Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Odprowadzanie ścieków z Zakładu Karnego w Czarnem do sieci kanalizacyjnej
Zamawiający
Zakład Karny w Czarnem
Czarne, Pomorskie
NIP: 8431072221
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne Sp. z o.o | Czarne | 8431483533 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne Sp. z o.o (Czarne) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 18 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90000000-7)
Najniższa cena
9 270 PLN
Średnia cena
164 388 PLN
Najwyższa cena
698 650 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Spółdzielnia Socjalna TUR Chojnice | 5 | - | 1 227 000 PLN |
| Zakład Usług Wodno Melioracyjnych Zbigniew Homa Brusy | 3 | 22 000 PLN | 528 000 PLN |
| TOI TOI POLSKA SP. Z O.O. Warszawa | 1 | 171 150 PLN | 171 150 PLN |
| Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański | 1 | - | - |
| mToilet Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 106 399 PLN | 106 399 PLN |
| KOGUT Usługi Komunalne Ksenia Tyszyńska Sztum | 1 | - | - |
| "KOGUT" Usługi Komunalne Ksenia Tyszyńśka Sztum | 1 | 698 650 PLN | 741 500 PLN |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WODNIK Sp. z o.o. Ostaszewo | 1 | 122 520 PLN | 122 520 PLN |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo_Usługowe WODNIK Sp. z o.o. Ostaszewo | 1 | 20 726 PLN | 20 726 PLN |
| TAMA Piotr Sadowski Gdańsk | 1 | 9 270 PLN | 9 270 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Bieżące utrzymanie rowów melioracyjnych i zbiorników retencyjnych w granicach administracyjnych miasta Chojnice
2026-08-27 07:09:39Z
Odprowadzanie ścieków z Zakładu Karnego w Czarnem do sieci kanalizacyjnej
2026-08-20 11:08:55Z
Czyszczenie urządzeń sozotechn., sieci kan. i deszcz. wraz z wpustami ulicznymi oraz odbiorem, transportem i unieszkodliw. odpadów powst. w wyniku świadczenia tej usługi, dok. napraw i usuw. awarii
2026-08-13 11:29:25Z
Czyszczenie urządzeń sozotechnicznych, sieci kanalizacyjnych i deszczowych wraz z wpustami ulicznymi oraz odbiorem, transportem i unieszkodliwieniem odpadów w KPW Gdynia
2026-07-01 07:21:59Z
Usługa melioracyjna: kompleksowa konserwacja rowów otwartych i wylotów wód opadowych systemów odwodnienia terenów 22. BLT w Malborku oraz jednostek będących na zaopatrzeniu
2026-06-30 09:43:11Z
Usługa melioracyjna: kompleksowa konserwacja rowów otwartych i wylotów wód opadowych systemów odwodnienia terenów 22. BLT w Malborku oraz jednostek będących na zaopatrzeniu
2026-06-02 06:35:00Z
Usługa melioracyjna: kompleksowa konserwacja rowów otwartych i wylotów wód opadowych systemów odwodnienia terenów 22. BLT w Malborku oraz jednostek będących na zaopatrzeniu
2026-06-02 06:35:00Z
Zamówienie na podst. art. 305 pkt. 1 ustawy pzp w związku z art. 214 ust. 1 pkt. 7 pzp Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych
2026-05-21 10:26:40Z
Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie gminy Pszczółki w sezonie zimowym 2025/2026
2026-05-21 10:09:56Z
Bieżące utrzymanie rowów melioracyjnych i zbiorników retencyjnych w granicach administracyjnych miasta Chojnice
2026-05-14 07:37:25Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400455 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Odprowadzanie ścieków z Zakładu Karnego w Czarnem do sieci kanalizacyjnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Czarnem
1.2.) Oddział zamawiającego: Dział Kwatermistrzowski
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000319925
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Pomorska, 1
1.4.2.) Miejscowość: Czarne
1.4.3.) Kod pocztowy: 77-330
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dkw_czarne@sw.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-523f2b9c-b562-4f4b-a4d9-0a0a117bef68
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400455
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Odprowadzanie ścieków z Zakładu Karnego w Czarnem do sieci kanalizacyjnej
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest odprowadzanie ścieków z terenu Zakładu Karnego w Czarnem
3.9.) Główny kod CPV: 90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne Sp. z o.o
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8431483533
4.3.3.) Ulica: Aleja Zwycięzców 1C
4.3.4.) Miejscowość: Czarne
4.3.5.) Kod pocztowy: 77-330
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1457660,92 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 150-518254
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 984662,41 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 20.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE