Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Budowa kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej do budynków wielorodzinnych przy ul. Ogrodowej.
Zamawiający
Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
Stalowa Wola, Podkarpackie
NIP: 8652572459
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| WOD-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | Kraśnik | 008020605 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | WOD-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Kraśnik) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podkarpackie — na podstawie 54 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45200000-9)
Najniższa cena
32 496 PLN
Średnia cena
2 563 670 PLN
Najwyższa cena
14 894 104 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| DROGMAX Andrzej Zawiślan Bukowsko | 2 | - | - |
| SZYMO-BUD Jarosław Bałazy Szablak | 2 | 193 570 PLN | 387 140 PLN |
| PPHU TOREX Włodzimierz Łysiak Łódź | 2 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych sp. z o.o. Sanok | 2 | 893 779 PLN | 893 779 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „DROKAM” Tomasz Wojtas Piaseczno | 1 | 162 052 PLN | 162 052 PLN |
| Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjne BUDOMINEX Dominik Oleszko Izdebki 290B | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle Jasło | 1 | 1 215 308 PLN | 1 215 308 PLN |
| Andrzej Grobelny G&G Iwierzyce | 1 | - | - |
| KRISBUD Krzysztof Rój Słupiec 87 | 1 | - | - |
| MUR-BET SP.Z O.O., Ul. Dobrzańskiego 14 38-200 Jasło, Jasło | 1 | 639 895 PLN | 639 895 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Stabilizacja osuwiska nr ewidencyjny 18-16-025-89532 w celu zabezpieczenia drogi powiatowej nr 1429R Barycz-Kąkolówka-Błażowa w m. Kąkolówka, pow. rzeszowski, woj. podkarpackie.
2026-08-31 11:08:30Z
Modernizacja kompleksów sportowych „ Moje Boisko – Orlik 2012” w Grodzisku Górnym i Grodzisku Dolnym
2026-08-31 09:10:45Z
Budowa kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej do budynków wielorodzinnych przy ul. Ogrodowej.
2026-08-26 11:49:38Z
Rozbudowa i przebudowa Przychodni Rejonowej zlokalizowanej przy ul. Tysiąclecia 4 w Sokołowie Małopolskim.
2026-08-21 08:28:05Z
Budowa Wojewódzkiego Magazynu Zasobów Ochrony Ludności
2026-08-20 09:29:33Z
Budowa zadaszenia nad kontenerami do zbiórki odpadów
2026-08-19 12:55:10Z
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół stawów w Jaćmierzu oraz działki o nr ewid. 943 w Zarszynie.
2026-08-17 11:01:26Z
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół stawów w Jaćmierzu oraz działki o nr ewid. 943 w Zarszynie.
2026-08-17 11:01:26Z
Przebudowa drogi powiatowej Nr 2302R Czarna-Michniowiec w km 0+005 – 0+180 , w km 0+780-1+000, w km 1+750-2+700 oraz w km 3+100-3+800 w m. Czarna Górna i Lipie
2026-08-12 06:10:52Z
Remont węzłów sanitarnych w budynku biurowym nr inwentarzowy 142/1
2026-08-07 09:59:03Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408461 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej do budynków wielorodzinnych przy ul. Ogrodowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384503002
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 25A
1.4.2.) Miejscowość: Stalowa Wola
1.4.3.) Kod pocztowy: 37-450
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: scuw@stalowawola.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-618fd4c9-96fc-4e5d-8ffa-3dd02ff9ea74
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408461
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U.S.: 167/2024 514568-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej do budynków wielorodzinnych przy ul. Ogrodowej.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest budowa kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej do budynków wielorodzinnych przy ul. Ogrodowej w ramach, którego Wykonawca wykona roboty budowlane polegające na: budowie kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej.
2.
Zamawiający przewiduje rozliczenie pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą w formie kosztorysowo-ryczałtowej tj.:
a)
Budowa wodociągu i kanalizacji sanitarnej do terenów pod budownictwo mieszkaniowe na oś. Charzewice. Etap I - sieć wodociągowa i kanalizacyjna do terenu osiedla - rozliczenie ryczałtowe zgodnie z załączonym przedmiarem robót (dla tego typu robót budowlanych nie jest wymagane załączenie do oferty kosztorysu ofertowego sporządzonego metodą szczegółową). Zakres robót wg. przedmiaru:
2.1. Kanalizacja grawitacyjna fi 600 mm:
−
rozbiórka i odtworzenie nawierzchni - zakres zgodny z przedmiarem
−
roboty ziemne - zakres zgodny z przedmiarem
−
kanały z rur PP SN12 fi 630 mm lite ze złączką - 470,05 m
−
studnie kanalizacyjne fi 1500 mm żelbetowe łączone na uszczelkę - 11 szt.
−
studnie kanalizacyjne fi 2000 mm żelbetowe łączone na uszczelkę - 2 szt.
