Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
DFP.271.19.2025.AB - Kompleksowa usługa polegająca na całodobowej ochronie, dozorowaniu i monitorowaniu obiektów, bram wjazdowych i terenów zewnętrznych
Zamawiający
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Kraków, Małopolskie
NIP: 6751199442
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Ekotrade Sp. z o.o. | Warszawa | 5260207887 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ekotrade Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 88 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79710000-4)
Najniższa cena
149 394 PLN
Średnia cena
731 568 PLN
Najwyższa cena
2 507 681 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Ochrona Mienia Kraków Sp. z o.o. Kraków | 4 | 193 376 PLN | 193 376 PLN |
| Usługowa Spółdzielnia Inwalidów Skawina | 3 | 1 119 067 PLN | 2 238 134 PLN |
| Boss Technical Security Michał Scąber Spółka komandytowa Kraków | 2 | 354 908 PLN | 354 908 PLN |
| Ochrona Mienia Kraków spółka z o.o. Kraków | 2 | 640 193 PLN | 569 517 PLN |
| EKOTRADE sp. z o.o. Warszawa | 2 | 2 000 172 PLN | 2 000 172 PLN |
| "JUWENTUS" AGENCJA OCHRONY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 2 | 195 797 PLN | 195 797 PLN |
| Agencja Ochrony MK Sp. z o. o. Warszawa | 2 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Usługowe SED-HUT S. A. Kraków | 2 | 1 277 554 PLN | 1 277 554 PLN |
| Agencja Ochrony Legion Sp. z o.o. w Andrychowie Andrychów | 1 | - | - |
| Boss Technical Security Michał Scąber Kraków | 1 | 156 680 PLN | 156 680 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Świadczenie usług w zakresie dozorowania i ochrony obiektów Sądu Rejonowego w Wieliczce, w tym działanie grup interwencyjnych”
2026-08-31 12:43:18Z
„Zapewnienie usług ochrony obiektu Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 1”-
2026-08-25 05:40:57Z
OCHRONA BUDYNKU ORAZ OBSŁUGA SZATNI WSO W KRAKOWIE
2026-08-17 07:29:27Z
Usługi w zakresie ochrony osób i mienia w obiekcie Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie przy ul. Nowohuckiej 33a
2026-08-10 10:50:49Z
Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia oraz całodobowego nadzoru nad urządzeniami systemu monitorowania budynków Sądu Rejonowego w Oświęcimiu.
2026-08-07 07:04:53Z
Świadczenie usług w zakresie ochrony, dozoru budynków i mienia oraz obsługi portierskiej na rzecz Narodowego Starego Teatru im. H. Modrzejewskiej w Krakowie
2026-08-03 09:06:59Z
DFP.271.19.2025.AB - Kompleksowa usługa polegająca na całodobowej ochronie, dozorowaniu i monitorowaniu obiektów, bram wjazdowych i terenów zewnętrznych
2026-07-28 06:51:04Z
Świadczenie usług całodobowej ochrony na parkingach kubaturowych.
2026-07-27 06:56:45Z
Usługi ochrony fizycznej osób, obiektów oraz mienia Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie w budynkach na placu Matejki 13, i przy ul. Bronowickiej 117 i 117A, w Krakowie
2026-07-24 10:49:42Z
Ochrona osób i mienia podczas trwania imprez sportowych organizowanych przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, w 2026 roku. Etap II.
2026-07-23 10:29:58Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00364465 z dnia 2026-07-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
DFP.271.19.2025.AB - Kompleksowa usługa polegająca na całodobowej ochronie, dozorowaniu i monitorowaniu obiektów, bram wjazdowych i terenów zewnętrznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288685
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Marii Orwid 11
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 30-688
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: achwast@su.krakow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.su.krakow.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c222f4c-6710-468a-a002-85f87602078b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00364465
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 48/2025 153580-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
DFP.271.19.2025.AB - Kompleksowa usługa polegająca na całodobowej ochronie, dozorowaniu i monitorowaniu obiektów, bram wjazdowych i terenów zewnętrznych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa usługa polegająca na całodobowej
ochronie, dozorowaniu i monitorowaniu obiektów, bram wjazdowych i terenów zewnętrznych
Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie przy ul. Jakubowskiego 2 oraz przy ul. Marii Orwid 11
w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załącznik do SWZ. Łączna
zlecona liczba roboczogodzin w okresie objętym zamówieniem, tj. 12 miesięcy: 73 730 rbg
3.9.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Ekotrade Sp. z o.o.
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: - Silesia Services Sp. z o.o. ul. P. Śmiłowskiego 2, 41-100 Siemianowice Śląskie - Agopol-Ekotrade Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej ul. Kilińskiego 31, 76-200 Słupsk
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260207887
4.3.3.) Ulica: ul. Melomanów 4
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 00-712
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3410749,80 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 500677-2025 145/2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-09
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zwiększenie kwoty umownej
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zwiększenie kwoty umownej o wartość nieprzekraczającą 10% wartości zamówienia określonej pierwotnie w Umowie
5.4.6.) Wartość zmiany: 340733,91
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność zapewnienia ciągłości trwania usługi, termin końcowy obowiązywania umowy zmienia się na 06.08.2026 r.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Opis zamówienia pozostaje bez zmian,
5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3493267,94 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
W zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy zgodnie z art. 95 ustawy: tak
Obejmujące aspekty społeczne, zgodnie z art. 96 ustawy: tak
W dniu 09.07.2026 r. zawarto porozumienie rozwiązujące umowę. W związku z rozstrzygnięciem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego DFP.271.10.2026.ADB Strony zgodnie oświadczają, że Umowa zostaje rozwiązana z dniem 10.07.2026 roku.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE