Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 145 458 PLN

Remont instalacji elektrycznej oświetlenia zewnętrznego terenu przy ul. Janusza Kusocińskiego w Szczecinie (dz. nr 3/1 obręb 1048 Szczecin) – Etap I

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00265705

Numer referencyjny: BP-DZP.2616.68.2026

Zamawiający

Agencja Mienia Wojskowego

Nowowiejska 26A

00-911 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5261038122

REGON: 011263946

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont instalacji elektrycznej oświetlenia zewnętrznego terenu przy ul. Janusza Kusocińskiego w Szczecinie (dz. nr 3/1 obręb 1048 Szczecin) – Etap I 2. Szczegółowy zakres robót stanowi załącznik Opis Przedmiotu Zamówienia- Załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikami do OPZ: 1.1 Projekt, 1.2 Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót- ST1.01, 1.3 Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - ST1.02, 1.4 Przedmiar.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
SOLT Sp. z o.o. Kołobrzeg 6711847969

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 SOLT Sp. z o.o. (Kołobrzeg) Umowa podpisana 145 458 PLN 145 458 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 68 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne)

Najniższa cena

36 777 PLN

Średnia cena

803 077 PLN

Najwyższa cena

6 302 480 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Mad-Tech sp. z o.o. Warszawa 3 160 002 PLN 320 004 PLN
Mad-Tech sp. z o.o. Warszawa 2 99 576 PLN 99 576 PLN
BIOFON SP. Z O.O. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ RADOM 2 73 851 PLN 147 703 PLN
Black Water Energia S.A. Gdańsk 2 - -
ENLED PROJEKT Sp. z o.o. MIńsk Mazowiecki 2 125 269 PLN 250 539 PLN
EL-JOT Usługi Elektrotechniczne Sp .z o.o. Otwock 2 349 690 PLN 349 690 PLN
Eko Strefa Cezary Zambrzycki Białystok 2 - -
MULTIPOWER sp. z o.o. Warszawa 2 36 777 PLN 36 777 PLN
Spółdzielnia Wielobranżowa „NIEGOCIN” Giżycko 2 149 641 PLN 149 641 PLN
Elektrometal S.A. Cieszyn 1 356 088 PLN 356 088 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Modernizacja oświetlenia podwórka zlokalizowanego pomiędzy budynkami przy ul. J. Lewartowskiego 16-24 i Miłej 15-17 w Warszawie

Spółdzielnia Wielobranżowa „NIEGOCIN” -

2026-08-25 12:48:51Z

Wykonanie instalacji fotowoltaicznej dla istniejącego budynku pływalni Neptun w Radomiu

Solar Glass Sp. z o.o. 550 931 PLN

2026-08-25 08:14:18Z

Przebudowa rozdzielnicy głównej w bud. „L” Kancelarii Sejmu wraz z robotami towarzyszącymi

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Energoterm Sp. z o. o. -

2026-08-17 09:19:30Z

Budowa przyłącza elektroenergetycznego umożliwiającego podłączenie instalacji szkoły podstawowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Kartograficznej

STOEN OPERATOR Sp. z o.o. 236 775 PLN

2026-08-11 12:49:26Z

Remont instalacji elektrycznej oświetlenia zewnętrznego terenu przy ul. Janusza Kusocińskiego w Szczecinie (dz. nr 3/1 obręb 1048 Szczecin) – Etap I

SOLT Sp. z o.o. 145 458 PLN

2026-08-10 13:21:18Z

Remont szybów elektrycznych

EL-JOT Usługi Elektrotechniczne Sp .z o.o. -

2026-08-10 09:16:33Z

Wymiana instalacji elektrycznej w częściach wspólnych budynku przy ul. Brylowskiej 4 w Warszawie na podstawie dokumentacji technicznej.

Mad-Tech sp. z o.o. -

2026-07-30 06:31:24Z

Bieżąca konserwacja w zakresie robót elektrycznych oraz świadczenie usług pogotowia technicznego na terenie ZGN.

PRIONEL Hubert Suchecki– lider konsorcjum, Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane ARTEL– członek konsorcjum -

2026-07-28 07:30:34Z

BUDOWA PUNKTÓW ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH

Elektrometal S.A. 356 088 PLN

2026-07-24 08:51:44Z

Wykonanie robót remontowych rozdzielni SN i nN R-11 wraz z przebudową rozdzielnic i połączeń wewnętrznych w Gmachu Mechatroniki PW w Warszawie przy ul. Św. Andrzeja Boboli 8 – w formule zap. i wyb.

ELINSTAL Łapkiewicz i Syn Sp. J. -

2026-07-24 07:11:04Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 6 480 PLN Średnia: 950 405 PLN Max: 23 917 964 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Remont instalacji elektrycznej oświetlenia zewnętrznego terenu przy ul. Janusza Kusocińskiego w Szczecinie (dz. nr 3/1 obręb 1048 Szczecin) – Etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.lu@amw.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

Zarządzanie mieniem Skarbu Państwa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont instalacji elektrycznej oświetlenia zewnętrznego terenu przy ul. Janusza Kusocińskiego w Szczecinie (dz. nr 3/1 obręb 1048 Szczecin) – Etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5199e6de-0aa3-4775-b83a-59b718b52bdb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00265705

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00619195/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Remont instaalcji oświetlenia zewetrznego terenu - OR Szczecn

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/291469/notice/public/details

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/291469/notice/public/details
1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim.
2. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
zgodnie z art. 61 ustawy, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej (dalej: „Platforma”, „Platforma Zakupowa” lub
„System”) pod adresem: https://amw.ezamawiajacy.pl która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy lub przy użyciu poczty
elektronicznej (e-mail) na adres wskazany w Rozdziale I SWZ, za wyjątkiem przypadków wskazanych w SWZ. Oferty oraz
oświadczenia i dokumenty składane wraz z ofertą należy składać tylko i wyłącznie przy użyciu Platformy.
3. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto na Platformie
Zakupowej. Zarejestrowanie i utrzymywanie konta na Platformie Zakupowej oraz korzystanie z Platformy jest bezpłatne.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Szczegółowa instrukcja korzystania z
Platformy Zakupowej jest dostępna w sekcji „Baza Wiedzy”. Wymagania techniczne i organizacyjne korzystania z Platformy
Zakupowej określa Regulamin Platformy (dostępny pod adresem internetowym https://oneplace.marketplanet.pl/regulamin).
5. Instrukcja korzystania z Platformy:
1) zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania wykonawcy do Systemu na subdomenie Agencji Mienia Wojskowego
https://amw.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl;
2) wykonawca po wybraniu opcji „Przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl,
gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta. Wykonawca zakłada konto wykonując
kroki procesu rejestracyjnego; podaje adres e-mail, ustanawia hasło, następnie powtarza hasło, wpisuje kod z obrazka, akceptuje
regulamin, klika polecenie „zarejestruj się”;
3) rejestracja konta następuje poprzez kontakt z numerem telefonu podanym w potwierdzeniu lub jeżeli użytkownik nie skontaktuje
się telefonicznie konto zostanie aktywowane w ciągu maksymalnie 6 godzin roboczych;
4) po założeniu konta Wykonawca ma możliwość złożenia oferty w postępowaniu;
5) w przedmiotowym postępowaniu Zamawiający dopuszcza możliwość przekazywania sobie przez strony postępowania
oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji za pośrednictwem Platformy znajdującej się pod adresem:
https://amw.ezamawiajacy.pl poprzez kafelek „Wiadomości” kierujący do modułu korespondencji;
6) oświadczenia, wnioski, zawiadomienia lub informacje, które wpłyną do Zamawiającego, uważa się za dokumenty złożone w
terminie, jeśli ich czytelna treść dotrze do Zamawiającego przed
upływem tego terminu. Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich wpływu na
Platformę.
Więcej w Rozdziale VII SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych znajduje się w Załączniku nr 6 do SWZ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: BP-DZP.2616.68.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont instalacji elektrycznej oświetlenia zewnętrznego terenu przy ul. Janusza Kusocińskiego w Szczecinie (dz. nr 3/1 obręb 1048 Szczecin) – Etap I
2. Szczegółowy zakres robót stanowi załącznik Opis Przedmiotu Zamówienia- Załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikami do OPZ:
1.1 Projekt,
1.2 Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót- ST1.01,
1.3 Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - ST1.02,
1.4 Przedmiar.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami:
1) Cena brutto oferty (parametr C) - waga 100%,
1) Kryterium Cena ofertowa brutto za wykonanie zamówienia – parametr C Punkty w kryterium cena ofertowa brutto za wykonanie zamówienia zostaną przyznane w sposób następujący:
C = (najniższa cena ofertowa brutto za wykonanie zamówienia/cena ofertowa brutto za wykonanie zamówienia oferty ocenianej) x 100
2. Ocenie będą podlegać wyłącznie oferty nie podlegające odrzuceniu.
3. Maksymalna liczba punktów wynosi 100, przy założeniu, że 1 pkt. odpowiada 1%.
4. Punkty będą liczone z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.
