Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 07:00 (5 dni)
Dostawa czujników do monitorowania pacjenta wraz z dzierżawą aparatury medycznej na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Woj. im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.
Numer referencyjny: ZT-SZP-226/01/58/2026
Zamawiający
Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Aleja Piłsudskiego 11
18-400 Łomża, Podlaskie
NIP: 7181689321
REGON: 450665024
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Załącznik nr 5 do SWZ_Wzór umowy
Załącznik nr 5 do SWZ_Wzór umowy.pdf
Załącznik nr 4 do SWZ_Zestawienie asortymentowo ilościowe i parametry wymagane
Załącznik nr 4 do SWZ_Zestawienie asortymentowo ilościowe i parametry wymagane.docx
Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
Specyfikacja Warunków Zamówienia
58_Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
Załączniki 1,2,3 do SWZ_edytowalne
58_Załączniki 1, 2, 3 do SWZ - edytowalne.doc
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podlaskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33100000-1 - Urządzenia medyczne)
Najniższa cena
4 600 PLN
Średnia cena
29 456 PLN
Najwyższa cena
90 724 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Endoelektronik.PL Sp. z o.o. Sp.k. Brwinów | 2 | - | - |
| MBS Medical Building Solutions Sp. z o.o. Białystok | 2 | 90 724 PLN | - |
| Si- Cura Group Sp. z o.o. Kraków | 2 | 5 850 PLN | 11 700 PLN |
| Sklep dla lekarza sp. z o.o. Dąbrówka | 2 | 18 708 PLN | 37 416 PLN |
| Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Partner 4 Medicine Sp. z o.o. Leszno | 1 | - | - |
| Partner4Medicine Sp. z o.o. Leszno | 1 | - | - |
| Anmar Sp. z o. o. Tychy | 1 | - | - |
| TMS Sp. z o. o. Warszawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa systemu do ablacji z generatorem, pompą i elektrokardiograficznym trójwymiarowym mapowaniem serca - 1 zestaw
2026-09-01 10:46:55Z
Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"
2026-09-01 09:40:51Z
Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"
2026-09-01 09:40:51Z
Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"
2026-09-01 09:40:51Z
Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"
2026-09-01 09:40:51Z
Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"
2026-09-01 09:40:51Z
Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"
2026-09-01 09:40:51Z
Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"
2026-09-01 09:40:51Z
Dostawa systemu do analizy i oceny badań kardiologicznych z serwerem aplikacji oraz stacjami diagnostycznym
2026-08-24 07:53:21Z
Dostawa dwupłytowej platformy dynamicznej na rzecz SP ZOZ w Mońkach
2026-08-11 10:10:25Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416706 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa czujników do monitorowania pacjenta wraz z dzierżawą aparatury medycznej na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Woj. im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450665024
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Piłsudskiego 11
1.5.2.) Miejscowość: Łomża
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 86 47 33 266
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital-lomza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-lomza.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa czujników do monitorowania pacjenta wraz z dzierżawą aparatury medycznej na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Woj. im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f4e81d2e-13ac-4325-87cc-7d41cf7ccedb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416706
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00118956/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.34 Dostawa czujników do monitorowania pacjenta wraz z dzierżawą aparatury medycznej na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f4e81d2e-13ac-4325-87cc-7d41cf7ccedb3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f4e81d2e-13ac-4325-87cc-7d41cf7ccedb
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z Rozdziałem XII SWZ. Ofertę składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z Rozdziałem II SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z Rozdziałem II SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZT-SZP-226/01/58/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.5.) Wartość zamówienia: 749144,00 PLN
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa czujników do monitorowania pacjenta wraz z dzierżawą aparatury medycznej na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.
Zakres przedmiotu zamówienia (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) został, określony w Załączniku nr 4 do SWZ.
Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak
4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:
Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w wysokości 30% zamówienia, na zasadach określonych w Załączniku nr 5 do SWZ – wzór umowy.4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zgodnie z Rozdziałem XVIII SWZ.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Przedmiotowe środki dowodowe, tj. opisy, specyfikacje techniczne, katalogi, foldery, fotografie lub inne dokumenty i oświadczenia producenta lub autoryzowanego przedstawiciela producenta oferowanego asortymentu zawierające opis oferowanego produktu w języku polskim lub z tłumaczeniem na język polski - potwierdzające spełnianie wymogów określonych w Załączniku nr 4 do SWZ.5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak
5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:
Zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy PZP, jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wzywa do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Ofertę składa się na Formularzu ofertowym – zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć:1) Formularz ofertowy – zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ;
2) Oświadczenie, o którym mowa w Rozdziale IX ust. 1 SWZ – zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ – a w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie;
3) Dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty (odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru);
4) Odpowiednie pełnomocnictwa (jeżeli dotyczy);
5) Załącznik nr 4 do SWZ – Zestawienie asortymentowo – ilościowe i parametry wymagane
6) Przedmiotowe środki dowodowe, tj. opisy, specyfikacje techniczne, katalogi, foldery, fotografie lub inne dokumenty i oświadczenia producenta lub autoryzowanego przedstawiciela producenta oferowanego asortymentu zawierające opis oferowanego produktu w języku polskim lub z tłumaczeniem na język polski - potwierdzające spełnianie wymogów określonych w Załączniku nr 4 do SWZ.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo składa się wraz z ofertą, w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego lub w elektronicznej kopii dokumentu poświadczonej notarialnie za zgodność z oryginałem.2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale IX ust. 1 SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zgodnie z załącznikiem nr 5 do SWZ wzór umowy7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f4e81d2e-13ac-4325-87cc-7d41cf7ccedb
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-09
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w wysokości 30% zamówienia, na zasadach określonych w Załączniku nr 5 do SWZ – wzór umowy. Zamawiający dopuszcza komunikację w postępowaniu za pośrednictwem poczty elektronicznej - adres e-mail Zamawiającego: przetargi@szpital-lomza.pl - nie dotyczy złożenia/zmiany/wycofania oferty.1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych:
1) w art. 108 ust. 1 ustawy PZP
2) w art. 109 ust. 1 pkt. 4 PZP,
Z postępowania o udzielenie zamówienia zamawiający może wykluczyć wykonawcę, w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury
3) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. poz. 835).
2. Wykluczenie Wykonawcy następuje zgodnie z art. 111 ustawy PZP.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 01.09.2026
- Termin składania ofert
- 10.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
24 miesiące