Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
(DFP.271.103.2024.AMW) Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora dla Zakładu Diagnostyki Hematologicznej i Genetyki
Zamawiający
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Kraków, Małopolskie
NIP: 6751199442
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Diaselect sp. z o.o. | Turzany | 5562803994 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Diaselect sp. z o.o. (Turzany) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33696500-0)
Najniższa cena
610 PLN
Średnia cena
127 600 PLN
Najwyższa cena
994 147 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| VWR International Sp. z o. o. Gdańsk | 6 | 77 801 PLN | 466 808 PLN |
| BioMaxima S.A. Lublin | 5 | 13 483 PLN | 67 413 PLN |
| LIFE TECHNOLOGIES POLSKA SP. Z O.O. Warszawa | 5 | 78 566 PLN | 392 828 PLN |
| Argenta Sp. z o.o. Poznań | 4 | 17 529 PLN | 126 414 PLN |
| bioMerieux Warszawa | 4 | - | - |
| ARGENTA Sp. z o.o. Poznań | 3 | 37 329 PLN | 37 329 PLN |
| bioMerieux Polska Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 92 812 PLN | 108 809 PLN |
| VWR INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Gdańsk | 3 | 3 958 PLN | 11 873 PLN |
| Argenta Sp. z o.o. Poznań | 2 | 78 328 PLN | 78 328 PLN |
| GRASO ZS Sp. z o.o. Starogard Gdański | 2 | 6 440 PLN | 16 913 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostarczanie odczynników do analizatora immunochemicznego Cobas Pro E 801
2026-09-01 07:42:14Z
Dostawy odczynników wraz z dzierżawą aparatu do oznaczania parametrów biochemicznych i elementów upostaciowanych w moczu na okres 3 lat
2026-08-28 08:10:46Z
Wyroby diagnostyczne - szybkie testy
2026-08-27 07:27:48Z
(DFP.271.103.2024.AMW) Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora dla Zakładu Diagnostyki Hematologicznej i Genetyki
2026-08-24 06:43:41Z
Dostawa odczynników, urządzeń laboratoryjnych, mikroskopu, artykułów laboratoryjnych, dzierżawa aparatów.
2026-08-21 13:02:12Z
Dostawa odczynników, urządzeń laboratoryjnych, mikroskopu, artykułów laboratoryjnych, dzierżawa aparatów.
2026-08-21 13:02:12Z
Dostawa odczynników, urządzeń laboratoryjnych, mikroskopu, artykułów laboratoryjnych, dzierżawa aparatów.
2026-08-21 13:02:12Z
Dostawa odczynników, urządzeń laboratoryjnych, mikroskopu, artykułów laboratoryjnych, dzierżawa aparatów.
2026-08-21 13:02:12Z
Dostawa odczynników, urządzeń laboratoryjnych, mikroskopu, artykułów laboratoryjnych, dzierżawa aparatów.
2026-08-21 13:02:12Z
Dostawa odczynników, urządzeń laboratoryjnych, mikroskopu, artykułów laboratoryjnych, dzierżawa aparatów.
2026-08-21 13:02:12Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403296 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
(DFP.271.103.2024.AMW) Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora dla Zakładu Diagnostyki Hematologicznej i Genetyki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288685
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Marii Orwid 11
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 30-688
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: amatys@su.krakow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.su.krakow.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-874f627d-32e9-11ef-acf6-4e696a6d8c25
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403296
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/S 128-394334
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
(DFP.271.103.2024.AMW) Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora dla Zakładu Diagnostyki Hematologicznej i Genetyki
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Zestaw liofilizowanych odczynników służący ocenie obecności najczęściej
występujących mutacji w genach IDH1 i IDH2 wraz z dzierżawą aparatu. - 20 opakowań (48
reakcji) 2. Dzierżawa: Aparat do amplifikacji, detekcji i analizy kwasów nukleinowych wraz z
osprzętem i oprogramowaniem - 1 sztuka
3.9.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 38434520-7 - Analizatory krwi
33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
72267000-4 - Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Diaselect sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5562803994
4.3.3.) Ulica: Turzany 35
4.3.4.) Miejscowość: Turzany
4.3.5.) Kod pocztowy: 88-110
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 232958,40 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/S 163-504448
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 116491,20 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE