Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 08:00 (4 dni)

Całodobowa ochrona osób i mienia w budynku Sądu Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Staszica 3 wraz z zapewnieniem grupy interwencyjnej oraz usługa konwojowania i transport wartości pieniężnych

Aktywny Usługi 2026/BZP 00417093

Numer referencyjny: D.261.3.2026

Zamawiający

Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju

Staszica 3

44-330 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie

NIP: 6331938855

REGON: 001213270

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest całodobowa ochrona osób i mienia w budynku Sądu Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Staszica 3 wraz z zapewnieniem grupy interwencyjnej oraz usługa konwojowania wartości pieniężnych i innych przedmiotów wartościowych . Szczegółowy zakres zamówienia oraz wymagania jakościowe określone są w SWZ i załączniku nr 1 do SWZ Opisie przedmiotu zamówienia

Kryteria oceny ofert

Cena 80%
Własna grupa interwencyjna wykonawcy 20%

Dokumenty zamówienia

SWZ

SWZ Specyfikacja warunków zamówienia z podpisem.pdf

Załącznik nr 3a Oświadczenie art. 125 uPzp

załącznik nr 3a Oświadczenie art. 125 uPzp.pdf

SWZ

SWZ Specyfikacja warunków zamówienia.doc

Załącznik nr 4 Oświadczenie wykonawcy art. 117 ust.4 uPzp

Załącznik nr 4 Oświadczenie wykonawcy art. 117 ust.4 uPzp.docx

Załącznik nr 4 Oświadczenie wykonawcy art. 117 ust.4 uPzp

Załącznik nr 4 Oświadczenie wykonawcy art. 117 ust.4 uPzp.pdf

Załącznik nr 7 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby

ZP załącznik nr 7 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.pdf

Załącznik nr 3a Oświadczenie art. 125 uPzp

Załacznik_3_Oswiadczenie z art.125.pdf

Załącznik nr 7 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby

ZP załącznik nr 7 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx

Załącznik nr 3 Oświadczenie art. 125 uPzp

Załacznik_3_Oswiadczenie z art.125.docx

Załącznik nr 6 - Projekt umowy powierzenia przetwarzania danych

Załącznik nr 6 - Projekt umowy powierzenia przetwarzania danych.pdf

Załącznik nr 2 Formularz ofertowy

Załącznik nr 2 Formularz ofertowy.pdf

Załącznik nr 3a Oświadczenie art. 125 uPzp

załącznik nr 3a Oświadczenie art. 125 uPzp.docx

Załącznik nr 6 - Projekt umowy powierzenia przetwarzania danych

Załącznik nr 6 - Projekt umowy powierzenia przetwarzania danych.doc

Załącznik nr 2 Formularz ofertowy

Załącznik nr 2 Formularz ofertowy.docx

Załącznik nr 5 projekt, wzór umowy

Załącznik nr 5 Projekt umowy.pdf

Załącznik nr 1 Opis przedmiotu zamówienia

Załącznik Nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.pdf

Załącznik nr 5 projekt, wzór umowy

Załącznik nr 5 Projekt umowy.docx

Załącznik nr 1 Opis przedmiotu zamówienia

Załącznik Nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.docx

Wniosek o wyjaśnienie treści SWZ w formie zapytania wraz z udzielonymi wyjaśnieniami

Zapytanie Sr Jastrzębie Zdrój Odpowiedzi.pdf

Wniosek o wyjaśnienie treści SWZ w formie zapytania wraz z udzielonymi wyjaśnieniami

Zapytanie Sr Jastrzębie Zdrój Odpowiedzi.docx

Wypełnij dokumenty

Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy

Kto wygrywa podobne przetargi?

Śląskie — na podstawie 174 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79710000-4 - Usługi ochroniarskie)

Najniższa cena

13 899 PLN

Średnia cena

709 030 PLN

Najwyższa cena

3 882 138 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
ERA Spółka z o.o. Chorzów 5 620 685 PLN 2 502 806 PLN
Agencja Detektywistyczna RENOMA Sp. z o.o. Będzin 4 694 582 PLN 694 582 PLN
MARGO TECHNOLOGIS Sp. z o.o. Racibórz 4 934 262 PLN 2 802 787 PLN
Protection Ochrona Mienia Sp. z o.o. Tychy 4 727 476 PLN 727 476 PLN
P&T GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Częstochowa 4 318 420 PLN 1 273 681 PLN
Przedsiębiorstwo Produkcyjne i Usługowo Handlowe "NOWA" Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej Sosnowiec 3 739 475 PLN 1 478 951 PLN
ERA Sp. z o. o. Chorzów 3 293 721 PLN 378 001 PLN
PXP Company Sp. z o.o. Częstochowa 3 - -
PROVING Sp. z o.o. Katowice 3 295 801 PLN 591 602 PLN
Solid Security Sp. z o.o. Warszawa 3 - 8 183 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Ochrona obiektów, mienia i osób na terenie Sieć Badawcza Łukasiewicz – Górnośląski Instytut Technologiczny

Przedsiębiorstwo Produkcyjne i Usługowo Handlowe „NOWA” Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej 393 354 PLN