2.2. Kanalizacja ciśnieniowa fi 250 mm:
−
rozbiórka i odtworzenie nawierzchni - zakres zgodny z przedmiarem
−
roboty ziemne - zakres zgodny z przedmiarem
−
rurociągi z rur trójwarstwowych PE100-RC SDR11 PN16 fi 250 mm - 1179,95 m
−
rurociągi z rur trójwarstwowych PE100-RC SDR11 PN16 fi 200 mm - 3,55 m
−
rurociągi z rur trójwarstwowych PE100-RC SDR11 PN16 fi 110 mm - 2,45 m
−
studnie kanalizacyjne fi 1500 mm żelbetowe łączone na uszczelkę - 6 szt.
−
studnie kanalizacyjne fi 3000 mm żelbetowe łączone na uszczelkę - 2 szt.
2.3. Kanalizacja ciśnieniowa fi 160 mm: St1-119,8 m (profil nr 12)
−
rozbiórka i odtworzenie nawierzchni - zakres zgodny z przedmiarem
−
roboty ziemne - zakres zgodny z przedmiarem
−
rurociągi z rur trójwarstwowych PE100-RC SDR11 PN16 fi 160 mm - 476,2 m
−
studnie kanalizacyjne fi 1200 mm żelbetowe łączone na uszczelkę - 3 szt.
2.4 Wodociąg fi 200 mm
−
roboty ziemne - zakres zgodny z przedmiarem
−
rurociągi z rur PE100 SDR11 PN16 fi 200 mm wraz z armaturą - 850,55 m
b)
Budowa wodociągu i kanalizacji sanitarnej do terenów pod budownictwo mieszkaniowe na oś. Charzewice. Etap I - sieć wodociągowa i kanalizacyjna na terenie osiedla - rozliczenie obmiarowe (kosztorysowe) zgodnie z załączonym przedmiarem robót (dla tego typu robót budowlanych wymagane jest załączenie do oferty kosztorysu ofertowego sporządzonego metodą szczegółową). Zakres robót wg. przedmiaru: 2.1. Kanalizacja ciśnieniowa fi 160 mm:
−
roboty ziemne - zakres zgodny z przedmiarem
−
rurociągi z rur trójwarstwowych PE100-RC SDR11 PN16 fi 160 mm - 119,8 m
−
studnie kanalizacyjne fi 1200 mm żelbetowe łączone na uszczelkę - 1 szt.
−
montaż tłoczni T1 typ typ CORE 45.2-17/540 ze zbiornikiem fi 2500 mm wys. 4530 mm - 1 kpl
−
zagospodarowanie terenu pompowni - 1 kpl
2.2. Kanalizacja grawitacyjna fi 160 mm i fi 200 mm:
−
roboty ziemne - zakres zgodny z przedmiarem
−
kanały z rur PP SN12 fi 200 mm lite ze złączką - 216,65 m
−
kanały z rur PP SN12 fi 160 mm lite ze złączką - 37,40 m
−
studnie kanalizacyjne fi 1200 mm żelbetowe łączone na uszczelkę - 12 szt.
2.3. Wodociąg fi 200 mm:
−
roboty ziemne - zakres zgodny z przedmiarem
−
rurociągi z rur PE100 SDR11 PN16 fi 200 mm wraz z armaturą - 277,8 m
−
rurociągi z rur PE100 SDR11 PN16 fi 110 mm wraz z armaturą - 15,7 m.
3.
Szczegółowy zakres zamówienia określony został w Dokumentacji projektowej, SST, Przedmiarach robót stanowiących załączniki do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
45111250-5 - Badanie gruntu
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45120000-4 - Próbne wiercenia i wykopy
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
10 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WOD-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 008020605
4.3.3.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 12/1
4.3.4.) Miejscowość: Kraśnik
4.3.5.) Kod pocztowy: 23-200
4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 8930776,24 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U.S: 15/2025 46656-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-11-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W trakcie wykonywania robót budowlanych stwierdzono konieczność wykonania robót nieujętych w umowie na terenie os. Ogrodowego etap II:
1. Wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej fi200 i 160mm na odcinkach:S8-S14, S10-S15, S12-S16
2. Wykonanie sieci wodociągowej fi 200mm na odcinkach: Tr7-Tr9, Tr9-Ł29, Tr9-Tr18.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W trakcie wykonywania robót budowlanych stwierdzono konieczność wykonania robót nieujętych w umowie na terenie os. Ogrodowego etap II:
1. Wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej fi200 i 160mm na odcinkach:S8-S14, S10-S15, S12-S16
2. Wykonanie sieci wodociągowej fi 200mm na odcinkach: Tr7-Tr9, Tr9-Ł29, Tr9-Tr18.
5.4.6.) Wartość zmiany: 740000
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 9670776,24 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Powyżej progów UE