Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 03.09.2026 06:00 (Jutro)
Budowa wiaty magazynowej na terenie Zakładu Oczyszczania Miasta w Mysłowicach przy ul. Miarki 36-38 w formule zaprojektuj i wybuduj
Numer referencyjny: 12/2026/ZOMM
Zamawiający
Zakład Oczyszczania Miasta Sp. z o.o.
Stadionowa 11
41-400 Mysłowice, Śląskie
NIP: 2220007637
REGON: 270647904
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Załącznik nr 2 do SWZ
Zał nr 2 do SWZ 12-2026-ZOMM oświadczenie.docx
Załącznik nr 4 do SWZ
Zał nr 4 do SWZ 12-2026-ZOMM wykaz.docx
SWZ 12/2026/ZOMM
SWZ 12-2026-ZOMM.pdf
Załącznik nr 7 do SWZ
Zał nr 7 do SWZ 12-2026-ZOMM PFU.odt
Załącznik nr 6 do SWZ
Zał nr 6 do SWZ 12-2026-ZOMM RODO.docx
Załącznik nr 3 do SWZ
Zał nr 3 do SWZ 12-2026-ZOMM GK.docx
Załącznik nr 8 do SWZ
Zał nr 8 do SWZ 12-2026-ZOMM wizja.docx
Załącznik nr 5 do SWZ
Zał nr 5 do SWZ 12-2026-ZOMM wzór umowy.docx
Załącznik nr 1 do SWZ
Zał nr 1 do SWZ 12-2026-ZOMM zał. formularza.docx
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)
Najniższa cena
13 227 PLN
Średnia cena
1 220 403 PLN
Najwyższa cena
10 971 600 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ELKAM Niegowa | 3 | 106 625 PLN | 319 874 PLN |
| STRABAG INFRASTRUKTURA POŁUDNIE SP. Z O.O. WROCŁAW | 2 | 4 218 284 PLN | 4 218 284 PLN |
| Firma A.S Michał Świderek Gliwice | 2 | 224 989 PLN | 224 989 PLN |
| Ficek Karol Ficner Jastrzębie Zdrój | 2 | 84 312 PLN | 168 625 PLN |
| Zakład Remontowo-Budowlany Zdzisław Olczyk Zabrze | 2 | - | - |
| KAMBERG Sp. z o.o. Częstochowa | 2 | 2 269 450 PLN | 4 538 900 PLN |
| DSC System sp. z o.o Kraków | 2 | - | - |
| Grzegorz Głąb Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe MAL-PLAST s.c. Częstochowa | 2 | - | - |
| Projektowanie Realizacja Doradztwo Marcin Lendzioszek Jankowice | 2 | 253 749 PLN | 253 749 PLN |
| FPHU Progress Marek Adamczyk Gliwice | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
ROBOTY BUDOWLANE DLA ZADANIA: „PRZEBUDOWA DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 934 OD MIEJSCOWOŚCI IMIELIN DO DK 44”,
2026-09-01 09:25:18Z
„Remont części piwnicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zwardoniu na miejsce doraźnego schronienia w ramach „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025-2026”.
2026-09-01 08:35:14Z
Remonty bieżące ulic i chodników na terenie Miasta Łaziska Górne
2026-09-01 07:52:47Z
Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ulicy Tysiąclecia 2, 4, 6 w Tarnowskich Górach wraz z remontem klatki schodowej.
2026-09-01 07:43:01Z
Wykonanie remontu ogólnobudowlanego budynku kotłowni (ob. 26b) na terenie Centralnej Oczyszczalni Ścieków przy ul. Srebrnej 172/188 w Częstochowie
2026-09-01 07:24:32Z
,,Poprawa efektywności energetycznej w sektorze publicznym w Gminie Koszęcin oraz w Gminie Herby - modernizacja energetyczna budynku na cele ZOPO’’
2026-09-01 07:23:04Z
Budowa boiska sportowego o nawierzchni poliuretanowej, o wymiarach 26,0 x 16,0 m zlokalizowanego w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92
2026-09-01 07:21:02Z
„Remont ścian i sufitów oraz posadzek w salach lekcyjnych oraz ścian na korytarzach w Szkole Podstawowej Nr 21 w Jaworznie, ul. Zwycięstwa 30 ”
2026-09-01 05:23:42Z
„Remont odcinka izolacji pionowej i poziomej ściany zewnętrznej pomieszczeń w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 2 w Jaworznie przy ul. Chropaczówka 101”
2026-09-01 05:21:26Z
Wykonanie remontów pustostanów w budynkach mieszkalnych Gminy Sosnowiec
2026-08-31 15:16:53Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397651 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Budowa wiaty magazynowej na terenie Zakładu Oczyszczania Miasta w Mysłowicach przy ul. Miarki 36-38 w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Oczyszczania Miasta Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270647904
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stadionowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Mysłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 322226043
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zomm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zomm.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wiaty magazynowej na terenie Zakładu Oczyszczania Miasta w Mysłowicach przy ul. Miarki 36-38 w formule zaprojektuj i wybuduj
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f6e598a9-482c-4475-a251-4817d9f5a61d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397651
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f6e598a9-482c-4475-a251-4817d9f5a61d3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/pl/
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/#regulamin-serwisu
3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://ezamowienia.gov.pl/pl/
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Działając zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.
U. z 2019 r. poz. 1781) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego
dalej RODO, informujemy zgodnie z art. 13 RODO, że:
1. Administratorem Danych jest Zakład Oczyszczania Miasta sp. z o.o. w Mysłowicach., 41-400 Mysłowice ul. Stadionowa 11; e-mail:
biuro@zomm.pl ; Tel 322226043.
2. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: adres korespondencyjny - jw.; e-mail: odo@zomm.pl ; Tel 322226043.
3. Podstawy Prawne i cele przetwarzania Państwa danych.
Dane Państwa będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO. Celem przetwarzania będzie realizacja procedur
związanych z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego. Postępowanie będzie się odbywało w oparciu o następujące
przepisy:
• ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.),
• rozporządzenie Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych
oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. poz. 2415),
• ustawa z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 164 z późn. zm.).
4. Przekazywanie danych.
Państwa dane będą przekazywane:
• wszystkim zainteresowanym podmiotom i osobom, ponieważ postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jest jawne.
Ograniczenie tego dostępu może wystąpić
w szczególnych uzasadnionych przypadkach zgodnie z art. 18 ust 5 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień
publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.),
• wszystkim podmiotom, z którymi ZOM Mysłowice zawarł umowy powierzenia dla realizacji zadań związanych z przeprowadzeniem
postępowania o udzielenie zamówienia publicznego
5. Państwa dane mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ponieważ postępowanie o udzielenie zamówienia
publicznego jest jawne, z uwzględnieniem ograniczenia, o którym mowa w punkcie 4.
6. Państwa dane będą przechowywane przez okres 5 lat od daty zakończenia postępowania.
7. Każda osoba, której dane są przetwarzane przez ZOM, ma prawo żądania do:
7.1 dostępu do swoich danych osobowych zgodnie z art. 15 RODO,
7.2 sprostowania danych osobowych zgodnie z art. 16 RODO,
7.3 usunięcia swoich danych osobowych zgodnie z art. 17 RODO,
7.4 ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych zgodnie z art. 18 RODO,
7.5 przenoszenia swoich danych osobowych zgodnie z art. 20 RODO,
7.6 wniesienia skargi do organu nadzorczego, tzn. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193
Warszawa).
8. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób automatyczny, w szczególności nie będą podlegać profilowaniu.
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Informujemy że przetwarzanie danych osobowych w związku z udziałem w postępowaniu
o zamówienia publiczne odbywa się podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO. W związku z tym w Państwa przypadku nie przysługują
Państwu prawa zawarte w punktach 7.3, 7.4 i 7.5 klauzuli informacyjnej.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: 12/2026/ZOMM
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie wiaty magazynowej na terenie Zakładu Oczyszczania Miasta przy ul. K. Miarki 36-38, dz. nr 1549/1 obręb Mysłowice wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz uwzględnieniem kształtu i wielkości wiaty zaproponowanej przez Zamawiającego. Program funkcjonalno-użytkowy stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312310-3 - Ochrona odgromowa
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-10-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający najpierw dokona oceny ofert, a następnie będzie badał, czy wykonawca którego oferta
została oceniona jako najkorzystniejsza, nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 1
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Zgodnie z SWZ5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zgodnie z SWZ
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zgodnie z SWZ
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Zgodnie z SWZ5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak
5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:
Zgodnie z SWZ5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Zgodnie z SWZSEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
Zgodnie z SWZ6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Zgodnie z SWZ6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zgodnie z SWZ7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-03 08:00
8.2.) Miejsce składania ofert: platforma e-Zamówienia Urzędu Zamówień Publicznych
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-03 08:30
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 19.08.2026
- Termin składania ofert
- 03.09.2026 06:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-10-31