5. Jeżeli nie można wybrać najkorzystniejszej oferty z uwagi na to, że dwie lub więcej ofert przedstawia taki sam bilans ceny, zamawiający dokona wyboru oferty zgodnie z art. 248 ustawy.
6. W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści złożonych przez nich ofert lub innych składanych dokumentów lub oświadczeń. Wykonawcy są zobowiązani do przedstawienia wyjaśnień w terminie wskazanym przez Zamawiającego.
7. Zamawiający wybiera najkorzystniejszą ofertą w terminie związania ofertą określonym w SWZ.
8. Jeżeli termin związania ofertą upłynie przed wyborem najkorzystniejszej oferty, Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta otrzymała najwyższą ocenę, do wyrażenia, w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie, pisemnej zgody na wybór jego oferty.
9. W przypadku braku zgody, o której mowa w ust. 8, oferta podlega odrzuceniu, a Zamawiający zwraca sią o wyrażenie takiej zgody do kolejnego Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, chyba że zachodzą przesłanki do unieważnienia postępowania.
10. Nie przewiduje się wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. Zamawiający określa następujące warunki udziału w postępowaniu w zakresie:
1) zdolności technicznej lub zawodowej, tj.
a) Warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował następującymi osobami posiadającymi odpowiednie kwalifikacje, tj:
⎯ co najmniej jedną osobą posiadającą uprawnienia do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w rozumieniu ustawy z dnia 7 lutego 1994 r. Prawo budowlane (tj. Dz. U. z 2026 r. 524 ze zm), do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, bez ograniczeń;
⎯ co najmniej jedną osobą posiadającą kwalifikacje wymagane przy wykonywaniu dozoru nad eksploatacją urządzeń, instalacji elektrycznych w zakresie kontrolno-pomiarowym do 1 kV;
⎯ co najmniej jedną osobą posiadającą wymagane przy wykonywaniu eksploatacji urządzeń, instalacji elektrycznych w zakresie do 1 kV. Zamawiający dopuszcza aby ww. wymienione uprawnienia posiadała co najmniej jedna osoba.
2. Wykonawca może, w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków prawnych.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postepowaniu określonych w SWZ oraz o braku podstaw do wykluczenia z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy– zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ;
2. Informacje zawarte w oświadczeniu, o którym mowa w ust. 1 stanowią wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu i spełnia warunki udziału w postępowaniu.
3. Zamawiający wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, następujących podmiotowych środków dowodowych, aktualnych na dzień ich złożenia:
1) wykazu osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami - załącznik nr 8 do SWZ.
Zamawiający wymaga dysponowania osobami wymienionymi w Rozdziale XIV SZW.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postepowaniu określonych w SWZ oraz o braku podstaw do wykluczenia z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy– zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ;
2. Informacje zawarte w oświadczeniu, o którym mowa w ust. 1 stanowią wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu i spełnia warunki udziału w postępowaniu.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1) Pełnomocnictwo do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
– jeżeli dotyczy;
2) Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania - wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do
SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie to składa każdy z
Wykonawców.
3) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, podpisane (jednym z podpisów, o
których mowa w ust. 3 niniejszego rozdziału) oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4, z którego wynika, które usługi
wykonują poszczególni Wykonawcy zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ.
4) Przed podpisaniem umowy Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (w przypadku wyboru ich oferty
jako najkorzystniejszej) przedstawią Zamawiającemu umowę regulującą współpracę tych Wykonawców.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający na podstawie art. 455 ustawy przewiduje możliwość dokonania zmiany zawartej umowy, wyłącznie w zakresie dopuszczalnym przepisami Ustawy, za zgodą obu Stron, w okolicznościach wskazanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-15 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/291469/notice/public/details

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-15 09:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-14

2026-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
28.05.2026
Termin składania ofert
15.06.2026 07:00
Wartość umowy
145 458 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.7
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne) 45311200-2 (Roboty w zakresie instalacji elektrycznych) 45000000-7 (Roboty budowlane) 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych 45000000-7 - Roboty budowlane

Okres realizacji

120 dni