Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 115 537 PLN
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Pałecznica, gm. Niedźwiada – ETAP 4 – roboty uzupełniające
Zamawiający
Gmina Niedźwiada
Niedźwiada-Kolonia 43
21-104 Niedźwiada, Lubelskie
NIP: 7141901163
REGON: 431019537
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Investmil Sp. z o.o. | Czeberaki 21A | 5391514928 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Investmil Sp. z o.o. (Czeberaki 21A) | Umowa podpisana | 115 537 PLN | 115 537 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 75 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45231300-8)
Najniższa cena
67 537 PLN
Średnia cena
786 148 PLN
Najwyższa cena
5 856 203 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| INSTAL-SERWIS LUBARTÓW WOJCIECH OSIECKI Lubartów | 4 | 423 489 PLN | 846 978 PLN |
| Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych HYDROSERVICE Stanisław Kamiński Lublin | 3 | 292 605 PLN | 585 210 PLN |
| Wod-Bud Paweł Maścibroda Tomaszów Lubelski | 2 | 469 243 PLN | 852 755 PLN |
| AGBUD SP. Z O.O. Krasnobród | 2 | - | - |
| FSW INSTAL Waldemar Flis WOLA ZARCZYCKA | 2 | 5 856 203 PLN | 5 856 203 PLN |
| Zakład Instalatorstwa Sanitarnego Co i Gaz Mieczysław Kostek Tomaszów Lubelski | 2 | 141 337 PLN | 141 337 PLN |
| HYDRO-SYSTEM Mateusz Kwiatkowski , Jana Kasprowicza 88 , 20-232 Lublin Lublin | 2 | 1 478 460 PLN | 1 478 460 PLN |
| EKOMEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Janów Lubelski | 2 | 3 457 667 PLN | 3 457 667 PLN |
| Hydro-System Mateusz Kwiatkowski Lublin | 2 | 364 528 PLN | 364 528 PLN |
| GEO Sp. z o.o., Radymno | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Łopiennik Górny (II etap)
2026-09-01 12:55:34Z
Wykonanie instalacji do magazynowania wód opadowych w ramach realizacji projektu pn. „Dostosowanie do zmian klimatu i zapobieganie powodziom i suszy w Gminie Gorzków"
2026-08-27 08:43:00Z
„Wymiana hydrantów na sieci wodociągowej w Korytkowie Małym”
2026-08-26 12:46:59Z
ROZBUDOWA I PRZEBUDOWA SIECI WODOCIĄGOWEJ DO MIEJSCOWOŚCI SZKLARNIA, GMINA JANÓW LUBELSKI
2026-08-25 06:51:10Z
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami dla m. Zawoda oraz I etapu sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami dla m. Lipina Nowa w ramach proj. „Zrównoważone zarządzanie wodą..."
2026-08-17 12:32:30Z
Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w miejscowości Michów
2026-08-13 09:05:49Z
Poprawa efektywności i jakości zaopatrzenia w wodę w Gminie Kock
2026-08-11 09:26:09Z
Poprawa efektywności i jakości zaopatrzenia w wodę w Gminie Kock
2026-08-11 09:26:09Z
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Pałecznica, gm. Niedźwiada – ETAP 4 – roboty uzupełniające
2026-07-30 10:17:15Z
"Rozbudowa sieci wodociągowej w gminie Kamionka"
2026-07-15 09:37:11Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00370221 z dnia 2026-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Pałecznica, gm. Niedźwiada – ETAP 4 – roboty uzupełniające
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niedźwiada
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019537
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niedźwiada-Kolonia 43
1.5.2.) Miejscowość: Niedźwiada
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-104
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@niedzwiada.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugniedzwiada.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-431af616-1512-4930-8383-63274bd207b21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Pałecznica, gm. Niedźwiada – ETAP 4 – roboty uzupełniające2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-431af616-1512-4930-8383-63274bd207b2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00370221
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności Priorytet Zielona energia i zmniejszenie energochłonności - część grantowa, Działanie B3.1.1. Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawę prawną udzielenia zamówienia stanowi art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamówienie zostanie udzielone dotychczasowemu wykonawcy zamówienia podstawowego i polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych w zakresie budowy sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Pałecznica, gm. Niedźwiada. Możliwość udzielenia takiego zamówienia została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu podstawowym oraz w dokumentach tego zamówienia.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-4f6ea806-0d2a-4004-a0cd-76be16be0ea1
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 93932,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych stanowiących roboty uzupełniające, polegających na budowie sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Pałecznica, gm. Niedźwiada – ETAP 4, zgodnie z dokumentacją projektową oraz projektowanymi postanowieniami umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 115536,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 115536,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 115536,99 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Investmil Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5391514928
7.3.4) Miejscowość: Czeberaki 21A
7.3.5) Kod pocztowy: 21-210
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115536,99 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 30.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość szacunkowa
- 93 933 PLN
- Wartość umowy
- 115 537 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE