Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 184 867 PLN

"Remont drogi gminnej nr 365076T w Orkanowie”

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00335078

Numer referencyjny: ZP.271.47.2026.P.F

Zamawiający

Gmina Pińczów

3 Maja 10

28-400 Pińczów, Świętokrzyskie

NIP: 6621761514

REGON: 291009840

Opis przedmiotu zamówienia

2. Zakres robót stanowi: sfrezowanie wierzchniej warstwy nawierzchni bitumicznej, położenie nakładki asfaltowej, wyrównanie poboczy i zjazdów kruszywem kamiennym, na odcinku dł. 690 m.

Kryteria oceny ofert

Koszt 60%
Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Przedsiębiorstwem Drogowym Sp. z o. o. DYLMEX – INWESTYCJE Sp.k Staszów 866 173 52 40

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Przedsiębiorstwem Drogowym Sp. z o. o. DYLMEX – INWESTYCJE Sp.k (Staszów) Umowa podpisana 184 867 PLN 184 867 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Świętokrzyskie — na podstawie 53 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg)

Najniższa cena

145 292 PLN

Średnia cena

1 533 543 PLN

Najwyższa cena

9 577 269 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „Fart” Sp. z o.o. Kielce 5 516 810 PLN 2 584 048 PLN
"BUDROMOST-STARACHOWICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wąchock 4 - -
COLAS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Palędzie 2 2 231 138 PLN 2 231 138 PLN
ALBUD Sp. z o.o. Oblęgorek 2 638 215 PLN 1 276 430 PLN
ZIELONY PUNKT Paweł Machulski Morawica 2 3 083 598 PLN 6 167 196 PLN
Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o. o. DYLMEX- INWESTYCJE Sp.k., Staszów 2 - -
ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY "DUKT" SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA Włoszczowa 2 743 675 PLN 743 675 PLN
DROGMAR S.C. M. Godzina, P. Podeszwa, R. Godzina, M. Podeszwa (DROGMAR S.C. M. Godzina, P.Podeszwa) Ostrowiec Świętokrzyski 2 - -
Zakład Robót Drogowych DUKT Sp. z o.o. Nowiny 2 446 490 PLN 892 980 PLN
FENIX Sp. z o.o. Piekoszów 1 400 883 PLN 400 883 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Budowa ul. Zielone Wzgórze, ul. Podgórskiej, ul. Św. Wojciecha, ul. Północnej i ul. Spacerowej w Olesznie ETAP 2: ulica Podgórska

ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY "DUKT" SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA -

2026-09-03 08:39:59Z

„ Przebudowa drogi w Podłężu – etap II „ Zadanie dofinansowane z budżetu Województwa Świętokrzyskiego dla zadań określonych w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych.

PRODIM Sp. z o. o 154 629 PLN

2026-08-17 12:06:52Z

"Remont drogi gminnej nr 365076T w Orkanowie”

Przedsiębiorstwem Drogowym Sp. z o. o. DYLMEX – INWESTYCJE Sp.k 184 867 PLN

2026-08-11 18:43:45Z

Budowa skrzyżowań ul. Starowarszawskiej z ul. Targową oraz ul. Starowarszawskiej z ul. Warszawską i Spółdzielczą w Końskich

TRAKT S.A. -

2026-08-03 07:12:38Z

Przebudowa ulicy Sadowej w Starachowicach: Etap I: „Przebudowa ulicy Sadowej w Starachowicach”. Etap II: „Modernizacja mostu na rzece Kamiennej w ciągu ul. Sadowej w Starachowicach”.

"BUDROMOST-STARACHOWICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-07-31 14:38:32Z

Przebudowa ulicy Sadowej w Starachowicach: Etap I: „Przebudowa ulicy Sadowej w Starachowicach”. Etap II: „Modernizacja mostu na rzece Kamiennej w ciągu ul. Sadowej w Starachowicach”.

"BUDROMOST-STARACHOWICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-07-31 14:15:36Z

Przebudowa ulicy Sadowej w Starachowicach: Etap I: „Przebudowa ulicy Sadowej w Starachowicach”. Etap II: „Modernizacja mostu na rzece Kamiennej w ciągu ul. Sadowej w Starachowicach”.

"BUDROMOST-STARACHOWICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-07-31 14:09:38Z

Rozbudowa drogi gminnej nr 389060T - ul. Stokowiec

"BUDROMOST-STARACHOWICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-07-31 09:05:36Z

Budowa chodników i ciągów dla pieszych na terenie msc. Trzcianki, gm. Nowiny - etap II

Zakład Usług Budowlanych Mirosław Kędzior 1 080 555 PLN

2026-07-28 06:48:11Z

Budowa drogi leśnej nr 14 na terenie Leśnictw Piaski i Przyborów etap I od km 0+000 do 2+200 – postępowanie drugie

STW INVESTMENT Katarzyna Stawecka -

2026-07-21 14:26:00Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 13 958 PLN Średnia: 1 339 490 PLN Max: 9 967 923 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
"Remont drogi gminnej nr 365076T w Orkanowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pińczów

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Pińczów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009840

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 3 Maja 10

1.5.2.) Miejscowość: Pińczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-400

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 412345100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pinczow.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pinczow.com.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Remont drogi gminnej nr 365076T w Orkanowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25439621-2142-4208-92c1-f0c86350ff0e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335078

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00004465/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 „Remont drogi gminnej nr 365076T w Orkanowie”

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-25439621-2142-4208-92c1-f0c86350ff0e

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Maksymalny rozmiar plików
przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako
załączniki do jednego formularza).

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): zgodnie z SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): zgodnie z SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.271.47.2026.P.F

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.5.) Wartość zamówienia: 366987,29 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Zakres robót stanowi: sfrezowanie wierzchniej warstwy nawierzchni bitumicznej, położenie nakładki asfaltowej, wyrównanie poboczy i zjazdów kruszywem kamiennym, na odcinku dł. 690 m.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Tak

4.2.14.) Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: zgodnie z Ustawą

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: według kryteriów ceny i wydłużonego okresu udzielonej gwarancji jakości

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium kosztu oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Koszt

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

zgodnie z SWZ

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: zgodnie z SWZ

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: zgodnie z SWZ

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

zgodnie z SWZ

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

zgodnie z SWZ

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

zgodnie z SWZ

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

Zamawiający żąda wniesienia wadium
17.1. Wykonawca przystępujący do postępowania jest zobowiązany, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w kwocie: 1 000,00 zł PLN.( słownie : jeden tysięcy złotych 00/100
17.2. Wadium musi obejmować pełen okres związania ofertą.
17.3. Wadium może być wniesione w jednej lub kilku formach wskazanych w art. 97 ust. 7 ustawy Pzp.
17.4. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy w banku PKO Bank Polski S.A, numer rachunku 65 1020 2629 0000 9502 0365 9810. W tytule przelewu należy podać: Wadium do postępowania p.n.:” Remont drogi gminnej nr 365076T w Orkanowie”
17.5. Wadium wniesione w pieniądzu musi wpłynąć na wskazany rachunek bankowy zamawiającego najpóźniej przed upływem terminu składania ofert (decyduje data wpływu na rachunek bankowy zamawiającego).
17.6. Wadium wnoszone w poręczeniach lub gwarancjach należy załączyć do oferty w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez wystawcę dokumentu i powinno zawierać następujące elementy:
17.6.1) nazwę dającego gwarancję wykonawcy, beneficjenta gwarancji - zamawiającego, gwaranta/poręczyciela oraz wskazanie ich siedzib. Beneficjentem wskazanym w gwarancji lub poręczeniu musi być Gmina Pińczów, ul. 3 Maja 10; 28-400 Pińczów
17.6.2) określenie wierzytelności, która ma być zabezpieczona gwarancją/poręczeniem,
17.6.3) kwotę gwarancji/poręczenia,
17.6.4) termin ważności gwarancji/poręczenia,
17.6.5) zobowiązanie gwaranta do zapłacenia kwoty gwarancji/poręczenia bezwarunkowo, na pierwsze pisemne żądanie zamawiającego, w sytuacjach określonych w art. 98 ust. 6 ustawy Pzp. 7.
W przypadku, gdy wykonawca nie wniósł wadium lub wniósł w sposób nieprawidłowy lub nie utrzymywał wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złożył wniosek o zwrot wadium, w przypadku o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 ustawy Pzp, zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14 ustawy Pzp.

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

zgodnie z SWZ

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

zgodnie ze wzorem umowy i SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-28 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-28 10:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-26

2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
10.07.2026
Termin składania ofert
28.07.2026 07:00
Wartość umowy
184 867 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg) 45111200-0 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne) 45111291-4 (Roboty w zakresie zagospodarowania terenu) 45233150-5 (Roboty w zakresie regulacji ruchu) 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu 45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

Okres realizacji

2 miesiące