Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa aparatu USG dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola–Śródmieście w ramach realizacji zadania pn. „Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych”.

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00395541

Zamawiający

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola-Śródmieście

Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5270003560

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

02-858 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
MDS Cardio Sp. z o.o. 02-858 Warszawa Warszawa 9512102903

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 MDS Cardio Sp. z o.o. 02-858 Warszawa (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 43 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33112200-0)

Najniższa cena

13 700 PLN

Średnia cena

308 836 PLN

Najwyższa cena

534 710 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
PARTNER4MEDICINE PROSTA S.A. Leszno 2 449 770 PLN 899 540 PLN
Philips Polska Sp. z o. o. Warszawa 2 - -
EMS-EUROMED MEDICAL SOLUTION Sp. z o.o. Poznań 2 514 000 PLN 1 028 000 PLN
EMS-EUROMED MEDICAL SOLUTIONS Sp. zo.o. Poznań 2 232 988 PLN 232 988 PLN
YAL Sp. z o.o. Pioni 2 299 000 PLN 299 000 PLN
TRIMED Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Kraków 2 - -
MDS Cardio Sp. z o.o., ul. Transportowców 11, 02-858 Warszawa, NIP: 9512102903 Warszawa 2 17 953 PLN 17 953 PLN
WhiteMed Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
PHILIPS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
MEDIM Sp. z o.o., ul. Puławska 45B, 05-500 Piaseczno, NIP: 527-020-40-27 Piaseczno 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa aparatu USG do pracowni przy ul. Sosnkowskiego 18 - SZPZLO Warszawa Ochota

EMS – EUROMED MEDICAL SOLUTION Sp. z o.o. 352 890 PLN

2026-08-31 09:00:26Z

Dostawa aparatu USG wszechstronnego w tym doppler z funkcjami kardio i naczyniowymi oraz z funkcją do badania jamy brzusznej

EMS-EUROMED MEDICAL SOLUTION Sp. z. o.o. 292 950 PLN

2026-08-28 07:07:47Z

Dostawa urządzenia USG do badań na zwierzętach, znak sprawy: AEZ/S-064/2026

NORAX MEDICAL SOLUTIONS Sp. z o. o. -

2026-08-26 09:18:51Z

Zakup aparatu ultrasonograficznego.

INTIMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, SPÓŁKA KOMANDYTOWA 255 000 PLN

2026-08-21 13:02:09Z

Dostawa aparatu USG (mobilnego) dla Przychodni Specjalistycznej Lindleya UCK WUM.

Eppendorf Poland sp. z o.o. -

2026-08-19 09:32:45Z

Dostawa urządzeń, w podziale na 3 (trzy) części

BECHTOLD & CO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 13 700 PLN

2026-08-19 08:47:40Z

Dostawa aparatu USG dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola–Śródmieście w ramach realizacji zadania pn. „Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych”.

MDS Cardio Sp. z o.o. 02-858 Warszawa -

2026-08-18 08:35:27Z

Dostawa aparatu USG do Garnizonowej Przychodni Lekarskiej SPZOZ w Modlinie

TRIMED Spółka z ograniczona odpowiedzialnością -

2026-08-17 09:10:03Z

dostawa aparatu ultrasonograficznego

Philips Polska Sp. z o. o. -

2026-07-28 11:46:03Z

Zakup aparatu ultrasonograficznego na potrzeby SPZOZ w Górze Kalwarii

Intimex Sp. z o.o. Sp. k. 329 800 PLN

2026-07-25 08:02:26Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 156 PLN Średnia: 205 892 PLN Max: 904 500 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa aparatu USG dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola–Śródmieście w ramach realizacji zadania pn. „Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola-Śródmieście

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001018396

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Ciołka 11

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 01-445

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: katrom@zozwola.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozwola.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9087b461-5560-45bc-bf23-a09dda86ad85

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395541

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa aparatu USG dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola–Śródmieście w ramach realizacji zadania pn. „Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych”.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego - aparatu USG dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola – Śródmieście.
2. Zamawiający informuje, że zakup powyższego sprzętu medycznego (aparat USG) zostanie objęty dotacją z Urzędu m. st. Warszawy w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych”.
3. Przedmiot zamówienia musi obejmować również min. rozładunek, wniesienie, montaż, wszelkie prace towarzyszące prowadzące do uruchomienia, przeszkolenie pracowników w miejscu dostawy w zakresie prawidłowej obsługi sprzętów oraz odbiór opakowań. Miejscem dostawy, montażu i uruchomienia przedmiotu zamówienia jest Przychodnia Lekarska przy ul. Płockiej 49 w Warszawie.

3.9.) Główny kod CPV: 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

42 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MDS Cardio Sp. z o.o. 02-858 Warszawa

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9512102903

4.3.3.) Ulica: ul. Transportowców 11

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 02-858

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 540000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 511382-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 540000,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający informuje, że realizacja zamówienia jest realizowana w ramach dotacji zadania pn. „Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych”.
2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
18.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 33112200-0
33112200-0 (Aparaty ultrasonograficzne)