Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Przebudowa wraz z termomodernizacją budynku Zespołu Szkół w Grabowie Kościerskim
Zamawiający
GMINA NOWA KARCZMA
Nowa Karczma, Pomorskie
NIP: 5911650484
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| FIRMA "BOLEK I LOLEK" BOGDAN JANUSZ | Skarszewy | 5921594209 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FIRMA "BOLEK I LOLEK" BOGDAN JANUSZ (Skarszewy) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 64 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45210000-2)
Najniższa cena
56 PLN
Średnia cena
3 557 171 PLN
Najwyższa cena
15 696 538 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Andrem AB Sp. z o.o. Gdynia | 5 | - | - |
| D&D Invest Sp. z o.o. Bolszewo | 3 | 1 619 093 PLN | 1 619 093 PLN |
| PUH EKOSUN Paweł Czupajło Koszalin | 2 | 2 039 402 PLN | 4 078 803 PLN |
| ONE PLEX Katarzyna Bendig Skarszewy | 2 | - | - |
| Usługi Ogólnobudowlane Sławomir Dziobak Lubiatowo | 2 | - | - |
| PBHU OBIEKT Sp. z o.o. Kiełpino | 2 | - | - |
| Elita Budownictwo Bartłomiej Małolepszy Starogard Gdański | 2 | - | - |
| B. B. Budownictwo Sp. z o.o. Czersk | 2 | 2 749 201 PLN | 2 749 201 PLN |
| REMBUD Krzysztof Paziewski Kwidzyn | 2 | 907 863 PLN | 1 815 726 PLN |
| Spółdzielnia Produkcyjno - Usługowa RODŁO Kwidzyn | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
BUDOWA BUDYNKÓW KOMUNALNYCH W SOPOCIE PRZY UL. REJA.
2026-09-01 08:33:25Z
Budowa remizy dla jednostki OSP Rybno.
2026-08-31 11:03:50Z
Termomodernizacja Szkoły Podstawowej Nr 2 w Prabutach, budynek przy ul. Obrońców Westerplatte 11a (budynek klas 1 – 3).
2026-08-25 13:21:49Z
Przebudowa wraz z termomodernizacją budynku Zespołu Szkół w Grabowie Kościerskim
2026-08-20 09:44:10Z
Modernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ciekocinie
2026-08-12 13:19:23Z
Budowa lokali socjalnych w Skórowie
2026-08-12 13:04:02Z
Klub Malucha- budowa i wyposażenie punktu opieki dla dzieci do lat 3 w Gniewinie.
2026-08-10 07:53:55Z
Przebudowa i rozbudowa budynku mieszkalnego Leśniczówki Płocice
2026-08-10 06:37:42Z
Budowa dwóch budynków wielorodzinnych nr 160 i 161 w Gdańsku przy ul. Piotrkowskiej z wyposażeniem „pod klucz” wraz z zagospodarowaniem terenu,
2026-08-03 08:39:41Z
WYKONANIE PILNYCH ROBÓT BUDOWLANYCH BRANŻY OGÓLNOBUDOWLANEJ, DEKARSKIEJ, ELEKTRYCZNEJ I INSTALACYJNEJ W BUDYNKACH I LOKALACH STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY MIASTO LĘBORK
2026-07-27 12:53:43Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400082 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa wraz z termomodernizacją budynku Zespołu Szkół w Grabowie Kościerskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWA KARCZMA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675238
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Kościerska 9
1.4.2.) Miejscowość: Nowa Karczma
1.4.3.) Kod pocztowy: 83-404
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.4.7.) Numer telefonu: 586877127
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nowakarczma.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowakarczma.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99228aab-2323-11ef-a500-1a0072d5d2bd
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400082
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00353332
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa wraz z termomodernizacją budynku Zespołu Szkół w Grabowie Kościerskim
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa wraz z termomodernizacją budynku Zespołu Szkół w Grabowie Kościerskim w następującym zakresie:
1.1. Przebudowa dachu budynku w zakresie uwzględniającym również usunięcie istniejących balkonów;
1.2. Przebudowa ścian zewnętrznych – przebudowa otworów okiennych i drzwiowych;
1.3. Przebudowa schodów zewnętrznych;
1.4. Przebudowa ścian wewnętrznych;
1.5. Przebudowa klatki schodowej;
1.6. Przebudowa wewnętrznych instalacji, w tym m.in. wykonanie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (przedmiot zamówienia nie obejmuje montażu nowych grzejników wskazanych w dokumentacji);
1.7. Zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń w tym rezygnacja z pomieszczeń przedszkolnych na rzecz pomieszczeń szkolnych;
1.8. Dostosowanie dla osób niepełnosprawnych w tym budowa dźwigu, platformy przyschodowej, a także przebudowa pomieszczeń higienicznosanitarnych;
1.9. Termomodernizacja w zakresie poddasza;
1.10. Obsługa geodezyjna i inwentaryzacja powykonawcza;
1.11. Roboty towarzyszące.
1.12. Budowa parkingu wraz z instalacją kanalizacji deszczowej w zakresie odprowadzenia wód z nowoprojektowanego parkingu (OPCJA);
2. Budynek szkoły przez cały okres realizacji robót będzie użytkowany. Wykonawca będzie realizował roboty w sposób pozwalający na wykorzystywanie pomieszczeń do realizacji zadań szkoły. Po uzgodnieniu z Zamawiającym na okres niezbędny na realizację robót zostaną udostępnione poszczególne pomieszczenia. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji robót w sposób gwarantujący jak najmniejsze utrudnienia w funkcjonowaniu budynku oraz jak największe ograniczenie uciążliwości związanych z realizacją robót. W czasie realizacji robót, Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć pomieszczenia, wyposażenie i istniejące instalacje przed działaniem pyłów i innych czynników oraz utrzymania w czystości miejsca realizacji robót. Wykonawca w czasie realizacji nauki w szkole zobowiązany jest ograniczyć roboty uciążliwe dla uczniów. Realizacja robót znacznie uciążliwych dla uczniów należy realizować w godzinach popołudniowych oraz w dniach nierealizowania nauki. Uszkodzone elementy wykończeniowe należy przywrócić do stanu poprzedniego, przede wszystkim poprzez uzupełnienie posadzek, tynków, gładzi gipsowych i powłok malarskich. Wykonawca będzie zobowiązany do zapewnienia bezpieczeństwa na terenie realizacji robót ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa uczniów szkoły. Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania robót w sposób pozwalający na należytą realizację przez innego wykonawcę robót obejmujących pompę ciepła, instalacje c.o. oraz termomodernizację przedmiotowego budynku, których realizacja jest przewidziana jednocześnie z realizacją niniejszego zamówienia.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera następująca dokumentacja techniczna.
3.9.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45321000-3 - Izolacja cieplna
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45313100-5 - Instalowanie wind
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): FIRMA "BOLEK I LOLEK" BOGDAN JANUSZ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5921594209
4.3.3.) Ulica: Górna
4.3.4.) Miejscowość: Skarszewy
4.3.5.) Kod pocztowy: 83-250
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2796400,93 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00422626/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-18
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2796400,93 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 20.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE