Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

catering

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00316987

Zamawiający

Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o.o.

Zabrze, Śląskie

NIP: 6482700583

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Impel Catering Sp. z o.o. ul. A. Słonimskiego 1, 50-304 Wrocław Wrocław -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Impel Catering Sp. z o.o. ul. A. Słonimskiego 1, 50-304 Wrocław (Wrocław) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Śląskie — na podstawie 19 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55322000-3)

Najniższa cena

340 339 PLN

Średnia cena

1 195 270 PLN

Najwyższa cena

2 270 767 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Naprzód Catering Sp. z o.o. Łódź 2 340 339 PLN 367 566 PLN
Food4Med sp. z o.o. Kraków 2 1 288 592 PLN 2 548 840 PLN
Catermed Sp. z o.o. Łódź 2 991 664 PLN 1 983 329 PLN
PUPH Pietruszka, Daria Bartosik Góra 1 - -
Impel Catering Sp. z o.o. ul. A. Słonimskiego 1, 50-304 Wrocław Wrocław 1 2 270 767 PLN 2 270 767 PLN
Impel Catering Sp. z o.o. ul. A. Słonimskiego 1, 50-304 Wrocław Wrocław 1 - -
" Szymon Lipka" Żory 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługi przygotowywania i dostarczania posiłków na potrzeby Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.

Catermed Sp. z o.o. 1 011 398 PLN

2026-08-21 07:20:17Z

Usługi przygotowywania i dostarczania posiłków na potrzeby Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.

Catermed Sp. z o.o. 971 931 PLN

2026-08-21 07:20:17Z

Świadczenie usług gastronomicznych w zakresie przygotowania i dystrybucji posiłków na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w restrukturyzacji

Food4Med sp. z o.o. 2 193 804 PLN

2026-08-17 04:27:26Z

Świadczenie usług gastronomicznych w zakresie przygotowania i dystrybucji posiłków na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w restrukturyzacji

Food4Med sp. z o.o. 383 380 PLN

2026-07-14 06:56:17Z

Usługa przygotowania i dostarczenia gorących posiłków uczniom szkoły w roku szkolnym 2025-2026

" Szymon Lipka" -

2026-07-08 07:38:34Z

Usługa gastronomiczna w DPS „SENIOR” im. Jana Kaczmarka w Czeladzi w okresie od 01.01.2026 do 30.06.2026

Naprzód Catering Sp. z o.o. -

2026-07-06 11:41:04Z

Usługa gastronomiczna w DPS „SENIOR” im. Jana Kaczmarka w Czeladzi w okresie od 01.07.2026 do 31.12.2026

Naprzód Catering Sp. z o.o. 340 339 PLN

2026-07-02 07:25:25Z

catering

Impel Catering Sp. z o.o. ul. A. Słonimskiego 1, 50-304 Wrocław -

2026-07-01 10:34:26Z

Świadczenie usług polegających na wytwarzaniu i dostarczaniu całodziennych posiłków dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej "Przystań" w Bielsku-Białej na okres I Półrocza w 2026 roku

PUPH Pietruszka, Daria Bartosik -

2026-07-01 08:34:46Z

12/TP/US/26 NA PRZYGOTOWANIE I DOSTARCZANIE POSIŁKÓW DLA PACJENTÓW SZPITALA (CATERING) - POWTÓRKA

Impel Catering Sp. z o.o. ul. A. Słonimskiego 1, 50-304 Wrocław 2 270 767 PLN

2026-06-15 12:05:17Z

Cała Polska — 80 przetargów

Min: 3 990 PLN Średnia: 878 385 PLN Max: 3 888 800 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
catering

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o.o.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241127857

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Zamkowa 4

1.4.2.) Miejscowość: Zabrze

1.4.3.) Kod pocztowy: 41-803

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@szpitalzabrze.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpitalzabrze.ezamawiajacy.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-694f9f3a-1916-4eb7-ba8a-16af4ef8ef48

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316987

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 52430-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

catering

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

4.1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowywanie i dostarczanie całodziennych posiłków szpitalnych, przy uwzględnieniu zgłaszanych diet dla pacjentów, do miejsc dystrybucji/punktów odbioru wskazanych przez Zamawiającego znajdujących się w obiektach: Szpitalny przy
ul. Zamkowej nr 4 - Sekcja Żywienia oraz realizacja programu pilotażowego „Dobry posiłek
w szpitalu” w okresie 1.04.-30.06.2025 r.- szczegółowy opis znajduje się w części III SWZ.
Posiłki należy dostarczać we własnych pojemnikach GN. Do Wykonawcy należy przełożenie pojemników GN do wózków bemarowych, a do Zamawiającego dystrybucja posiłków na oddziały. Szacunkowa ilość przewidywanych całodziennych posiłków (przez posiłek rozumie się: śniadanie, obiad w tym podwieczorek jeśli jest przewidziany i kolację) w okresie trwania umowy wynosi: 83 000, w tym ok. 50% diet, tj. 41 500

3.9.) Główny kod CPV: 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-01

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Impel Catering Sp. z o.o. ul. A. Słonimskiego 1, 50-304 Wrocław

4.3.4.) Miejscowość: Wrocław

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 3024052,92 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 184186-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 2 lit. a ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

wydłużenie terminu realizacji umowy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

umowa zawarta do 31 maja 2026

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2203196,05 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 55322000-3
55322000-3 (Usługi gotowania posiłków)