Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 378 110 PLN
„Budowa dróg gminnych wewnętrznych w Natolinie ulice: Stanisława i Piotra.”
Zamawiający
GMINA GRODZISK MAZOWIECKI
ul. T. Kościuszki 12A
05-825 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie
NIP: 5291745901
REGON: 013269137
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Pacholczyk Sp.z o. o. | Milanówek | 5291214227 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pacholczyk Sp.z o. o. (Milanówek) | Umowa podpisana | - | 378 110 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 142 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233000-9)
Najniższa cena
68 122 PLN
Średnia cena
1 361 362 PLN
Najwyższa cena
9 837 794 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych Sp. z o. o. Piotrków Trybunalski | 8 | 3 310 533 PLN | 16 552 663 PLN |
| BUDROMOST - STARACHOWICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Wąchock | 7 | 876 953 PLN | 3 507 811 PLN |
| Z. Urbanowski Sp.zo.o. Maków Mazowiecki | 6 | - | - |
| Budromex Radom Sp. z o. o. Radom | 5 | 810 681 PLN | 1 621 362 PLN |
| STAR BUDOWA INWESTYCJE Sp. z o.o. Tychów Stary 75, Mirzec | 5 | 443 233 PLN | 1 329 699 PLN |
| WIKRUSZ Sp. z o.o. Miedzna | 4 | 893 224 PLN | 1 786 448 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH Sp. z o.o. Zwoleń | 4 | 241 161 PLN | 482 321 PLN |
| Bogmar Sp. z o.o. Sobienie Jeziory | 3 | 100 280 PLN | 300 841 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Drogowych w Grójcu Sp. z o. o. Jasieniec | 3 | 257 238 PLN | 257 238 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Inżynieryjnych „PRDI” SA Mława | 3 | 481 022 PLN | 1 443 067 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa drogi powiatowej nr 1627W Łęczeszyce - Błędów na odcinku od msc. Dąbrówka Stara do msc. Błędów oraz przebudowa drogi powiatowej nr 1616W Goszczyn – Daltrozów
2026-09-03 12:03:12Z
„Budowa dróg gminnych wewnętrznych w Natolinie ulice: Stanisława i Piotra.”
2026-09-03 10:15:26Z
Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 2 obręb 0007 w miejscowości Morzyczyn Włościański, gmina Sadowne
2026-09-03 06:56:08Z
Przebudowa drogi gminnej nr 160780W Otaląż
2026-09-02 12:24:40Z
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Płatkownica
2026-09-01 13:31:46Z
Przebudowa drogi gminnej 160374W Dobiecin - Staniszewice
2026-09-01 13:09:12Z
Przebudowa dróg usprawniająca komunikację na terenie Gminy Czernice Borowe
2026-09-01 10:13:34Z
„Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Somianka ul. Jana Pawła II”
2026-08-28 06:21:31Z
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1601W Pniewy - Rembertów, przez msc. Michrów oraz msc. Michrówek
2026-08-26 10:36:25Z
Przebudowa drogi gminnej na działce ewid.1175 w m. Wyśmierzyce
2026-08-25 11:26:56Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00420618 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa dróg gminnych wewnętrznych w Natolinie ulice: Stanisława i Piotra.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRODZISK MAZOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269137
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. T. Kościuszki 12A
1.5.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-825
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@grodzisk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grodzisk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13540561.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa dróg gminnych wewnętrznych w Natolinie ulice: Stanisława i Piotra.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94fd38a0-334e-492b-9fb8-fb66af9c0ff4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00420618
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp umożliwia udzielenie zamówienia z wolnej ręki dotychczasowemu wykonawcy na powtórzenie podobnych usług lub robót budowlanych w ciągu 3 lat od zamówienia podstawowego, jeśli było to przewidziane w ogłoszeniu i zgodne z jego przedmiotem. Zamówienie podobne było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu i SWZ.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.69.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamawiający powierza, a Wykonawca przyjmuje do wykonania zadanie inwestycyjne pod nazwą: „Budowa dróg gminnych wewnętrznych w Natolinie ulice: Stanisława i Piotra.”
1. Ogólny zakres robót obejmuje: W ramach przedmiotowej przebudowy wykonane zostaną roboty budowlane zgodnie z projektem wykonawczym będącym załącznikiem do zaproszenia do negocjacji.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje również m.in. inwentaryzację wysokościową i sytuacyjną stanu istniejącego, obsługę geodezyjną, zabezpieczenie terenu robót, tymczasową organizację ruchu, wykonanie dokumentacji powykonawczej (w tym inwentaryzacji powykonawczej), dopełnienie wszelkich formalności związanych z zakończeniem robót i dopuszczeniem inwestycji do użytkowania
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do zaproszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pacholczyk Sp.z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5291214227
7.3.4) Miejscowość: Milanówek
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 378109,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 378 110 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE