Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawy odczynników wraz z dzierżawą aparatu do oznaczania parametrów biochemicznych i elementów upostaciowanych w moczu na okres 3 lat

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00411740

Zamawiający

SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA W KRAKOWIE

Kraków, Małopolskie

NIP: 6762083306

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

02-222 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Beckman Coulter Polska Sp. z o.o. Warszawa 141507942

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Beckman Coulter Polska Sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33696500-0)

Najniższa cena

610 PLN

Średnia cena

127 600 PLN

Najwyższa cena

994 147 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
VWR International Sp. z o. o. Gdańsk 6 77 801 PLN 466 808 PLN
BioMaxima S.A. Lublin 5 13 483 PLN 67 413 PLN
LIFE TECHNOLOGIES POLSKA SP. Z O.O. Warszawa 5 78 566 PLN 392 828 PLN
Argenta Sp. z o.o. Poznań 4 17 529 PLN 126 414 PLN
bioMerieux Warszawa 4 - -
ARGENTA Sp. z o.o. Poznań 3 37 329 PLN 37 329 PLN
bioMerieux Polska Sp. z o.o. Warszawa 3 92 812 PLN 108 809 PLN
VWR INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Gdańsk 3 3 958 PLN 11 873 PLN
Argenta Sp. z o.o. Poznań 2 78 328 PLN 78 328 PLN
GRASO ZS Sp. z o.o. Starogard Gdański 2 6 440 PLN 16 913 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostarczanie odczynników do analizatora immunochemicznego Cobas Pro E 801

Roche Diagnostics Polska Sp. z o. o. 846 968 PLN

2026-09-01 07:42:14Z

Dostawy odczynników wraz z dzierżawą aparatu do oznaczania parametrów biochemicznych i elementów upostaciowanych w moczu na okres 3 lat

Beckman Coulter Polska Sp. z o.o. -

2026-08-28 08:10:46Z

Wyroby diagnostyczne - szybkie testy

BioMaxima S.A. 21 569 PLN

2026-08-27 07:27:48Z

(DFP.271.103.2024.AMW) Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora dla Zakładu Diagnostyki Hematologicznej i Genetyki

Diaselect sp. z o.o. -

2026-08-24 06:43:41Z

Dostawa odczynników, urządzeń laboratoryjnych, mikroskopu, artykułów laboratoryjnych, dzierżawa aparatów.

"Bio-Ksel" Sp. z o. o. 132 872 PLN

2026-08-21 13:02:12Z

Dostawa odczynników, urządzeń laboratoryjnych, mikroskopu, artykułów laboratoryjnych, dzierżawa aparatów.

Medlab-Products Sp. z o. o. 34 720 PLN

2026-08-21 13:02:12Z

Dostawa odczynników, urządzeń laboratoryjnych, mikroskopu, artykułów laboratoryjnych, dzierżawa aparatów.

EMMA MDT Sp. z o. o. 127 023 PLN

2026-08-21 13:02:12Z

Dostawa odczynników, urządzeń laboratoryjnych, mikroskopu, artykułów laboratoryjnych, dzierżawa aparatów.

Elektro Med Grzegorz Pałkowski 178 677 PLN

2026-08-21 13:02:12Z

Dostawa odczynników, urządzeń laboratoryjnych, mikroskopu, artykułów laboratoryjnych, dzierżawa aparatów.

Helpi Optics Sp. z o. o. 48 678 PLN

2026-08-21 13:02:12Z

Dostawa odczynników, urządzeń laboratoryjnych, mikroskopu, artykułów laboratoryjnych, dzierżawa aparatów.

bioMérieux Polska Sp. z o. o. 102 878 PLN

2026-08-21 13:02:12Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 421 PLN Średnia: 100 265 PLN Max: 936 101 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawy odczynników wraz z dzierżawą aparatu do oznaczania parametrów biochemicznych i elementów upostaciowanych w moczu na okres 3 lat

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA W KRAKOWIE

1.2.) Oddział zamawiającego: Zamówienia Publiczne

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351564179

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Skarbowa 4

1.4.2.) Miejscowość: Kraków

1.4.3.) Kod pocztowy: 31-121

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@dietl.krakow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zp.dietl.krakow.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26ac0c48-0905-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411740

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00267075

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawy odczynników wraz z dzierżawą aparatu do oznaczania parametrów biochemicznych i elementów upostaciowanych w moczu na okres 3 lat

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników wraz z dzierżawą aparatu do oznaczania parametrów biochemicznych i elementów upostaciowanych w moczu na okres 3 lat zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 DO SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.

3.9.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

38434000-6 - Analizatory

33124131-2 - Paski odczynnikowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-11

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2023-07-29 do 2026-07-29

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Beckman Coulter Polska Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 141507942

4.3.3.) Ulica: Al. Jerozolimskie 181 A

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 02-222

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 390175,96 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00302194/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-29

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 357304,29 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
28.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 33696500-0
33696500-0 (Odczynniki laboratoryjne) 38434000-6 (Analizatory) 33124131-2 (Paski odczynnikowe)