Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Budowa drogi leśnej nr 14 na terenie Leśnictw Piaski i Przyborów etap I od km 0+000 do 2+200 – postępowanie drugie
Zamawiający
Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie
NIP: 6610003922
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| STW INVESTMENT Katarzyna Stawecka | Sobków | NIP 8661534091 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | STW INVESTMENT Katarzyna Stawecka (Sobków) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Świętokrzyskie — na podstawie 53 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233120-6)
Najniższa cena
145 292 PLN
Średnia cena
1 533 543 PLN
Najwyższa cena
9 577 269 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „Fart” Sp. z o.o. Kielce | 5 | 516 810 PLN | 2 584 048 PLN |
| "BUDROMOST-STARACHOWICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wąchock | 4 | - | - |
| COLAS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Palędzie | 2 | 2 231 138 PLN | 2 231 138 PLN |
| ALBUD Sp. z o.o. Oblęgorek | 2 | 638 215 PLN | 1 276 430 PLN |
| ZIELONY PUNKT Paweł Machulski Morawica | 2 | 3 083 598 PLN | 6 167 196 PLN |
| Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o. o. DYLMEX- INWESTYCJE Sp.k., Staszów | 2 | - | - |
| ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY "DUKT" SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA Włoszczowa | 2 | 743 675 PLN | 743 675 PLN |
| DROGMAR S.C. M. Godzina, P. Podeszwa, R. Godzina, M. Podeszwa (DROGMAR S.C. M. Godzina, P.Podeszwa) Ostrowiec Świętokrzyski | 2 | - | - |
| Zakład Robót Drogowych DUKT Sp. z o.o. Nowiny | 2 | 446 490 PLN | 892 980 PLN |
| FENIX Sp. z o.o. Piekoszów | 1 | 400 883 PLN | 400 883 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Budowa ul. Zielone Wzgórze, ul. Podgórskiej, ul. Św. Wojciecha, ul. Północnej i ul. Spacerowej w Olesznie ETAP 2: ulica Podgórska
2026-09-03 08:39:59Z
„ Przebudowa drogi w Podłężu – etap II „ Zadanie dofinansowane z budżetu Województwa Świętokrzyskiego dla zadań określonych w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych.
2026-08-17 12:06:52Z
"Remont drogi gminnej nr 365076T w Orkanowie”
2026-08-11 18:43:45Z
Budowa skrzyżowań ul. Starowarszawskiej z ul. Targową oraz ul. Starowarszawskiej z ul. Warszawską i Spółdzielczą w Końskich
2026-08-03 07:12:38Z
Przebudowa ulicy Sadowej w Starachowicach: Etap I: „Przebudowa ulicy Sadowej w Starachowicach”. Etap II: „Modernizacja mostu na rzece Kamiennej w ciągu ul. Sadowej w Starachowicach”.
2026-07-31 14:38:32Z
Przebudowa ulicy Sadowej w Starachowicach: Etap I: „Przebudowa ulicy Sadowej w Starachowicach”. Etap II: „Modernizacja mostu na rzece Kamiennej w ciągu ul. Sadowej w Starachowicach”.
2026-07-31 14:15:36Z
Przebudowa ulicy Sadowej w Starachowicach: Etap I: „Przebudowa ulicy Sadowej w Starachowicach”. Etap II: „Modernizacja mostu na rzece Kamiennej w ciągu ul. Sadowej w Starachowicach”.
2026-07-31 14:09:38Z
Rozbudowa drogi gminnej nr 389060T - ul. Stokowiec
2026-07-31 09:05:36Z
Budowa chodników i ciągów dla pieszych na terenie msc. Trzcianki, gm. Nowiny - etap II
2026-07-28 06:48:11Z
Budowa drogi leśnej nr 14 na terenie Leśnictw Piaski i Przyborów etap I od km 0+000 do 2+200 – postępowanie drugie
2026-07-21 14:26:00Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354491 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa drogi leśnej nr 14 na terenie Leśnictw Piaski i Przyborów etap I od km 0+000 do 2+200 – postępowanie drugie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290020035
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Sudół
1.4.2.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
1.4.3.) Kod pocztowy: 27-400
1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ostrowiec@radom.lasy.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ostrowiec.radom.lasy.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a0cbbae-2fce-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00354491
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00333731
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa drogi leśnej nr 14 na terenie Leśnictw Piaski i Przyborów etap I od km 0+000 do 2+200 – postępowanie drugie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem niniejszego postępowania jest budowa drogi leśnej nr DSD 14 stanowiącej dojazd pożarowy nr 24 na terenie Leśnictw Piaski i Przyborów o długości 2 200 m wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą.
3.9.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45213230-4 - Roboty budowlane w zakresie składów
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-02
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
400 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): STW INVESTMENT Katarzyna Stawecka
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane „LWK” Wojciech Stawecki
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8661534091
4.3.3.) Ulica: Jawór 44A
4.3.4.) Miejscowość: Sobków
4.3.5.) Kod pocztowy: 28-305
4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2565189,22 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00319986/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2024-09-09
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2565189,22 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE