Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Całodobowa ochrona osób i mienia Sądu Rejonowego w Pszczynie oraz odbiór, ochrona i konwojowanie wartości pieniężnych oraz innych przedmiotów wartościowych
Zamawiający
SĄD REJONOWY W PSZCZYNIE
Pszczyna, Śląskie
NIP: 6381039662
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Agencja Ochrony Mienia i Usług Detektywistycznych ALAN Sp. z o.o. | Tychy | 6462993398 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Agencja Ochrony Mienia i Usług Detektywistycznych ALAN Sp. z o.o. (Tychy) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 174 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79710000-4)
Najniższa cena
13 899 PLN
Średnia cena
709 030 PLN
Najwyższa cena
3 882 138 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ERA Spółka z o.o. Chorzów | 5 | 620 685 PLN | 2 502 806 PLN |
| Agencja Detektywistyczna RENOMA Sp. z o.o. Będzin | 4 | 694 582 PLN | 694 582 PLN |
| MARGO TECHNOLOGIS Sp. z o.o. Racibórz | 4 | 934 262 PLN | 2 802 787 PLN |
| Protection Ochrona Mienia Sp. z o.o. Tychy | 4 | 727 476 PLN | 727 476 PLN |
| P&T GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Częstochowa | 4 | 318 420 PLN | 1 273 681 PLN |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjne i Usługowo Handlowe "NOWA" Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej Sosnowiec | 3 | 739 475 PLN | 1 478 951 PLN |
| ERA Sp. z o. o. Chorzów | 3 | 293 721 PLN | 378 001 PLN |
| PXP Company Sp. z o.o. Częstochowa | 3 | - | - |
| PROVING Sp. z o.o. Katowice | 3 | 295 801 PLN | 591 602 PLN |
| Solid Security Sp. z o.o. Warszawa | 3 | - | 8 183 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Ochrona obiektów, mienia i osób na terenie Sieć Badawcza Łukasiewicz – Górnośląski Instytut Technologiczny
2026-09-02 10:05:28Z
Ochrona obiektów, mienia i osób na terenie Sieć Badawcza Łukasiewicz – Górnośląski Instytut Technologiczny
2026-09-02 10:05:28Z
Świadczenie usługi ochrony fizycznej osób i mienia w Domu Studenta „Skrzat” Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie
2026-09-01 09:36:12Z
Świadczenie usługi ochrony osób i mienia oraz monitoringu sygnał ów alarmowych w obiektach i na terenie Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej
2026-08-28 08:26:44Z
Ochrona mienia parkingów wielopoziomowych administrowanych przez Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach w 2025 roku – powtórzenie podobnych usług
2026-08-26 09:42:27Z
STAŁA (BEZPOŚR.) CAŁODOB OCHRONA FIZYCZNA OSÓB I MIENIA NA TERENIE OBIEKTÓW MHK WRAZ Z MONITORINGIEM SYGNAŁÓW I ZAPEWNIENIEM WSPARCIA GRUPY INTERWENCYJNEJ ORAZ USŁUGAMI PORZĄDKOWO-CZYSTOŚCIOWYMI
2026-08-26 07:40:59Z
Świadczenie usługi w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia w Ośrodku Konferencyjno-Szkoleniowym „INNOWACJA” Politechniki Śląskiej
2026-08-24 09:52:09Z
Całodobowa ochrona osób i mienia Sądu Rejonowego w Pszczynie oraz odbiór, ochrona i konwojowanie wartości pieniężnych oraz innych przedmiotów wartościowych
2026-08-19 13:13:05Z
Całodobowa ochrona fizyczna osób i mienia wraz z monitorowaniem sygnałów alarmowych i interwencją grupy w budynku Sądu Okręgowego w Rybniku ul. Józefa Piłsudskiego 33
2026-08-19 10:22:58Z
„Świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia w obiektach Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach”
2026-08-18 12:01:22Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398916 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Całodobowa ochrona osób i mienia Sądu Rejonowego w Pszczynie oraz odbiór, ochrona i konwojowanie wartości pieniężnych oraz innych przedmiotów wartościowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SĄD REJONOWY W PSZCZYNIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000322146
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. ks. bp. Bogedaina 14
1.4.2.) Miejscowość: Pszczyna
1.4.3.) Kod pocztowy: 43-200
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.4.7.) Numer telefonu: 324494188
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pszczyna.sr.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pszczyna.sr.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c391203-2a35-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398916
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00367456
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Całodobowa ochrona osób i mienia Sądu Rejonowego w Pszczynie oraz odbiór, ochrona i konwojowanie wartości pieniężnych oraz innych przedmiotów wartościowych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest całodobowa usługa ochrony osób i mienia Sądu Rejonowego w Pszczynie zlokalizowanego w budynkach przy ul. Bogedaina 8, 14 i 14A , usługa całodobowej ochrony fizycznej terenu zewnętrznego i mienia znajdującego się na terenie zewnętrznym przy budynku Sądu przy ul. Bogedaina 16 oraz oraz odbiór, ochrona i konwojowanie wartości pieniężnych
i innych przedmiotów wartościowych - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ i załącznikach do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-19
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2024-08-10 do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Agencja Ochrony Mienia i Usług Detektywistycznych ALAN Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6462993398
4.3.3.) Ulica: Budowlanych 33
4.3.4.) Miejscowość: Tychy
4.3.5.) Kod pocztowy: 43-100
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3006918,1 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00432716/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Waloryzacja wynagrodzenia wykonawcy z uwagi na wzrost wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedmiot zamówienia nie uległ zmianie
5.4.6.) Wartość zmiany: 28291,20
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3035209,3 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 19.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE