Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Przebudowa budynku Stacji PKP w miejscowości Czarny Dunajec

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00348801

Zamawiający

MIASTO I GMINA CZARNY DUNAJEC

Czarny Dunajec, Małopolskie

NIP: 7352843273

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Przedsiębiorstwo Budowlane “Sikora” Wojciech Sikora Nowy Targ 7352474516

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Przedsiębiorstwo Budowlane “Sikora” Wojciech Sikora (Nowy Targ) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 6 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45212000-6)

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Firma Budowlano-Usługowa ECO-STAN Stanisław Kułach Biały Dunajec 1 - -
Przedsiębiorstwo Budowlane „DOMBUD” SA Katowice 1 - -
Przedsiębiorstwo Budowlne "DOMBUD" S.A. Katowice 1 - -
Ślimak Krzysztof Morawczyna 1 - -
Przedsiębiorstwo Budowlane “Sikora” Wojciech Sikora Nowy Targ 1 - -
MK-BUD Mateusz Kopta Mogilany 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 37 przetargów

Min: 66 420 PLN Średnia: 2 313 497 PLN Max: 16 528 125 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa budynku Stacji PKP w miejscowości Czarny Dunajec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA CZARNY DUNAJEC

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892162

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 2

1.4.2.) Miejscowość: Czarny Dunajec

1.4.3.) Kod pocztowy: 34-470

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@czarny-dunajec.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czarny-dunajec.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b6b2e23-5e44-486d-baec-515b20c0068a

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00348801

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-17

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00585704

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pt. „Historyczno-kulturowo-przyrodniczy szlak wokół Tatr - etap 4” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Polska - Słowacja 2021-2027

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przebudowa budynku Stacji PKP w miejscowości Czarny Dunajec

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku stacji PKP w miejscowości Czarny Dunajec na budynek usługowy – mała gastronomia oraz odbudowa, przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku gospodarczego na budynek obsługi rowerzystów wraz z zagospodarowaniem terenu wokół budynków.
Szczegółowy zakres został wyszczególniony w załączniku nr 10 do SWZ - Przedmiary robót, w załączniku nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa oraz w załączniku nr 12 do SWZ - Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.

3.9.) Główny kod CPV: 45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-05-29

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Budowlane “Sikora” Wojciech Sikora

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352474516

4.3.4.) Miejscowość: Nowy Targ

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 5038428,29 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00667416/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-29

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Roboty zamienne

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Rezygnacja z wykonania przyłącza wodociągowego z istniejącej studni i zastąpienie tychże robót wykonaniem przyłącza z nowopowstałej sieci wodociągowej.
Rezygnacja z wykonania zbiornik wybieralnego na nieczystości ciekłe wraz z przyłączem do tego zbiornika i zastąpienie tychże robót wykonaniem przyłącza do nowopowstałej sieci kanalizacji sanitarnej.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiany przepisów prawa w zakresie Krajowego Systemu e-Faktur

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Wprowadzenie do umowy zapisów dotyczących systemu KSeF

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 4982085,86 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
17.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45212000-6
45212000-6 (Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych sportowych kulturalnych hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych) 45100000-8 (Przygotowanie terenu pod budowę) 45110000-1 (Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne) 45112000-5 (Roboty w zakresie usuwania gleby) 45200000-9 (Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej) 45220000-5 (Roboty inżynieryjne i budowlane) 45330000-9 (Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne) 45230000-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych autostrad dróg lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu) 45231000-5 (Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych) 45231100-6 (Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów) 45231300-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków) 45231400-9 (Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych) 45231600-1 (Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych) 45262000-1 (Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe) 45300000-0 (Roboty instalacyjne w budynkach) 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych) 45500000-2 (Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej)