Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Kaczkowo Nowe oraz cz. miejscowości Kaczkowo Stare w formule zaprojektuj i wybuduj
Zamawiający
Gmina Brok
Brok, Mazowieckie
NIP: 7591624976
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| STING sp. z o.o. | Warszawa | 520554210 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | STING sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 164 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45231300-8)
Najniższa cena
29 000 PLN
Średnia cena
635 181 PLN
Najwyższa cena
7 866 889 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Usługowy Zakład Hydrauliczny Marian Wieczorek Radom | 5 | - | - |
| Firma Instalacyjno-Budowlana INSTAL Grzegorz Retko Sokołów Podlaski | 4 | 266 172 PLN | 1 064 688 PLN |
| Inżynieria Adampol Adam Michalik Adampol | 4 | 268 698 PLN | 537 396 PLN |
| Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Eko Jabłonna Sp. z o.o. Jabłonna | 4 | - | 69 489 PLN |
| Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Eko Jabłonna sp. z o.o. Jabłonna | 4 | - | - |
| MEDIA CONTROL Sp. z o.o. Marianów | 4 | 41 507 PLN | 83 014 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNO-BUDOWLANE HYDROBUD GAJOWNIK WALDEMAR Otwock | 3 | 118 836 PLN | 398 231 PLN |
| FIRMA K2 KRYSTIAN KACZOROWSKI Barchów | 3 | 259 188 PLN | 777 563 PLN |
| HYDROTECH Kamil Chojnowski Wygoda | 3 | 148 384 PLN | 445 151 PLN |
| ROBOKOP Grzegorz Leonowicz Milanówek | 3 | 2 927 400 PLN | 4 120 500 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Budowa odcinka sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w ul. Sienkiewicza w Zwoleniu”
2026-09-01 13:00:36Z
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Karmelowej w Ładach
2026-08-31 13:39:58Z
Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Kaczkowo Nowe oraz cz. miejscowości Kaczkowo Stare w formule zaprojektuj i wybuduj
2026-08-28 09:33:14Z
Budowa sieci wodociągowej rozdzielczej w miejscowości Maszna i Paprotnia
2026-08-28 06:19:26Z
Zrównoważona gospodarka wodna w Gminie Brochów
2026-08-26 13:18:06Z
BUDOWA KANALIZACJI DESZCZOWEJ W UL. SARENKI NA ODCINKU OD STUDNI D1-D8 WRAZ Z ODCINKIEM D5-D7 W DZIELNICY WESOŁA M.ST. WARSZAWY
2026-08-26 13:01:11Z
Modernizacja przepompowni kanalizacji deszczowej przy ul. Andrzeja w Pruszkowie
2026-08-24 11:12:21Z
Budowa sieci wodociągowej oraz kanalizacji w msc. Rząśnik
2026-08-24 10:20:23Z
Budowa sieci wodociągowej rozdzielczej w ul. Diamentowej i ul. Motyli w miejscowości Granice
2026-08-24 08:49:44Z
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej w ul. Politechnicznej w miejscowości Jabłonna, gmina Jabłonna
2026-08-21 09:19:41Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412059 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Kaczkowo Nowe oraz cz. miejscowości Kaczkowo Stare w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brok
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667936
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Kościelny 6
1.4.2.) Miejscowość: Brok
1.4.3.) Kod pocztowy: 07-306
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@brok.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.brok.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7a2916e-dc6f-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412059
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00235694
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Kaczkowo Nowe oraz cz. miejscowości Kaczkowo Stare w formule zaprojektuj i wybuduj
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zamówienie polega na zrealizowaniu zadania pn.: Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Kaczkowo Nowe oraz cz. miejscowości Kaczkowo Stare. Zadanie realizowane będzie w formule zaprojektuj i wybuduj.
Opis zamówienia: W ramach inwestycji zostanie opracowana dokumentacja projektowa, uzyskane zostaną wszelkie wymagane przepisami prawa pozwolenia i uzgodnienia. Na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej wykonane będą roboty budowlane budowy sieci wodociągowej w części miejscowości Kaczkowo Stare oraz Kaczkowo Nowe. W ramach inwestycji zostanie wykonane przejście sieci wodociągowej pod rzeką Brok. Zadanie ma na celu zaopatrzenie w wodę pitną gospodarstw domowych i rolnych położonych na terenie miejscowości, co jest niezwykle ważne nie tyko ze względu na problemy z brakiem wody w okresie suszy ale również z jej jakością w indywidualnych ujęciach. Wykonanie inwestycji zwiększy również bezpieczeństwo przeciwpożarowe w miejscowościach.
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji, uzyskanie wszelkich zezwoleń, uzgodnień i zgód uprawniających do wykonania robót budowlanych, wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji, pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji inwestycji oraz uzyskanie wszelkich decyzji, uzgodnień uprawniających do użytkowania obiektu stacji i sieci wodociągowej. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został ujęty w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik Nr 1 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): STING sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 520554210
4.3.3.) Ulica: Wspólna 63A/10
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 00-687
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 987019,65 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00300030/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zadanie realizowane w formule zaprojektuj i wybuduj, ze względu na długotrwałe procedury administracyjne pozyskania pozwolenia wodnoprawnego nastąpiła konieczność zmiany terminu wykonania.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużono termin realizacji zamówienia z 24 miesięcy na 26 miesięcy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana terminu realizacji robót budowlanych ze względu na przedłużone procedury administracyjne na etapie dokumentacji projektowej.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin realizacji zmieniony z 26 miesięcy na 28 miesięcy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana formy zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Nowa forma zabezpieczenia należytego wykonania umowy - pieniężna.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 978019,65 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE