Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Budowa dwóch budynków wielorodzinnych nr 160 i 161 w Gdańsku przy ul. Piotrkowskiej z wyposażeniem „pod klucz” wraz z zagospodarowaniem terenu,
Zamawiający
Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.
Gdańsk, Pomorskie
NIP: 5842054884
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| TWD-BUD TOCZYŁOWSKI SP.K. | Józefów | 361050946 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TWD-BUD TOCZYŁOWSKI SP.K. (Józefów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 64 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45210000-2)
Najniższa cena
56 PLN
Średnia cena
3 557 171 PLN
Najwyższa cena
15 696 538 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Andrem AB Sp. z o.o. Gdynia | 5 | - | - |
| D&D Invest Sp. z o.o. Bolszewo | 3 | 1 619 093 PLN | 1 619 093 PLN |
| PUH EKOSUN Paweł Czupajło Koszalin | 2 | 2 039 402 PLN | 4 078 803 PLN |
| ONE PLEX Katarzyna Bendig Skarszewy | 2 | - | - |
| Usługi Ogólnobudowlane Sławomir Dziobak Lubiatowo | 2 | - | - |
| PBHU OBIEKT Sp. z o.o. Kiełpino | 2 | - | - |
| Elita Budownictwo Bartłomiej Małolepszy Starogard Gdański | 2 | - | - |
| B. B. Budownictwo Sp. z o.o. Czersk | 2 | 2 749 201 PLN | 2 749 201 PLN |
| REMBUD Krzysztof Paziewski Kwidzyn | 2 | 907 863 PLN | 1 815 726 PLN |
| Spółdzielnia Produkcyjno - Usługowa RODŁO Kwidzyn | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
BUDOWA BUDYNKÓW KOMUNALNYCH W SOPOCIE PRZY UL. REJA.
2026-09-01 08:33:25Z
Budowa remizy dla jednostki OSP Rybno.
2026-08-31 11:03:50Z
Termomodernizacja Szkoły Podstawowej Nr 2 w Prabutach, budynek przy ul. Obrońców Westerplatte 11a (budynek klas 1 – 3).
2026-08-25 13:21:49Z
Przebudowa wraz z termomodernizacją budynku Zespołu Szkół w Grabowie Kościerskim
2026-08-20 09:44:10Z
Modernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ciekocinie
2026-08-12 13:19:23Z
Budowa lokali socjalnych w Skórowie
2026-08-12 13:04:02Z
Klub Malucha- budowa i wyposażenie punktu opieki dla dzieci do lat 3 w Gniewinie.
2026-08-10 07:53:55Z
Przebudowa i rozbudowa budynku mieszkalnego Leśniczówki Płocice
2026-08-10 06:37:42Z
Budowa dwóch budynków wielorodzinnych nr 160 i 161 w Gdańsku przy ul. Piotrkowskiej z wyposażeniem „pod klucz” wraz z zagospodarowaniem terenu,
2026-08-03 08:39:41Z
WYKONANIE PILNYCH ROBÓT BUDOWLANYCH BRANŻY OGÓLNOBUDOWLANEJ, DEKARSKIEJ, ELEKTRYCZNEJ I INSTALACYJNEJ W BUDYNKACH I LOKALACH STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY MIASTO LĘBORK
2026-07-27 12:53:43Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00374178 z dnia 2026-08-03 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa dwóch budynków wielorodzinnych nr 160 i 161 w Gdańsku przy ul. Piotrkowskiej z wyposażeniem „pod klucz” wraz z zagospodarowaniem terenu,
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191330479
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wilanowska 2a
1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 80-809
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gtbs@gtbs.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gtbs.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87eaf6ec-b902-11ee-b628-1a85378e6c0a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374178
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-03
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 16/2024 00045227-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa dwóch budynków wielorodzinnych nr 160 i 161 w Gdańsku przy ul. Piotrkowskiej z wyposażeniem „pod klucz” wraz z zagospodarowaniem terenu,
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Budynki średniowysokie, siedmiokondygnacyjne, sześć kondygnacji nadziemnych, jedna podziemna z halą garażową. Technologia realizacji tradycyjna, częściowo uprzemysłowiona, układ ścian nośnych i stropów monolitycznych mieszany – jedno i dwukierunkowy, budynki posadowione bezpośrednio na żelbetowej płycie fundamentowej. Dachy płaskie– przykryte stropodachem niewentylowanym, krytym papą z systemem rur spustowych ukrytych, stropodach nad halą garażową poza obrysem budynku „dach zielony”.
3.9.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
16 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TWD-BUD TOCZYŁOWSKI SP.K.
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: WIMAKS TOCZYŁOWSKI HIŃCZA SP.K.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 361050946
4.3.3.) Ulica: Wawerska 48c
4.3.4.) Miejscowość: Józefów
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-420
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 24246800 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U.S: 101/2024 310280-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-16
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 4
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
1. punkt 8.1.2 litera „d” i „f” umowy numer 02/ZP/PN/24 z dnia 23.05.2024 r. z uwagi na wystąpienie okoliczności polegających na:
1) wprowadzeniu na wniosek Zamawiającego, zmian w rozwiązaniach projektowych,
2) wystąpieniu niekorzystnych warunków atmosferycznych,
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1) wprowadzeniu na wniosek Zamawiającego, zmian w rozwiązaniach projektowych, w szczególności mających na celu redukcję średniego zapotrzebowania budynków mieszkalnych nr 160 i 161 na nieodnawialną energię pierwotną EP do wartości 50,3 kWh/m²/rok (pierwotnie EP = 57 kWh/m²/rok), co stanowi element działań ograniczających emisyjność zasobów Spółki, powodującego ograniczenie przedmiotu zamówienia oraz zmianę terminu realizacji umowy;
2) wystąpieniu niekorzystnych warunków atmosferycznych, tj. niskich temperatur powietrza oraz silnego wiatru, uniemożliwiających prowadzenia robót budowlanych, co zostało udokumentowane w dzienniku pogodowym i dzienniku budowy;
2. punktu 6.1.4 i 6.1.5 umowy numer 02/ZP/PN/24 z dnia 23.05.2024 r. z uwagi na ograniczenie zakresu rzeczowego przedmiotu umowy;
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Strony – kierując się potrzebą jednoznacznego uregulowania wzajemnych praw i obowiązków związanych z realizacją Umowy, oraz zapewnienia prawidłowego przebiegu dalszych prac – na podstawie punktu 8.1.1 lit .a oraz punktu 8.1.2 lit. h, j oraz l Umowy
brak ostatecznych uzgodnień z Gdańską Infrastrukturą Wodociągowo-Kanalizacyjną sp. z o.o. w sprawie przyłączenia do sieci wodociągowo-kanalizacyjnej, oraz
2)
trudności Energa Operator z przyłączeniem budynków do sieci energii elektrycznej.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana terminu wykonania Umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
1. niewykonania przyłączy budynków do sieci elektroenergetycznej przez gestora sieci Energa Operator;
2. wystąpienia wyjątkowo niekorzystnych warunków atmosferycznych, uniemożliwiających prawidłowe wykonanie robót.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana terminu wykonania Umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
1. niewykonania przyłączy budynków do sieci energii elektrycznej przez gestora sieci Energa Operator;
2. wystąpienia wyjątkowo niekorzystnych warunków atmosferycznych, uniemożliwiających prawidłowe wykonanie robót.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana terminu wykonania Umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 24518707,93 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE