Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 387 140 PLN

Zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół stawów w Jaćmierzu oraz działki o nr ewid. 943 w Zarszynie.

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00300902

Numer referencyjny: IDG.271.9.2026

Zamawiający

Gmina Zarszyn

Bieszczadzka 74

38-530 Zarszyn, Podkarpackie

NIP: 6871788454

REGON: 370440784

Opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - Zagospodarowanie terenu przy zbiornikach retencyjnych w miejscowości Jaćmierz • roboty rozbiórkowe • umocnienie brzegu zbiornika • wykonanie ścieżek z kostki brukowej • wykonanie ogrodzenia stawu • obiekty małej architektury w miejscu publicznym • remont betonowego przepustu z zasuwą oraz wylotu • wewnętrzna instalacja oświetlenia terenu działki

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
długość okresu gwarancji 40%

Część 2

Cena 60%
długość okresu gwarancji 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
SZYMO-BUD Jarosław Bałazy Szablak NIP: PL 7181924992
SZYMO-BUD Jarosław Bałazy Szablak NIP: PL 7181924992

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 SZYMO-BUD Jarosław Bałazy (Szablak) Umowa podpisana 252 963 PLN 252 963 PLN
2 SZYMO-BUD Jarosław Bałazy (Szablak) Umowa podpisana 134 177 PLN 134 177 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podkarpackie — na podstawie 54 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)

Najniższa cena

32 496 PLN

Średnia cena

2 563 670 PLN

Najwyższa cena

14 894 104 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
DROGMAX Andrzej Zawiślan Bukowsko 2 - -
SZYMO-BUD Jarosław Bałazy Szablak 2 193 570 PLN 387 140 PLN
PPHU TOREX Włodzimierz Łysiak Łódź 2 - -
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych sp. z o.o. Sanok 2 893 779 PLN 893 779 PLN
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „DROKAM” Tomasz Wojtas Piaseczno 1 162 052 PLN 162 052 PLN
Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjne BUDOMINEX Dominik Oleszko Izdebki 290B 1 - -
Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle Jasło 1 1 215 308 PLN 1 215 308 PLN
Andrzej Grobelny G&G Iwierzyce 1 - -
KRISBUD Krzysztof Rój Słupiec 87 1 - -
MUR-BET SP.Z O.O., Ul. Dobrzańskiego 14 38-200 Jasło, Jasło 1 639 895 PLN 639 895 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Stabilizacja osuwiska nr ewidencyjny 18-16-025-89532 w celu zabezpieczenia drogi powiatowej nr 1429R Barycz-Kąkolówka-Błażowa w m. Kąkolówka, pow. rzeszowski, woj. podkarpackie.

EUROVIA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA 13 890 053 PLN

2026-08-31 11:08:30Z

Modernizacja kompleksów sportowych „ Moje Boisko – Orlik 2012” w Grodzisku Górnym i Grodzisku Dolnym

BILDRES POLSKA Sp. z o.o. 2 405 762 PLN

2026-08-31 09:10:45Z

Budowa kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej do budynków wielorodzinnych przy ul. Ogrodowej.

WOD-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-08-26 11:49:38Z

Rozbudowa i przebudowa Przychodni Rejonowej zlokalizowanej przy ul. Tysiąclecia 4 w Sokołowie Małopolskim.

MARMIR S.C. MAREK ZIEMNIAK I MIROSŁAW SABAT 1 868 659 PLN

2026-08-21 08:28:05Z

Budowa Wojewódzkiego Magazynu Zasobów Ochrony Ludności

Firma Handlowa ROSE Tomasz Leszczak 1 749 506 PLN

2026-08-20 09:29:33Z

Budowa zadaszenia nad kontenerami do zbiórki odpadów

REMAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 248 424 PLN

2026-08-19 12:55:10Z

Zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół stawów w Jaćmierzu oraz działki o nr ewid. 943 w Zarszynie.

SZYMO-BUD Jarosław Bałazy 252 963 PLN

2026-08-17 11:01:26Z

Zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół stawów w Jaćmierzu oraz działki o nr ewid. 943 w Zarszynie.

SZYMO-BUD Jarosław Bałazy 134 177 PLN

2026-08-17 11:01:26Z

Przebudowa drogi powiatowej Nr 2302R Czarna-Michniowiec w km 0+005 – 0+180 , w km 0+780-1+000, w km 1+750-2+700 oraz w km 3+100-3+800 w m. Czarna Górna i Lipie

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych sp. z o.o. -

2026-08-12 06:10:52Z

Remont węzłów sanitarnych w budynku biurowym nr inwentarzowy 142/1

Andrzej Grobelny G&G -

2026-08-07 09:59:03Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 21 616 PLN Średnia: 2 633 375 PLN Max: 28 762 157 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół stawów w Jaćmierzu oraz działki o nr ewid. 943 w Zarszynie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zarszyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440784

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bieszczadzka 74

1.5.2.) Miejscowość: Zarszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-530

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zarszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zarszyn.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół stawów w Jaćmierzu oraz działki o nr ewid. 943 w Zarszynie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e7366241-638d-4f37-8d08-0926b73c5a4d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300902

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074158/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół stawów w Jaćmierzu oraz działki o nr ewid. 943 w Zarszynie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Zadanie współfinansowane w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność – Wdrażanie LSR z wyłączeniem projektów grantowych objętej Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (PS WPR 2023-2027).

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zarszyn.ezamawiajacy.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. W niniejszym postępowaniu komunikacja zamawiającego z wykonawcami odbywa się za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
2. Pytania do SWZ należy zadawać za pośrednictwem platformy zakupowej zamawiającego przez link:
https://zarszyn.ezamawiajacy.pl Instrukcja korzystania z systemu jest dostępna pod wyżej wskazanym adresem.
3. Oferta wraz z załącznikami musi być złożona w postaci elektronicznej w systemie informatycznym dostępnym pod adresem
https://zarszyn.ezamawiajacy.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zamawiający wskazuje informacje, o
których mowa w Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie użycia środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego oraz udostępnienia i przechowywania dokumentów elektronicznych, dotyczące systemu dostępnego pod adresem https://zarszyn.ezamawiajacy.pl
• Komputer klasy PC lub MAC spełniający wymagania zainstalowanego systemu operacyjnego oraz wymagania używanej przeglądarki internetowej;
• Zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa w wersji wspieranej przez producenta obsługująca TLS 1.2
• Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s
• Zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych) (Dz. U. UE L119 z dnia
4 maja 2016 r., str. 1; zwanym dalej „RODO”) informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wójt Gminy Zarszyn;
2) administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się kontaktować pod adresem e-mail: iod@zarszyn.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym
postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie podstawowym.
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w
oparciu o art. 74 ustawy Pzp.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp przez okres 4 lat od dnia zakończenia
postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas
trwania umowy;
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym
określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22
RODO.
8) posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących (w przypadku, gdy skorzystanie z tego
prawa wymagałoby po stronie administratora niewspółmiernie dużego wysiłku może zostać Pani/Pan zobowiązana do wskazania
dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o
udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu albo sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie
zamówienia);
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie
może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie
niezgodnym z ustawą PZP oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem
okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2
RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia
korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy
interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych
osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
9) nie przysługuje Pani/Panu
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania
Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO;
10) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z RODO przetwarzanie Pani/Pana danych
osobowych przez administratora. Organem właściwym dla przedmiotowej skargi jest Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki
2, 00-193 Warszawa.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: IDG.271.9.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak

4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - Zagospodarowanie terenu przy zbiornikach retencyjnych w miejscowości Jaćmierz
• roboty rozbiórkowe
• umocnienie brzegu zbiornika
• wykonanie ścieżek z kostki brukowej
• wykonanie ogrodzenia stawu
• obiekty małej architektury w miejscu publicznym
• remont betonowego przepustu z zasuwą oraz wylotu
• wewnętrzna instalacja oświetlenia terenu działki

4.2.6.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

71315300-2 - Usługi opomiarowania dla budownictwa

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: długość okresu gwarancji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - Zagospodarowanie działki nr 943 w Zarszynie przy ul. Bieszczadzkiej
• roboty rozbiórkowe
• wykonanie zagospodarowania terenu działki

4.2.6.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: długość okresu gwarancji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

kosztorysy ofertowe

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Strony przewidują możliwość zmiany terminu określonego w ust. 3 w przypadku zaistnienia następujących okoliczności:
1) siła wyższa, to znaczy niezależne od Stron losowe zdarzenie zewnętrzne, które było niemożliwe do przewidzenia w momencie zawarcia Umowy i któremu nie można było zapobiec mimo dochowania należytej staranności. Strony uzgadniają, że pod pojęciem siły wyższej rozumieją zwłaszcza: wojnę, zamach terrorystyczny, katastrofy naturalne, pożar, powódź, trzęsienie ziemi, burzę, huragan, strajk;
2) niekorzystne warunki atmosferyczne uniemożliwiające prawidłowe wykonanie robót, w szczególności z powodu technologii realizacji prac określonej w ST, normach lub innych przepisach wymagającej konkretnych warunków atmosferycznych, jeżeli konieczność wykonania prac w tym okresie nie jest następstwem okoliczności, za które Wykonawca ponosi odpowiedzialność;
3) przekroczenie przewidzianych przepisami prawa terminów trwania procedur administracyjnych, liczonych zgodnie z zasadami określonymi w kodeksie postępowania administracyjnego lub zgodnie z zasadami określonymi w aktach prawnych z zakresu prawa administracyjnego;
4) zmiany powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację przedmiotu zamówienia lub świadczenia Stron;
5) objęcie zasobów, tworów i składników przyrody jedną z form przewidzianych w ustawie z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (Dz. U. z 2026 r. poz. 13, z późn. zm.), zmiana ich granic lub przedmiotu ochrony;
6) odkrycie zabytku albo stanowiska archeologicznego lub wprowadzenie istotnej dla przedsięwzięcia zmiany formy jego ochrony;
7) udzielenie przez Zamawiającego innego zamówienia publicznego, którego wykonanie będzie mieć wpływ na realizację Umowy;
8) zmiany Umowy na podstawie art. 455 ust. 1 lub ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793);
9) zaistnienie sytuacji opisanej w § 7 ust. 3 Umowy;
10) opóźnienia w przekazaniu terenu budowy przez Zamawiającego ponad termin określony w ust. 1, lecz zmiana terminu wskazanego w ust. 3 nie może być dłuższa niż o czas trwania tego opóźnienia;
11) wystąpienie okoliczności niezależnych od Stron, których Strony w dniu podpisania Umowy nie przewidziały, a które będą miały wpływ na wykonanie przedmiotu Umowy.
2. Strony przewidują możliwość zmiany Umowy poprzez:
1) wprowadzenie w Dokumentacji projektowej zmian uznanych za nieistotne odstępstwa od projektu budowlanego (zgodnie z art. 36a ust. 5 ustawy Prawo budowlane), w szczególności gdy zmiany te będą wprowadzały rozwiązania nowocześniejsze lub będą ekonomicznie uzasadnione dla Zamawiającego;
2) zastosowanie innych rozwiązań technicznych lub materiałowych ze względu na zmiany obowiązującego prawa.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-09 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa ofertę wraz z załącznikami na Platformie zakupowej pod adresem: https://zarszyn.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-09 10:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-07

2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
22.06.2026
Termin składania ofert
09.07.2026 08:00
Wartość umowy
387 140 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45200000-9 (Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej) 45100000-8 (Przygotowanie terenu pod budowę) 45110000-1 (Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne) 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków) 45230000-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych autostrad dróg lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu) 45111000-8 (Roboty w zakresie burzenia roboty ziemne) 45112000-5 (Roboty w zakresie usuwania gleby) 45233000-9 (Roboty w zakresie konstruowania fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad dróg) 71315300-2 (Usługi opomiarowania dla budownictwa) 45112710-5 (Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych) 45233260-9 (Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych) 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne 45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg 71315300-2 - Usługi opomiarowania dla budownictwa

Okres realizacji

do 2026-11-30