Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
„Budowa sportowo- rekreacyjnego kompleksu basenowego w Krzeszowicach- etap II”
Zamawiający
Gmina Krzeszowice
Krzeszowice, Małopolskie
NIP: 5130233774
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Budowlane „DOMBUD” SA | Katowice | 6340126565 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Budowlane „DOMBUD” SA (Katowice) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 6 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45212000-6)
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Firma Budowlano-Usługowa ECO-STAN Stanisław Kułach Biały Dunajec | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Budowlane „DOMBUD” SA Katowice | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Budowlne "DOMBUD" S.A. Katowice | 1 | - | - |
| Ślimak Krzysztof Morawczyna | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Budowlane “Sikora” Wojciech Sikora Nowy Targ | 1 | - | - |
| MK-BUD Mateusz Kopta Mogilany | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Budowa sportowo- rekreacyjnego kompleksu basenowego w Krzeszowicach- etap II”
2026-08-05 12:08:52Z
Zamówienie na roboty podobne w ramach zadania na zaprojektowanie i kompleksowe wykonanie robót budowlanych inwestycji pn.:„Budowa sportowo-rekreacyjnego kompleksu basenowego w Krzeszowicach”
2026-08-05 09:43:15Z
Przebudowa budynku Stacji PKP w miejscowości Czarny Dunajec
2026-07-17 09:45:49Z
Budowa amfiteatru z zapleczem w m. Biały Dunajec
2026-04-23 12:05:36Z
Budowa budynku użyteczności publicznej (centrum aktywności lokalnej) wraz z infrastrukturą towarzyszącą – etap I
2026-04-14 06:23:47Z
Modernizacja pomieszczeń socjalnych w Hali Gorce MCSiR w Nowym Targu
2026-02-26 14:04:21Z
Cała Polska — 37 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00379292 z dnia 2026-08-05 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Budowa sportowo- rekreacyjnego kompleksu basenowego w Krzeszowicach- etap II”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krzeszowice
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555750
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Grunwaldzka 4
1.4.2.) Miejscowość: Krzeszowice
1.4.3.) Kod pocztowy: 32-065
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.4.7.) Numer telefonu: (12) 25 20 803
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.krzeszowice.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakrzeszowice.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb46cf8b-28b8-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00379292
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-05
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00367760
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Budowa sportowo- rekreacyjnego kompleksu basenowego w Krzeszowicach- etap II”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest „Budowa sportowo- rekreacyjnego kompleksu basenowego w Krzeszowicach - etap II”. Lokalizacja inwestycji na działce ewidencyjnej nr 951/10 w Krzeszowicach. Przedsięwzięcie obejmuje wykonanie II etapu robót budowlanych związanych z utworzeniem krytego kompleksu basenowego w Krzeszowicach. Zakres prac II etapu zakłada budowę drugiego skrzydła obiektu obejmującego kryty basen pływacki 6-torowy (tory o długości 25 metrów), zjeżdżalnię, strefę saun, jacuzzi wraz z podbaseniem oraz zapleczem technicznym dla tych urządzeń, zagospodarowanie terenu obejmujące budowę zjazdu i miejsc postojowych wraz z niezbędną infrastrukturą.
Realizacja ETAPU II obejmuje:
• kompleksową realizację robót budowlanych, montażowych, instalacyjnych, dostaw i usług związanych z wyposażeniem obiektu, zgodnie z dokumentacją techniczną obejmującą: projekt budowlany, projekt techniczny, projekt wykonawczy i STWiORB.
• z uwagi na prowadzone prace budowlane I etapu, istnieje konieczność współpracy i współdzielenia fragmentu placu budowy z wykonawcą robót budowlanych etapu I. Wykonawca II etapu zobowiązany jest do opracowania i poniesienia wszelkich kosztów związanych
z organizacją ruchu, technologii i organizacji robót wraz z niezbędnymi uzgodnieniami
i zatwierdzeniami, organizacją zaplecza budowy, w tym zaplecza kontenerowego wyposażonego w salkę do narad z wyposażeniem audio-wizualnym do prezentacji dokumentacji, sanitariatów dla pracowników i nadzoru.
• uzyskanie decyzji pozwolenia na użytkowanie w imieniu Zamawiającego.
2) Szczegółowy zakres zamówienia został określony w następujących dokumentach:
a) Opisie Przedmiotu Zamówienia - Załącznik nr 7 do SWZ
b) Dokumentacji – załącznik nr 8 do SWZ
c) Wzorze umowy - Załącznik nr 9 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45212212-5 - Roboty budowlane w zakresie basenów pływackich
45000000-7 - Roboty budowlane
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
19 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Budowlane „DOMBUD” SA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6340126565
4.3.3.) Ulica: Drzymały 15
4.3.4.) Miejscowość: Katowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 40-059
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 25700850 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00482304/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność skoordynowania robót objętych zamówieniem z robotami objętymi udzielonym zamówieniem na roboty uzupełniające (podobne), które wstrzymują lub opóźniają realizację przedmiotu umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania Przedmiotu Umowy - do uzyskania decyzji pozwolenia na użytkowanie - 21 miesięcy od daty podpisania umowy.
Wykonawca w związku z wydłużeniem terminu realizacji Przedmiotu Umowy nie zgłasza roszczeń finansowych związanych z przesunięciem terminu realizacji Przedmiotu Umowy.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność skoordynowania robót budowlanych z innymi zadaniami oraz działaniami gestorów sieci, które uniemożliwiły terminową realizację robót budowlanych w pierwotnie ustalonym terminie.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania Przedmiotu Umowy - do uzyskania decyzji pozwolenia na użytkowanie - 21 miesięcy i 40 dni od daty podpisania umowy.
Wykonawca oświadcza, że w związku z wydłużeniem terminu wykonania Umowy nie zgłasza i nie będzie zgłaszał wobec Zamawiającego jakichkolwiek roszczeń finansowych, w szczególności o podwyższenie wynagrodzenia, odszkodowanie, zwrot kosztów pośrednich ani innych roszczeń pozostających w związku z przedmiotową zmianą terminu.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 25700850,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 05.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE