Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
„Budowa fragmentu ciągu pieszo-rowerowego w ul. Wschodniej w Mszczonowie w zakresie wlotu z ul. Ługową.”
Zamawiający
Gmina Mszczonów
Pl. Piłsudskiego 1
96-320 Mszczonów, Mazowieckie
NIP: 8381426420
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Drogowych w Grójcu Sp. z o. o. | Jasieniec | NIP: 7971729813 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Drogowych w Grójcu Sp. z o. o. (Jasieniec) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 45 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233222-1)
Najniższa cena
21 279 PLN
Średnia cena
989 979 PLN
Najwyższa cena
13 406 324 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| TAD-BRUK Tadeusz Paprzycki Pabierowice | 2 | 84 292 PLN | 168 584 PLN |
| EDEN NAWIERZCHNIE & OGRODY Dariusz Bujak Radom | 2 | 349 172 PLN | 349 172 PLN |
| MD PROGRESS Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 194 981 PLN | 194 981 PLN |
| Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe "Wapnopol" Adam Nowakowski Glinojeck | 2 | 1 019 355 PLN | - |
| EMAR Sp. z o.o. Skaryszew | 2 | 1 418 505 PLN | 1 418 505 PLN |
| Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka | 2 | 179 999 PLN | 179 999 PLN |
| EL-MAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 2 | 160 596 PLN | 321 193 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Drogowych w Grójcu Sp. z o. o. Jasieniec | 2 | 1 145 106 PLN | 1 145 106 PLN |
| MD Progress sp. z o.o. Warszawa | 2 | 206 686 PLN | 206 686 PLN |
| Pacholczyk Sp. z o.o. Milanówek | 1 | 643 546 PLN | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Budzyno-Lipniki”
2026-08-28 12:39:36Z
„Budowa fragmentu ciągu pieszo-rowerowego w ul. Wschodniej w Mszczonowie w zakresie wlotu z ul. Ługową.”
2026-08-27 12:47:10Z
Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 580 w zakresie budowy chodnika na odc. od km 42+618 do km 45+390 na terenie gminy Kampinos – nr postępowania 110/25
2026-08-20 10:09:45Z
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Korytnica
2026-08-18 13:05:13Z
Wymiana nawierzchni chodnika przy ul. Sempołowskiej oraz ul. Sienkiewicza w Radomiu
2026-07-24 12:08:49Z
„Remont cząstkowy nawierzchni chodników i ścieżek pieszo-rowerowych na terenie Rejonu Drogowego Gostynin-Płock” – nr postępowania 211/25
2026-07-24 10:15:19Z
Budowa chodnika wzdłuż drogi powiatowej nr 4102W w m. Bieniewice i Stare Faszczyce, gm. Błonie
2026-07-21 13:32:44Z
Wykonanie V etapu remontu obiektów budowlanych znajdujących się na Cmentarzu Wojennym w Palmirach
2026-07-15 11:24:40Z
„Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Budzyno-Lipniki”
2026-07-13 10:54:48Z
Wymiana nawierzchni chodnika przy ul. Siennej (od Potoku Północnego do ul. Żeromskiego) oraz przy ul. Rodziny Winczewskich (od Potoku Północnego do ul. Wernera) w Radomiu
2026-07-09 12:00:08Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410860 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o zamiarze zawarcia umowy
Roboty budowlane
„Budowa fragmentu ciągu pieszo-rowerowego w ul. Wschodniej w Mszczonowie w zakresie wlotu z ul. Ługową.”
SEKCJA I ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mszczonów
1.4.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148609
1.5.) Adres zamawiającego:
1.5.1.) Ulica: Pl. Piłsudskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Mszczonów
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-320
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.8.) Adres poczty elektronicznej: urzad.miejski@mszczonow.pl lub zamowienia.publiczne@mszczonow.pl
1.5.9.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.mszczonow.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Nazwa zamówienia:
„Budowa fragmentu ciągu pieszo-rowerowego w ul. Wschodniej w Mszczonowie w zakresie wlotu z ul. Ługową.”2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2830c1bb-ae83-49bd-bfa9-e5fa899d0e89
2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410860
2.4.) Wersja ogłoszenia: 01
2.5.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
2.6.) Zamówienie zostało ujęte w planie postępowań: Tak
2.7.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043603/07/P
2.8.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 „Budowa fragmentu ciągu pieszo-rowerowego w ul. Wschodniej w Mszczonowie w zakresie wlotu z ul. Ługową.”
2.9.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.10.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA III – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
3.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
3.2.) Numer referencyjny: RG.271.1.23.2026.SG
3.3.) Rodzaj zamówienia
Roboty budowlane3.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych na wschodnim wlocie w ul. Ługową z ul. Wschodniej w Mszczonowie. W zakresie przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania m.in.:• Roboty przygotowawcze
• Roboty ziemne
• Podbudowy, nawierzchnie,
• Roboty wykończeniowe
• Oznakowanie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres rzeczowy robót oraz wymagania dotyczące sposobu ich wykonania określają dokumentacja projektowa, STWiORB oraz przedmiar robót, stanowiące odpowiednio załączniki nr 4 i 5 do niniejszego zaproszenia.
3.10.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
3.11.) Dodatkowy kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
71355000-1 - Usługi pomiarowe
SEKCJA IV TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
4.1.) Tryb udzielenia zamówienia/ wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy4.2.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie podstawowe pn. „Budowa fragmentu ciągu pieszo-rowerowego w ul. Wschodniej w Mszczonowie” zostało udzielone w wyniku postępowania prowadzonego w trybie podstawowym, o którym mowa w art. 275 pkt 1 ustawy Pzp. Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026/BZP 00145313/01 zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 9 marca 2026 r.W ogłoszeniu o zamówieniu Zamawiający przewidział możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, do wysokości 50% wartości zamówienia podstawowego.
Planowane zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych na wschodnim wlocie w ul. Ługową z ul. Wschodniej w Mszczonowie. Zakres ten został wprost wskazany w ogłoszeniu o zamówieniu jako możliwe miejsce realizacji zamówień podobnych, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Negocjacjom z wykonawcą podlegać będą cena i warunki realizacji. Zastosowanie trybu jest w
pełni zasadne.
4.3.) Identyfikator wcześniejszego postępowania lub konkursu:
ocds-148610-0c79313b-269c-4b73-a693-09b3ef5a2af3SEKCJA V ZAWARCIE UMOWY
5.1.) Wykonawca, z którym Zamawiający zamierza zawrzeć umowę:
5.1.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu Zamawiający zamierza udzielić zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Drogowych w Grójcu Sp. z o. o.
5.1.2.) Ulica: Asfaltowa 2
5.1.3.) Miejscowość: Jasieniec
5.1.4.) Kod pocztowy: 05-604
5.1.5.) Województwo: mazowieckie
5.1.6.) Kraj: Polska
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 27.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE