE