Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Łopiennik Górny (II etap)
Zamawiający
Gmina Łopiennik Górny
Łopiennik Górny, Lubelskie
NIP: 5641689794
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Zakład Remontowo-Budowlany w Zamościu Adam Kustra w spadku | Zamość | 922 100 58 22 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zakład Remontowo-Budowlany w Zamościu Adam Kustra w spadku (Zamość) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 75 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45231300-8)
Najniższa cena
67 537 PLN
Średnia cena
786 148 PLN
Najwyższa cena
5 856 203 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| INSTAL-SERWIS LUBARTÓW WOJCIECH OSIECKI Lubartów | 4 | 423 489 PLN | 846 978 PLN |
| Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych HYDROSERVICE Stanisław Kamiński Lublin | 3 | 292 605 PLN | 585 210 PLN |
| Wod-Bud Paweł Maścibroda Tomaszów Lubelski | 2 | 469 243 PLN | 852 755 PLN |
| AGBUD SP. Z O.O. Krasnobród | 2 | - | - |
| FSW INSTAL Waldemar Flis WOLA ZARCZYCKA | 2 | 5 856 203 PLN | 5 856 203 PLN |
| Zakład Instalatorstwa Sanitarnego Co i Gaz Mieczysław Kostek Tomaszów Lubelski | 2 | 141 337 PLN | 141 337 PLN |
| HYDRO-SYSTEM Mateusz Kwiatkowski , Jana Kasprowicza 88 , 20-232 Lublin Lublin | 2 | 1 478 460 PLN | 1 478 460 PLN |
| EKOMEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Janów Lubelski | 2 | 3 457 667 PLN | 3 457 667 PLN |
| Hydro-System Mateusz Kwiatkowski Lublin | 2 | 364 528 PLN | 364 528 PLN |
| GEO Sp. z o.o., Radymno | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Łopiennik Górny (II etap)
2026-09-01 12:55:34Z
Wykonanie instalacji do magazynowania wód opadowych w ramach realizacji projektu pn. „Dostosowanie do zmian klimatu i zapobieganie powodziom i suszy w Gminie Gorzków"
2026-08-27 08:43:00Z
„Wymiana hydrantów na sieci wodociągowej w Korytkowie Małym”
2026-08-26 12:46:59Z
ROZBUDOWA I PRZEBUDOWA SIECI WODOCIĄGOWEJ DO MIEJSCOWOŚCI SZKLARNIA, GMINA JANÓW LUBELSKI
2026-08-25 06:51:10Z
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami dla m. Zawoda oraz I etapu sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami dla m. Lipina Nowa w ramach proj. „Zrównoważone zarządzanie wodą..."
2026-08-17 12:32:30Z
Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w miejscowości Michów
2026-08-13 09:05:49Z
Poprawa efektywności i jakości zaopatrzenia w wodę w Gminie Kock
2026-08-11 09:26:09Z
Poprawa efektywności i jakości zaopatrzenia w wodę w Gminie Kock
2026-08-11 09:26:09Z
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Pałecznica, gm. Niedźwiada – ETAP 4 – roboty uzupełniające
2026-07-30 10:17:15Z
"Rozbudowa sieci wodociągowej w gminie Kamionka"
2026-07-15 09:37:11Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416853 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Łopiennik Górny (II etap)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łopiennik Górny
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197948
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Łopiennik Nadrzeczny 3A
1.4.2.) Miejscowość: Łopiennik Górny
1.4.3.) Kod pocztowy: 22-351
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@lopiennikgorny.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uglopiennikgorny.bip.e-zeto.eu/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb16e390-31f8-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416853
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00381027
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Łopiennik Górny (II etap)
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Łopiennik Górny (II etap)”.
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje w budowę sieci kanalizacji sanitarnej wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą w granicach zlewni: P6-P7 i P10. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w zakresie zgodnym z opracowanymi projektami budowlanymi i technicznymi obejmuje:
a) obsługę geodezyjną,
b) budowę sieci kanalizacji sanitarnej,
c) budowę obiektów przepompowni ścieków wraz z zasilaniem enn,
d) usunięcie kolizji projektowanych obiektów z istniejącą infrastrukturą,
e) roboty ziemne i odwodnieniowe,
f) dostawa i montaż materiałów i urządzeń niezbędnych do wykonania systemu kanalizacji sanitarnej,
g) dostawa i montaż rurociągów kanalizacyjnych oraz studni kanalizacyjnych,
h) dostawa i montaż kompletnych przepompowni ścieków wraz z wyposażeniem oraz automatyką i sterowaniem,
i) wykonanie instalacji zasilania energetycznego przepompowni ścieków,
j) kompletację, dostawę i montaż wyposażenia technologicznego,
k) dostawa systemu wizualizacji, automatyki i sterowania obiektów
przepompowni ścieków,
l) roboty wykończeniowe i zagospodarowanie terenu,
m) wszystkie inne roboty niezbędne do realizacji przedmiotu zamówienia zgod-nie z projektem budowlanym.
Wykonawca przeszkoli personel Zamawiającego w zakresie obsługi, eksploatacji
i BHP obiektów będących przedmiotem zamówienia.
Wykonawca przeprowadzi rozruch przepompowni ścieków, wymagane próby i badania rozruchowe i eksploatacyjne oraz przygotuje dokumenty związane z oddaniem wybudowanych obiektów do użytkowania.
Wykonawca dostarczy komplet sprzętu, oznakowań, instrukcji niezbędnych dla prawidłowej eksploatacji zaprojektowanych i wykonanych obiektów.
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ, na który składają się następujące dokumenty:
1) dokumentacje projektowe (Uwaga: przedmiot zamówienia obejmuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą w granicach zlewni P6-P7 i P10),
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3) przedmiary robót.
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej oraz STWiORB. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej oraz STWiORB.
4.4. Poza zakresem robót budowlanych opisanych w/w dokumentacji, przedmiotem zamówienia są roboty i czynności związane z:
- budową, utrzymaniem i rozbiórką zaplecza budowy,
- utrzymaniem istniejących dróg i parkingów w stanie nie naruszonym,
- zatrudnieniem kierownika budowy,
- oznakowaniem robót,
- zabezpieczeniem i ochroną placu budowy,
- uporządkowaniem placu budowy po zakończeniu robót,
- zabezpieczeniem mienia zgromadzonego na placu budowy,
- wykonaniem innych robót i czynności, które były do przewidzenia na etapie przygotowywania oferty, wynikających z przepisów Prawa budowlanego i sztuki budowlanej.
3.9.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Remontowo-Budowlany w Zamościu Adam Kustra w spadku
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 922 100 58 22
4.3.4.) Miejscowość: Zamość
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 4859274,90 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00456271/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 2 lit. b ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Przekształcenie Wykonawcy - zmiana formy prawnej
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W miejsce dotychczasowego Wykonawcy:
Zakład Remontowo-Budowlany w Zamościu Adam Kustra w Spadku z siedzibą w Zamościu (22-400), ul. Wyszyńskiego 55/19, NIP 9221005822, REGON 950107700
wstępuje Wykonawca powstały w wyniku przeniesienia przedsiębiorstwa:
spółka pod firmą Zakład Remontowo-Budowlany Adam Kustra Sp. z o.o. z siedzibą w Zamościu, ul. Wyszyńskiego 55/19, 22-400 Zamość, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0001196115, posiadającą REGON: 542816207, NIP: 9223087942
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 4859274,90 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 01.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE