Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa akcesoriów i materiałów zużywalnych do automatycznego systemu posiewów próbek mikrobiologicznych WASP.
Zamawiający
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera
Toruń, Kujawsko-pomorskie
NIP: 9561949580
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| TRIOS PL Sp. z o.o. | Szczecin | REGON: 522608565 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TRIOS PL Sp. z o.o. (Szczecin) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Kujawsko-pomorskie — na podstawie 62 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33696500-0)
Najniższa cena
7 744 PLN
Średnia cena
315 793 PLN
Najwyższa cena
687 426 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Sysmex Polska Spółka z o.o. Warszawa | 3 | - | - |
| Becton Dickinson Polska Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 607 055 PLN | 873 886 PLN |
| Graso ZS Sp. z o.o. Starogard Gdański | 2 | 169 500 PLN | 338 999 PLN |
| bioMerieux Polska Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 539 057 PLN | 539 057 PLN |
| BECTON DICKINSON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Siemens Healthcare Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 47 284 PLN | 47 284 PLN |
| LokMed Piotr Radzikowski Warszawa | 1 | 26 434 PLN | 26 434 PLN |
| Werfen Polska Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 342 530 PLN | 342 530 PLN |
| RADIOMETER SP. Z O.O. WARSZAWA | 1 | 135 338 PLN | 135 338 PLN |
| Grifols Polska Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 429 689 PLN | 429 689 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa odczynników do Laboratorium Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie
2026-08-24 12:52:04Z
Dostawa odczynników do Laboratorium Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie
2026-08-24 12:52:04Z
Dostawa odczynników do Laboratorium Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie
2026-08-24 12:52:04Z
Dostawa odczynników do Laboratorium Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie
2026-08-24 12:52:04Z
Dostawa akcesoriów i materiałów zużywalnych do automatycznego systemu posiewów próbek mikrobiologicznych WASP.
2026-08-13 08:27:44Z
Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych służących do oceny dysfunkcji płytek krwi.
2026-08-13 07:34:13Z
Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych do wykonywania badań z zakresu hemostazy do analizatorów ACLTOP350 CTS na okres 10 miesięcy
2026-08-10 07:51:29Z
Dostawa odczynników do badania funkcji płytek wraz z dzierżawą aparatu
2026-08-06 07:13:29Z
Sukcesywna dostawa odczynników laboratoryjnych oraz dzierżawa analizatora do gazometrii do Laboratorium ZOZ w Chełmnie
2026-07-29 10:59:36Z
Dostawa odczynników oraz materiałów eksploatacyjnych do wykonywania preparatów cytologicznych metodą LBC wraz z dzierżawą aparatu
2026-07-22 08:40:51Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390812 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa akcesoriów i materiałów zużywalnych do automatycznego systemu posiewów próbek mikrobiologicznych WASP.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000316068
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: św. Józefa 53-59
1.4.2.) Miejscowość: Toruń
1.4.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.4.7.) Numer telefonu: 56 6794011
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamow_publ@wszz.torun.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wszz.torun.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d68428e-f25c-11ee-b016-82aaee56c84c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390812
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00270984
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa akcesoriów i materiałów zużywalnych do automatycznego systemu posiewów próbek mikrobiologicznych WASP.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów i materiałów zużywalnych do automatycznego systemu posiewów próbek mikrobiologicznych WASP.
1.2. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa Załącznik Nr 2 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TRIOS PL Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 522608565
4.3.3.) Ulica: ul. Andrzeja Małkowskiego 30/1
4.3.4.) Miejscowość: Szczecin
4.3.5.) Kod pocztowy: 70-304
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 269126,04 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00330547/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana numeru katalogowego produktu
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W wyniku zawarcia Aneksu Nr 1 do umowy, Strony dokonały zmiany numeru katalogowego w pozycji 9 (Bulion TSB 2 ml w zakręcanej probówce) formularza asortymentowo-ilościowo-cenowego stanowiącego Załącznik Nr 1 do umowy. Numer katalogowy 477CE.A został zastąpiony numerami katalogowymi 468CE02 oraz 4U103N dostarczanymi zamiennie w zależności od zasobów magazynowych producenta firmy Copan Italia S.p.A.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Niezrealizowanie umowy pod względem wartościowym w obowiązującym terminie.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużenie terminu obowiązywania umowy. W wyniku zawarcia Aneksu Nr 2 do umowy, Strony postanowiły przedłużyć termin obowiązywania umowy do 30.07.2026 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 268373,75 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 13.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE