Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa 15 nowych zeroemisyjnych autobusów międzymiastowych kategorii M3 klasy II z napędem elektrycznym wraz z niezbędną infrastrukturą ładowania do obsługi przewozów pasażerskich w woj. pomorskim
Zamawiający
Województwo Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie
NIP: 5833163786
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ABP BUS & COACH Sp. z o.o. | Słupsk | 8393171256 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ABP BUS & COACH Sp. z o.o. (Słupsk) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 8 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34121000-1)
Najniższa cena
206 871 PLN
Średnia cena
414 506 PLN
Najwyższa cena
515 370 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Biedulewicz Jerzy Jan Przedsiębiorstwo Usługowe Bus Service Augustów | 2 | 500 364 PLN | 500 364 PLN |
| BALTICBUS Sp. z o.o. Szczecin | 1 | 515 370 PLN | 515 370 PLN |
| TRUCK IMPORT-EXPORT WYNAJEM SPÓŁKA Z O.O. Warszawa | 1 | 435 420 PLN | 435 420 PLN |
| ABP BUS & COACH Sp. z o.o. Słupsk | 1 | - | - |
| PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE BUS SERVICE JERZY JAN BIEDULEWICZ Augustów | 1 | - | - |
| TRUCK IMPORT – EXPORT WYNAJEM SP. Z O.O. Warszawa | 1 | 206 871 PLN | 206 871 PLN |
| ITS System Sp. z o.o. Siechnice | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup i dostawa fabrycznie nowych 2 autobusów i 1 mikrobusu do przewozu osób niepełnosprawnych
2026-08-06 06:41:55Z
Zakup i dostawa fabrycznie nowych 2 autobusów i 1 mikrobusu do przewozu osób niepełnosprawnych
2026-08-06 06:41:55Z
Wyrównanie szans i zwiększenie dostępności transportowej osób z niepełnosprawnościami z terenu Gminy Kępice
2026-07-29 07:06:51Z
Zakup i dostawa autobusu przeznaczonego do przewozu dzieci
2026-07-03 10:12:00Z
Dostawa 15 nowych zeroemisyjnych autobusów międzymiastowych kategorii M3 klasy II z napędem elektrycznym wraz z niezbędną infrastrukturą ładowania do obsługi przewozów pasażerskich w woj. pomorskim
2026-06-25 12:53:10Z
Dostawa autobusu przeznaczonego do przewozu osób z niepełnosprawnościami z Gminy Dębnica Kaszubska
2026-05-14 07:53:42Z
Wyrównanie szans i zwiększenie dostępności transportowej osób z niepełnosprawnościami z terenu Gminy Kępice
2026-03-05 10:29:05Z
Zakup i dostawa fabrycznie nowego autobusu 19 osobowego dostosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami wraz z opcją
2026-03-05 08:55:24Z
Cała Polska — 108 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00309284 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa 15 nowych zeroemisyjnych autobusów międzymiastowych kategorii M3 klasy II z napędem elektrycznym wraz z niezbędną infrastrukturą ładowania do obsługi przewozów pasażerskich w woj. pomorskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Województwo Pomorskie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674836
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Okopowa 21/27
1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 80-810
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pomorskie.eu
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.pomorskie.eu/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40db440e-bace-439c-98ce-75c0dad4e966
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309284
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 30-96632
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent E. – Zielona, inteligentna mobilność, inwestycja E1.1.2 Zero- i niskoemisyjny transport zbiorowy (autobusy) 2.0
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa 15 nowych zeroemisyjnych autobusów międzymiastowych kategorii M3 klasy II z napędem elektrycznym wraz z niezbędną infrastrukturą ładowania do obsługi przewozów pasażerskich w woj. pomorskim
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 15 sztuk takich samych fabrycznie nowych autobusów zeroemisyjnych, elektrycznych, kategorii M3 klasy II (autobusy międzymiastowe) o długości od 11,5 m do 12,5 m oraz 10 sztuk fabrycznie nowych mobilnych stacji ładowania autobusów elektrycznych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ tj. w OPZ, oraz w
projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 34121000-1 - Autobusy i autokary
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 34121100-2 - Autobusy transportu publicznego
34144910-0 - Autobusy elektryczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
14 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ABP BUS & COACH Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8393171256
4.3.4.) Miejscowość: Słupsk
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 55809712,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 115-394611
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 55776712,50 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 25.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE