Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa dwupłytowej platformy dynamicznej na rzecz SP ZOZ w Mońkach
Zamawiający
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach
Mońki, Podlaskie
NIP: 5461193353
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| PHU Technomex Sp. z o.o. | Gliwice | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PHU Technomex Sp. z o.o. (Gliwice) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podlaskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33100000-1)
Najniższa cena
4 600 PLN
Średnia cena
29 456 PLN
Najwyższa cena
90 724 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Endoelektronik.PL Sp. z o.o. Sp.k. Brwinów | 2 | - | - |
| MBS Medical Building Solutions Sp. z o.o. Białystok | 2 | 90 724 PLN | - |
| Si- Cura Group Sp. z o.o. Kraków | 2 | 5 850 PLN | 11 700 PLN |
| Sklep dla lekarza sp. z o.o. Dąbrówka | 2 | 18 708 PLN | 37 416 PLN |
| Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Partner 4 Medicine Sp. z o.o. Leszno | 1 | - | - |
| Partner4Medicine Sp. z o.o. Leszno | 1 | - | - |
| Anmar Sp. z o. o. Tychy | 1 | - | - |
| TMS Sp. z o. o. Warszawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa systemu do ablacji z generatorem, pompą i elektrokardiograficznym trójwymiarowym mapowaniem serca - 1 zestaw
2026-09-01 10:46:55Z
Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"
2026-09-01 09:40:51Z
Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"
2026-09-01 09:40:51Z
Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"
2026-09-01 09:40:51Z
Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"
2026-09-01 09:40:51Z
Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"
2026-09-01 09:40:51Z
Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"
2026-09-01 09:40:51Z
Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"
2026-09-01 09:40:51Z
Dostawa systemu do analizy i oceny badań kardiologicznych z serwerem aplikacji oraz stacjami diagnostycznym
2026-08-24 07:53:21Z
Dostawa dwupłytowej platformy dynamicznej na rzecz SP ZOZ w Mońkach
2026-08-11 10:10:25Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00387047 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa dwupłytowej platformy dynamicznej na rzecz SP ZOZ w Mońkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach
1.2.) Oddział zamawiającego: SP ZOZ w Mońkach
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050652956
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Niepodległości, 9
1.4.2.) Miejscowość: Mońki
1.4.3.) Kod pocztowy: 19-100
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@szpital-monki.h2.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzozmonki.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55c61af0-9fdd-4fb3-85b6-f8c6b49d1d14
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00387047
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 537886-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym”
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa dwupłytowej platformy dynamicznej na rzecz SP ZOZ w Mońkach
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa dwupłytowej platformy dynamicznej na rzecz SP ZOZ w Mońkach.
Szczegółowy przedmiot zamówienia, o asortymencie i ilościach został określony w formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1 do zaproszenia, stanowiący jej integralną część.
3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PHU Technomex Sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Gliwice
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 100870,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 537886-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 100870,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 11.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE