Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Czyszczenie urządzeń sozotechn., sieci kan. i deszcz. wraz z wpustami ulicznymi oraz odbiorem, transportem i unieszkodliw. odpadów powst. w wyniku świadczenia tej usługi, dok. napraw i usuw. awarii

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00391612

Zamawiający

Komenda Portu Wojennego Gdynia

Gdynia, Pomorskie

NIP: 5860104552

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

82-400 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
KOGUT Usługi Komunalne Ksenia Tyszyńska Sztum 579 175 09 92

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 KOGUT Usługi Komunalne Ksenia Tyszyńska (Sztum) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Pomorskie — na podstawie 18 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90000000-7)

Najniższa cena

9 270 PLN

Średnia cena

164 388 PLN

Najwyższa cena

698 650 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Spółdzielnia Socjalna TUR Chojnice 5 - 1 227 000 PLN
Zakład Usług Wodno Melioracyjnych Zbigniew Homa Brusy 3 22 000 PLN 528 000 PLN
TOI TOI POLSKA SP. Z O.O. Warszawa 1 171 150 PLN 171 150 PLN
Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 1 - -
mToilet Sp. z o.o. Warszawa 1 106 399 PLN 106 399 PLN
KOGUT Usługi Komunalne Ksenia Tyszyńska Sztum 1 - -
"KOGUT" Usługi Komunalne Ksenia Tyszyńśka Sztum 1 698 650 PLN 741 500 PLN
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WODNIK Sp. z o.o. Ostaszewo 1 122 520 PLN 122 520 PLN
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo_Usługowe WODNIK Sp. z o.o. Ostaszewo 1 20 726 PLN 20 726 PLN
TAMA Piotr Sadowski Gdańsk 1 9 270 PLN 9 270 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Bieżące utrzymanie rowów melioracyjnych i zbiorników retencyjnych w granicach administracyjnych miasta Chojnice

Zakład Usług Wodno Melioracyjnych Zbigniew Homa -

2026-08-27 07:09:39Z

Odprowadzanie ścieków z Zakładu Karnego w Czarnem do sieci kanalizacyjnej

Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne Sp. z o.o -

2026-08-20 11:08:55Z

Czyszczenie urządzeń sozotechn., sieci kan. i deszcz. wraz z wpustami ulicznymi oraz odbiorem, transportem i unieszkodliw. odpadów powst. w wyniku świadczenia tej usługi, dok. napraw i usuw. awarii

KOGUT Usługi Komunalne Ksenia Tyszyńska -

2026-08-13 11:29:25Z

Czyszczenie urządzeń sozotechnicznych, sieci kanalizacyjnych i deszczowych wraz z wpustami ulicznymi oraz odbiorem, transportem i unieszkodliwieniem odpadów w KPW Gdynia

"KOGUT" Usługi Komunalne Ksenia Tyszyńśka 698 650 PLN

2026-07-01 07:21:59Z

Usługa melioracyjna: kompleksowa konserwacja rowów otwartych i wylotów wód opadowych systemów odwodnienia terenów 22. BLT w Malborku oraz jednostek będących na zaopatrzeniu

TAMA Piotr Sadowski 9 270 PLN

2026-06-30 09:43:11Z

Usługa melioracyjna: kompleksowa konserwacja rowów otwartych i wylotów wód opadowych systemów odwodnienia terenów 22. BLT w Malborku oraz jednostek będących na zaopatrzeniu

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WODNIK Sp. z o.o. 122 520 PLN

2026-06-02 06:35:00Z

Usługa melioracyjna: kompleksowa konserwacja rowów otwartych i wylotów wód opadowych systemów odwodnienia terenów 22. BLT w Malborku oraz jednostek będących na zaopatrzeniu

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo_Usługowe WODNIK Sp. z o.o. 20 726 PLN

2026-06-02 06:35:00Z

Zamówienie na podst. art. 305 pkt. 1 ustawy pzp w związku z art. 214 ust. 1 pkt. 7 pzp Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych

TRANSBRAT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , -

2026-05-21 10:26:40Z

Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie gminy Pszczółki w sezonie zimowym 2025/2026

TRANSBRAT SP. Z O.O. ; -

2026-05-21 10:09:56Z

Bieżące utrzymanie rowów melioracyjnych i zbiorników retencyjnych w granicach administracyjnych miasta Chojnice

Zakład Usług Wodno Melioracyjnych Zbigniew Homa 22 000 PLN

2026-05-14 07:37:25Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 14 PLN Średnia: 246 371 PLN Max: 3 593 820 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Czyszczenie urządzeń sozotechn., sieci kan. i deszcz. wraz z wpustami ulicznymi oraz odbiorem, transportem i unieszkodliw. odpadów powst. w wyniku świadczenia tej usługi, dok. napraw i usuw. awarii

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Komenda Portu Wojennego Gdynia

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190232852

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Rondo Bitwy pod Oliwą 1

1.4.2.) Miejscowość: Gdynia

1.4.3.) Kod pocztowy: 81-103

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: kpw.przetargi@ron.mil.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kpwgdynia.wp.mil.pl/pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3dee9d8e-2318-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391612

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00352650

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Czyszczenie urządzeń sozotechn., sieci kan. i deszcz. wraz z wpustami ulicznymi oraz odbiorem, transportem i unieszkodliw. odpadów powst. w wyniku świadczenia tej usługi, dok. napraw i usuw. awarii

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Czyszczenie urządzeń sozotechnicznych, sieci kanalizacyjnych i deszczowych wraz z wpustami ulicznymi oraz odbiorem, transportem i unieszkodliwieniem odpadów powstałych w wyniku świadczenia tej usługi a także dokonywanie napraw i usuwanie awarii związanych z realizacją przedmiotu zamówienia w kompleksach administrowanych przez Komendę Portu Wojennego Gdynia. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SOPZ (Załącznik nr 3 do
SWZ) oraz w Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).

3.9.) Główny kod CPV: 90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-17

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

24 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KOGUT Usługi Komunalne Ksenia Tyszyńska

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 579 175 09 92

4.3.3.) Ulica: Ul. Żeromskiego 12

4.3.4.) Miejscowość: Sztum

4.3.5.) Kod pocztowy: 82-400

4.3.6.) Województwo: pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 593741,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00449008/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-16

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Dodanie do zakresu prac dodatkowego urządzenia bez zmiany wartości całej umowy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

dodanie do zakresu prac
pozycji 33 a:
- tłuszczownik

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Potrzeba zamawiającego

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Aneksem zwiększona zostaje wartość na naprawy (poniżej 10% wartości umowy).

5.4.6.) Wartość zmiany: 59300

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 651975,55 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
13.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 90000000-7
90000000-7 (Usługi odbioru ścieków usuwania odpadów czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne)