Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 485 501 PLN

Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Korytnica

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00326747

Numer referencyjny: RK.271.3.2026

Zamawiający

Gmina Korytnica

Małkowskiego 20

07-120 Korytnica, Mazowieckie

NIP: 8241727162

REGON: 711582138

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Korytnica. Działka o numerze 299 - obręb 0015 Korytnica stanowi pas drogowy istniejącej drogi gminnej wewnętrznej o szerokości około 7 m. Droga posiada nawierzchnię ulepszoną z tłucznia betonowego i pospółki o szerokości jezdni 3,5 m. Przedmiotem inwestycji jest przebudowa istniejącej drogi gminnej wewnętrznej polegająca na wykonaniu robót ziemnych (zdjęcie humusu, wykopy) nowej podbudowy, poszerzenia jezdni oraz nawierzchni bitumicznej. Uwaga: Projektowane rozwiązania geometryczne i sytuacyjne mieszczą się w granicach linii rozgraniczających drogi wewnętrznej stanowiącej działkę ewidencyjną nr 299 do, której inwestor posiada prawo do terenu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: projekty budowlane , przedmiary robót oraz szczegółowe specyfikacje wykonania i odbioru robót będące załącznikami A do SWZ

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Długość okresu gwarancji 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „MIKST” Sp. z o. o. Węgrów NIP 824 000 25 92

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „MIKST” Sp. z o. o. (Węgrów) Umowa podpisana 485 501 PLN 485 501 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 45 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania)

Najniższa cena

21 279 PLN

Średnia cena

989 979 PLN

Najwyższa cena

13 406 324 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
TAD-BRUK Tadeusz Paprzycki Pabierowice 2 84 292 PLN 168 584 PLN
EDEN NAWIERZCHNIE & OGRODY Dariusz Bujak Radom 2 349 172 PLN 349 172 PLN
MD PROGRESS Sp. z o.o. Warszawa 2 194 981 PLN 194 981 PLN
Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe "Wapnopol" Adam Nowakowski Glinojeck 2 1 019 355 PLN -
EMAR Sp. z o.o. Skaryszew 2 1 418 505 PLN 1 418 505 PLN
Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 2 179 999 PLN 179 999 PLN
EL-MAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 2 160 596 PLN 321 193 PLN
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Drogowych w Grójcu Sp. z o. o. Jasieniec 2 1 145 106 PLN 1 145 106 PLN
MD Progress sp. z o.o. Warszawa 2 206 686 PLN 206 686 PLN
Pacholczyk Sp. z o.o. Milanówek 1 643 546 PLN -

Ostatnie rozstrzygnięcia

„Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Budzyno-Lipniki”

Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg Sp. z o.o. -

2026-08-28 12:39:36Z

„Budowa fragmentu ciągu pieszo-rowerowego w ul. Wschodniej w Mszczonowie w zakresie wlotu z ul. Ługową.”

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Drogowych w Grójcu Sp. z o. o. -

2026-08-27 12:47:10Z

Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 580 w zakresie budowy chodnika na odc. od km 42+618 do km 45+390 na terenie gminy Kampinos – nr postępowania 110/25

BAZ-BRUK Marek Bazylewski -

2026-08-20 10:09:45Z

Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Korytnica

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „MIKST” Sp. z o. o. 485 501 PLN

2026-08-18 13:05:13Z

Wymiana nawierzchni chodnika przy ul. Sempołowskiej oraz ul. Sienkiewicza w Radomiu

PPHU BRUKER Artur Piwowarczyk 396 112 PLN

2026-07-24 12:08:49Z

„Remont cząstkowy nawierzchni chodników i ścieżek pieszo-rowerowych na terenie Rejonu Drogowego Gostynin-Płock” – nr postępowania 211/25

Balcerzak Budownictwo Sp. z o. o. Sp. k. -

2026-07-24 10:15:19Z

Budowa chodnika wzdłuż drogi powiatowej nr 4102W w m. Bieniewice i Stare Faszczyce, gm. Błonie

Pacholczyk Sp. z o.o. 643 546 PLN

2026-07-21 13:32:44Z

Wykonanie V etapu remontu obiektów budowlanych znajdujących się na Cmentarzu Wojennym w Palmirach

MD Progress sp. z o.o. -

2026-07-15 11:24:40Z

„Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Budzyno-Lipniki”

Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg Sp. z o.o. 179 999 PLN

2026-07-13 10:54:48Z

Wymiana nawierzchni chodnika przy ul. Siennej (od Potoku Północnego do ul. Żeromskiego) oraz przy ul. Rodziny Winczewskich (od Potoku Północnego do ul. Wernera) w Radomiu

EDEN NAWIERZCHNIE & OGRODY Dariusz Bujak -

2026-07-09 12:00:08Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 37 298 PLN Średnia: 664 505 PLN Max: 13 406 324 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Korytnica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Korytnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582138

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Małkowskiego 20

1.5.2.) Miejscowość: Korytnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-120

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@korytnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.korytnica.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Korytnica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e77ec47-3260-4336-890e-7ae8cfc0fda4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326747

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00007411/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowosci Korytnica

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9e77ec47-3260-4336-890e-7ae8cfc0fda4

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl
oraz poczty elektronicznej pod adresem: inwestycje@korytnica.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 6. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
7. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania.
8. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych.
9. Dokumenty elektroniczne1, o których mowa w § 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych i przekazuje się jako załączniki.
W przypadku formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, ww. regulacje nie będą miały bezpośredniego zastosowania.
10. Informacje, oświadczenia lub dokumenty, inne niż wymienione w § 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, przekazywane w postępowaniu sporządza się w postaci elektronicznej:
a. w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności (i przekazuje się jako załącznik), lub
b. jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (np. w treści wiadomości e-mail lub w treści „Formularza do komunikacji”).
11. Jeżeli dokumenty elektroniczne, przekazywane przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zawierają informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2020 r. poz. 1913 oraz z 2021 r. poz. 1655) wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio oznaczonym pliku, wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku „Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”.
12. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”).

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Klauzula informacyjna RODO – zamówienia publiczne
Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), zwanym dalej „RODO”, informuję, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest
Gmina Korytnica
ul. Adama Małkowskiego 20, 07-120 Korytnica,
tel. (25) 661 22 84; fax (25) 661 22 60, e-mail: ug@korytnica.pl
2) na mocy art. 37 ust. 1 lit a RODO administrator powołał Inspektora Ochrony Danych (IOD) , który w jego imieniu nadzoruje strefę przetwarzania danych osobowych. Z IOD można kontaktować się pod adresem e-mail: iod-km@tbdsiedlce.pl ;
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego;
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 8 oraz art. 96 ust. 3 ustawy Pzp;
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 97 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
8) posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych 1);
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa
w art. 18 ust. 2 RODO 2);
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
(ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
9) nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
1) Wyjaśnienie: skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy
w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników.
2) Wyjaśnienie: prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: RK.271.3.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości
Korytnica.
Działka o numerze 299 - obręb 0015 Korytnica stanowi pas drogowy istniejącej drogi gminnej wewnętrznej o szerokości około 7 m. Droga posiada nawierzchnię ulepszoną z tłucznia betonowego i pospółki o szerokości jezdni 3,5 m.
Przedmiotem inwestycji jest przebudowa istniejącej drogi gminnej wewnętrznej polegająca na wykonaniu robót ziemnych (zdjęcie humusu, wykopy) nowej podbudowy, poszerzenia jezdni oraz nawierzchni bitumicznej.
Uwaga:
Projektowane rozwiązania geometryczne i sytuacyjne mieszczą się w granicach linii rozgraniczających drogi wewnętrznej stanowiącej działkę ewidencyjną nr 299 do, której inwestor posiada prawo do terenu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: projekty budowlane , przedmiary robót oraz szczegółowe specyfikacje wykonania i odbioru robót będące załącznikami A do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Długość okresu gwarancji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 6

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:

1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał w sposób należyty oraz zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończył, co najmniej 1 (jedną ) robotę budowlaną o charakterze i złożoności porównywalnej z przedmiotem zamówienia polegającą na budowie, rozbudowie, przebudowie, remoncie drogi o nawierzchni asfaltowej o wartości nie mniejszej niż 800 000,00 zł

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: a) Wykaz wykonanych robót budowlanych sporządzony przez Wykonawcę w oparciu o wzór stanowiący zał. Nr 3 do SWZ (w zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku wiedzy i doświadczenia), nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty, miejsca wykonania i podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, z załączeniem dowodów określających czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, w szczególności informacji o tym czy roboty zostały wykonane zgodnie z przepisami prawa budowlanego i prawidłowo ukończone, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne dokumenty.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ Umowa

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-22 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-22 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
07.07.2026
Termin składania ofert
22.07.2026 08:00
Wartość umowy
485 501 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233222-1 (Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania)

Okres realizacji

do 2026-09-30