2026-09-02 10:05:28Z

Ochrona obiektów, mienia i osób na terenie Sieć Badawcza Łukasiewicz – Górnośląski Instytut Technologiczny

SKY ONE Sp. z o.o. 393 354 PLN

2026-09-02 10:05:28Z

Świadczenie usługi ochrony fizycznej osób i mienia w Domu Studenta „Skrzat” Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie

PXP Company Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 120 287 PLN

2026-09-01 09:36:12Z

Świadczenie usługi ochrony osób i mienia oraz monitoringu sygnał ów alarmowych w obiektach i na terenie Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej

Solid Security Sp. z o.o. -

2026-08-28 08:26:44Z

Ochrona mienia parkingów wielopoziomowych administrowanych przez Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach w 2025 roku – powtórzenie podobnych usług

ERA Sp. z o. o. -

2026-08-26 09:42:27Z

STAŁA (BEZPOŚR.) CAŁODOB OCHRONA FIZYCZNA OSÓB I MIENIA NA TERENIE OBIEKTÓW MHK WRAZ Z MONITORINGIEM SYGNAŁÓW I ZAPEWNIENIEM WSPARCIA GRUPY INTERWENCYJNEJ ORAZ USŁUGAMI PORZĄDKOWO-CZYSTOŚCIOWYMI

Agencja Ochrony Kowalczyk Security Sp. z o.o. 542 108 PLN

2026-08-26 07:40:59Z

Świadczenie usługi w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia w Ośrodku Konferencyjno-Szkoleniowym „INNOWACJA” Politechniki Śląskiej

COMBAT ROBERT POWĘZIAK -

2026-08-24 09:52:09Z

Całodobowa ochrona osób i mienia Sądu Rejonowego w Pszczynie oraz odbiór, ochrona i konwojowanie wartości pieniężnych oraz innych przedmiotów wartościowych

Agencja Ochrony Mienia i Usług Detektywistycznych ALAN Sp. z o.o. -

2026-08-19 13:13:05Z

Całodobowa ochrona fizyczna osób i mienia wraz z monitorowaniem sygnałów alarmowych i interwencją grupy w budynku Sądu Okręgowego w Rybniku ul. Józefa Piłsudskiego 33

Agencja Ochrony Mienia ALEX Sp. z o.o. 445 432 PLN

2026-08-19 10:22:58Z

„Świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia w obiektach Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach”

Przedsiębiorstwo Produkcyjne i Usługowo Handlowe „NOWA” Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej 534 041 PLN

2026-08-18 12:01:22Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 41 PLN Średnia: 817 544 PLN Max: 4 314 055 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Całodobowa ochrona osób i mienia w budynku Sądu Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Staszica 3 wraz z zapewnieniem grupy interwencyjnej oraz usługa konwojowania i transport wartości pieniężnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001213270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Staszica 3

1.5.2.) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-330

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: (32)4787404

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@jastrzebie.sr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jastrzebie.sr.gov.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

wymiar sprawiedliwości

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Całodobowa ochrona osób i mienia w budynku Sądu Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Staszica 3 wraz z zapewnieniem grupy interwencyjnej oraz usługa konwojowania i transport wartości pieniężnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0403869-8741-4fb9-b415-bc828737aafd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417093

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00136553/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Całodobowa ochrona osób i mienia w Sądzie Rejonowym w Jastrzębiu-Zroju przxy ul Staszica 3 oraz transport wartości pienieżnych

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e0403869-8741-4fb9-b415-bc828737aafd

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: //ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: W postępowaniu o udzielenie
zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia,
która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl
2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
3. Postępowanie można wyszukać również ze strony głównej Platformy e-Zamówienia (przycisk „Przeglądaj
postępowania/konkursy”).
4. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu
„Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki
korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej
https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
5. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia
ani logowania.
6. Sposób sporządzenia i przekazywania dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią
elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w
rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz
wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie
zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. 2020 poz. 2452), zwane dalej rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów, w sprawie
wymagań dla dokumentów elektronicznych. Szczegółowe informacje o środkach technicznych i wymaganiach zostały zamieszczone w dziale X SWZ

3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: //ezamowienia.gov.pl/mo-client/notices/edit/ko/ContractNotice/08df0864-afbf-c239-68d1-7000014f33e3/ocds-148610-e0403869-8741-4fb9-b415-bc828737aafd

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Jak w rozdziale XIX SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Jak w rozdziale XIX SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: D.261.3.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest całodobowa ochrona osób i mienia w budynku Sądu Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju
przy ul. Staszica 3 wraz z zapewnieniem grupy interwencyjnej oraz usługa konwojowania
wartości pieniężnych i innych przedmiotów wartościowych . Szczegółowy zakres zamówienia oraz wymagania jakościowe określone są w SWZ i załączniku nr 1 do SWZ Opisie przedmiotu zamówienia

4.2.6.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 80

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Własna grupa interwencyjna wykonawcy

4.3.6.) Waga: 20

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Warunki udziału w postępowaniu zostały określone w dziale VII SWZ tj.
Treść oferty - Załącznik Nr 2 do SWZ - musi odpowiadać treści specyfikacji warunków
zamówienia.
2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania na zasadach określonych w punkcie VII SWZ.
3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału
w postępowaniu dotyczące:
a) Kompetencji lub uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej,
o ile wynika to z odrębnych przepisów poprzez wykazanie, że Wykonawca posiada ważną koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony osób i mienia, wydaną na podstawie ustawy z dnia 24 marca 2025 r. ( Dz. U. z 2025r. poz. 532 ) o ochronie osób i mienia .
W przypadku złożenia oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek ten jest spełniony, jeżeli co najmniej jeden z wykonawców wspólnie
ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada wymagane uprawnienia, tj: koncesję
MSWiA na prowadzoną działalność gospodarczą i realizuje usługi ochrony osób i mienia.
b) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej - poprzez wykazanie przez Wykonawcę
posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej
działalności zgodnej z przedmiotem zamówienia na kwotę minimum 500.000,00 zł.
Przed podpisaniem umowy, Wykonawca przedłoży Zamawiającemu kopię polisy
ubezpieczenia wraz z dowodami opłacenia składek, a w przypadku gdyby po lisa obejmowała okres krótszy niż okres realizacji zamówienia, Wykonawca zobowiązany
jest do przedłożenia Zamawiającemu (bez wezwania) nowej lub wydłużonej polisy,
nie później niż w terminie 7 dni od daty jej zawarcia.
W przypadku złożenia oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie
zamówienia warunek ten jest spełniony, jeżeli co najmniej jeden z wykonawców wspólnie
ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada wymaganą polisę. Wysokości ubezpieczenia
nie można sumować przedstawiając kilka ubezpieczeń o mniejszych wartościach
Jeżeli wartość ubezpieczenia wyrażona będzie w innej walucie niż PLN, dla potrzeb
sprawdzenia spełnienia warunku, Zamawiający przeliczy podaną przez Wykonawcę wartość
według średniego kursu złotego w stosunku do walut obcych ogłoszonego przez NBP,
obowiązującego na dzień, w którym zostało opublikowane ogłoszenie o zamówieniu
Biuletynie Zamówień Publicznych
Zdolności technicznej lub zawodowej poprzez wykazanie, że:
Wykonawca w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonywał (lub wykonuje) co najmniej dwie usługi całodobowej ochrony osób i mienia. Każda wykazana usługa musi spełniać łącznie następujące warunki:
1) ochrona obiektów odbywała się na zasadach określonych ustawą o ochronie
osób i mienia,
2) ochrona dotyczyła budynku użyteczności publicznej, zdefiniowanego w § 3
pkt. 6 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 roku w
sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich
usytuowanie (t.j. Dz.U. z 2019 poz. 1065)
3) wartość usługi minimum: 300.000,00 zł brutto (jeżeli usługa jest nadal
wykonywana, to podana wartość odnosi się do już wykonanej części),
4) okres wykonywania w sposób ciągły co najmniej 12 miesięcy (lub od co
najmniej 12 miesięcy). W przypadku usług trwających i niezakończonych,
wartość oraz okres dotyczyć musi wykonanych dotychczas usług.
5) usługa świadczona jest na podstawie odrębnej umowy,
6) usługa wykonana była należycie.
W przypadku złożenia oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie
zamówienia warunek ten jest spełniony, jeżeli co najmniej jeden z wykonawców wspólnie
ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada powyższe doświadczenie.
ii. dysponują osobami zdolnymi do wykonywania zamówienia tj. minimum 6
osobami. Każda wykazana osoba musi spełniać łącznie następujące warunki:
1. będzie uczestniczyć w wykonaniu zamówienia jako obsada na stanowisku
pracownika ochrony,
2. posiada kwalifikację zawodowe: tj: wpisanymi na listę kwalifikowanych
pracowników ochrony fizycznej, zgodnie z ustawą z dnia 24 marca 2025
r. (Dz.U. z 2025 r. poz. 532)
3. jest zatrudniona na umowę o pracę, w ramach której wynagrodzenie nie może być niższe niż minimalne wynagrodzenie lub minimalne wynagrodzenie za godzinę pracy,
4. posiada zaświadczenie o niekaralności,
5. wykonawca dysponuje lub będzie dysponować grupą interwencyjną zdolną do interwencji z czasem dojazdu do obiektu zamawiającego nie dłuższym niż 10 minut.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Wykaz środków został określony jak w dziale IX SWZ

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wykaz środków został określony jak w dziale IX SWZ

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Jak w dziale VII i VIII SWZ

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Wybrany Wykonawca jest zobowiązany do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego na warunkach
określonych we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
2. Zakres świadczenia Wykonawcy wynikający z umowy jest tożsamy z jego zobowiązaniem zawartym w ofercie.
3. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty na podstawie kryteriów określnych w postanowieniach umowy , której wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ. Zmiana umowy wymaga dla swej ważności, pod rygorem nieważności, zachowania formy pisemnej

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-09 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-09 12:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.09.2026
Termin składania ofert
09.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
79710000-4 (Usługi ochroniarskie)

Okres realizacji

12 miesiące