Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 236 775 PLN
Budowa przyłącza elektroenergetycznego umożliwiającego podłączenie instalacji szkoły podstawowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Kartograficznej
Zamawiający
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Białołęka
Modlińska197
03-122 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5252248481
REGON: 015259640
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| STOEN OPERATOR Sp. z o.o. | Warszawa | 5252386094 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | STOEN OPERATOR Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | 236 775 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 68 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45310000-3)
Najniższa cena
36 777 PLN
Średnia cena
803 077 PLN
Najwyższa cena
6 302 480 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Mad-Tech sp. z o.o. Warszawa | 3 | 160 002 PLN | 320 004 PLN |
| Mad-Tech sp. z o.o. Warszawa | 2 | 99 576 PLN | 99 576 PLN |
| BIOFON SP. Z O.O. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ RADOM | 2 | 73 851 PLN | 147 703 PLN |
| Black Water Energia S.A. Gdańsk | 2 | - | - |
| ENLED PROJEKT Sp. z o.o. MIńsk Mazowiecki | 2 | 125 269 PLN | 250 539 PLN |
| EL-JOT Usługi Elektrotechniczne Sp .z o.o. Otwock | 2 | 349 690 PLN | 349 690 PLN |
| Eko Strefa Cezary Zambrzycki Białystok | 2 | - | - |
| MULTIPOWER sp. z o.o. Warszawa | 2 | 36 777 PLN | 36 777 PLN |
| Spółdzielnia Wielobranżowa „NIEGOCIN” Giżycko | 2 | 149 641 PLN | 149 641 PLN |
| Elektrometal S.A. Cieszyn | 1 | 356 088 PLN | 356 088 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Modernizacja oświetlenia podwórka zlokalizowanego pomiędzy budynkami przy ul. J. Lewartowskiego 16-24 i Miłej 15-17 w Warszawie
2026-08-25 12:48:51Z
Wykonanie instalacji fotowoltaicznej dla istniejącego budynku pływalni Neptun w Radomiu
2026-08-25 08:14:18Z
Przebudowa rozdzielnicy głównej w bud. „L” Kancelarii Sejmu wraz z robotami towarzyszącymi
2026-08-17 09:19:30Z
Budowa przyłącza elektroenergetycznego umożliwiającego podłączenie instalacji szkoły podstawowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Kartograficznej
2026-08-11 12:49:26Z
Remont instalacji elektrycznej oświetlenia zewnętrznego terenu przy ul. Janusza Kusocińskiego w Szczecinie (dz. nr 3/1 obręb 1048 Szczecin) – Etap I
2026-08-10 13:21:18Z
Remont szybów elektrycznych
2026-08-10 09:16:33Z
Wymiana instalacji elektrycznej w częściach wspólnych budynku przy ul. Brylowskiej 4 w Warszawie na podstawie dokumentacji technicznej.
2026-07-30 06:31:24Z
Bieżąca konserwacja w zakresie robót elektrycznych oraz świadczenie usług pogotowia technicznego na terenie ZGN.
2026-07-28 07:30:34Z
BUDOWA PUNKTÓW ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH
2026-07-24 08:51:44Z
Wykonanie robót remontowych rozdzielni SN i nN R-11 wraz z przebudową rozdzielnic i połączeń wewnętrznych w Gmachu Mechatroniki PW w Warszawie przy ul. Św. Andrzeja Boboli 8 – w formule zap. i wyb.
2026-07-24 07:11:04Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00387840 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa przyłącza elektroenergetycznego umożliwiającego podłączenie instalacji szkoły podstawowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Kartograficznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Białołęka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Modlińska197
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-122
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bialoleka.zp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.um.warszawa.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa przyłącza elektroenergetycznego umożliwiającego podłączenie instalacji szkoły podstawowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Kartograficznej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c9a0f85-9da9-4030-b3a9-7b3b6ec9b22d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00387840
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020068/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.35 Budowa przyłącza elektroenergetycznego umożliwiającego podłoczenie instalacji szkoły podstawowej wraz z infrastruktura Towarzyszącą przy ul. Kartograficznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający udziela zamówienia z wolnej ręki, ponieważ roboty budowlane w przedmiotowym zakresie mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę
z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze, tj. Stoen Operator Sp. z o.o.
Podstawa prawna: art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy Prawo zamówień publicznych
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-II-WZP.271.34.2026.MBR/WR-Rb
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa przyłącza elektroenergetycznego umożliwiającego podłączenie instalacji szkoły podstawowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Kartograficznej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STOEN OPERATOR Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252386094
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 236775,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-15Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 11.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 236 775 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE