Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa aparatu USG (mobilnego) dla Przychodni Specjalistycznej Lindleya UCK WUM.
Zamawiający
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5220002529
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Eppendorf Poland sp. z o.o. | Warszawa | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Eppendorf Poland sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 43 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33112200-0)
Najniższa cena
13 700 PLN
Średnia cena
308 836 PLN
Najwyższa cena
534 710 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PARTNER4MEDICINE PROSTA S.A. Leszno | 2 | 449 770 PLN | 899 540 PLN |
| Philips Polska Sp. z o. o. Warszawa | 2 | - | - |
| EMS-EUROMED MEDICAL SOLUTION Sp. z o.o. Poznań | 2 | 514 000 PLN | 1 028 000 PLN |
| EMS-EUROMED MEDICAL SOLUTIONS Sp. zo.o. Poznań | 2 | 232 988 PLN | 232 988 PLN |
| YAL Sp. z o.o. Pioni | 2 | 299 000 PLN | 299 000 PLN |
| TRIMED Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Kraków | 2 | - | - |
| MDS Cardio Sp. z o.o., ul. Transportowców 11, 02-858 Warszawa, NIP: 9512102903 Warszawa | 2 | 17 953 PLN | 17 953 PLN |
| WhiteMed Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| PHILIPS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| MEDIM Sp. z o.o., ul. Puławska 45B, 05-500 Piaseczno, NIP: 527-020-40-27 Piaseczno | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa aparatu USG do pracowni przy ul. Sosnkowskiego 18 - SZPZLO Warszawa Ochota
2026-08-31 09:00:26Z
Dostawa aparatu USG wszechstronnego w tym doppler z funkcjami kardio i naczyniowymi oraz z funkcją do badania jamy brzusznej
2026-08-28 07:07:47Z
Dostawa urządzenia USG do badań na zwierzętach, znak sprawy: AEZ/S-064/2026
2026-08-26 09:18:51Z
Zakup aparatu ultrasonograficznego.
2026-08-21 13:02:09Z
Dostawa aparatu USG (mobilnego) dla Przychodni Specjalistycznej Lindleya UCK WUM.
2026-08-19 09:32:45Z
Dostawa urządzeń, w podziale na 3 (trzy) części
2026-08-19 08:47:40Z
Dostawa aparatu USG dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola–Śródmieście w ramach realizacji zadania pn. „Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych”.
2026-08-18 08:35:27Z
Dostawa aparatu USG do Garnizonowej Przychodni Lekarskiej SPZOZ w Modlinie
2026-08-17 09:10:03Z
dostawa aparatu ultrasonograficznego
2026-07-28 11:46:03Z
Zakup aparatu ultrasonograficznego na potrzeby SPZOZ w Górze Kalwarii
2026-07-25 08:02:26Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397809 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa aparatu USG (mobilnego) dla Przychodni Specjalistycznej Lindleya UCK WUM.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288975
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Banacha 1A
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-097
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@uckwum.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: uckwum.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-caca9f7c-94be-4be0-a5f7-5214b6752a1f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397809
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 545223-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Dostawa aparatu USG (mobilnego) dla Przychodni Specjalistycznej Lindleya UCK WUM.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa aparatu USG (mobilnego) dla Przychodni Specjalistycznej Lindleya UCK WUM.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa aparatu USG (mobilnego) dla Przychodni Specjalistycznej Lindleya UCK WUM.
3.9.) Główny kod CPV: 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
56 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Eppendorf Poland sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 176530,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 545223-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-10-02
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 176530,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 19.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE