Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa systemu do analizy i oceny badań kardiologicznych z serwerem aplikacji oraz stacjami diagnostycznym

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00403514

Zamawiający

UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W BIAŁYMSTOKU

Białystok, Podlaskie

NIP: 5422534985

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

02-952 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
TMS Sp. z o. o. Warszawa 5211004948

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 TMS Sp. z o. o. (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podlaskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33100000-1)

Najniższa cena

4 600 PLN

Średnia cena

29 456 PLN

Najwyższa cena

90 724 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Endoelektronik.PL Sp. z o.o. Sp.k. Brwinów 2 - -
MBS Medical Building Solutions Sp. z o.o. Białystok 2 90 724 PLN -
Si- Cura Group Sp. z o.o. Kraków 2 5 850 PLN 11 700 PLN
Sklep dla lekarza sp. z o.o. Dąbrówka 2 18 708 PLN 37 416 PLN
Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
Partner 4 Medicine Sp. z o.o. Leszno 1 - -
Partner4Medicine Sp. z o.o. Leszno 1 - -
Anmar Sp. z o. o. Tychy 1 - -
TMS Sp. z o. o. Warszawa 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa systemu do ablacji z generatorem, pompą i elektrokardiograficznym trójwymiarowym mapowaniem serca - 1 zestaw

Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. -

2026-09-01 10:46:55Z

Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"

SONOLIFE Prosta Spółka Akcyjna 70 200 PLN

2026-09-01 09:40:51Z

Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"

FROST Tomasz Jankowski 7 011 PLN

2026-09-01 09:40:51Z

Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"

Sklep dla lekarza sp. z o.o. 23 384 PLN

2026-09-01 09:40:51Z

Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"

BTL Polska Sp. z.o.o. 18 600 PLN

2026-09-01 09:40:51Z

Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"

Si- Cura Group Sp. z o.o. 7 100 PLN

2026-09-01 09:40:51Z

Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"

Sklep dla lekarza sp. z o.o. 14 032 PLN

2026-09-01 09:40:51Z

Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"

Si- Cura Group Sp. z o.o. 4 600 PLN

2026-09-01 09:40:51Z

Dostawa systemu do analizy i oceny badań kardiologicznych z serwerem aplikacji oraz stacjami diagnostycznym

TMS Sp. z o. o. -

2026-08-24 07:53:21Z

Dostawa dwupłytowej platformy dynamicznej na rzecz SP ZOZ w Mońkach

PHU Technomex Sp. z o.o. -

2026-08-11 10:10:25Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 2 795 PLN Średnia: 137 256 PLN Max: 786 216 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa systemu do analizy i oceny badań kardiologicznych z serwerem aplikacji oraz stacjami diagnostycznym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W BIAŁYMSTOKU

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288610

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. M. Curie-Skłodowskiej 24A

1.4.2.) Miejscowość: Białystok

1.4.3.) Kod pocztowy: 15-276

1.4.4.) Województwo: podlaskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.4.7.) Numer telefonu: 85 831 88 09

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uskwb.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uskwb.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d74e8b96-eb7b-4f70-94d5-c580ec982583

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403514

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 140770-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Zakup jest realizowany w ramach umowy Nr KPOD.07.02-IP.10- 0385/25/KPO/3/2025/515 o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego przedsięwzięcia

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa systemu do analizy i oceny badań kardiologicznych z serwerem aplikacji oraz stacjami diagnostycznym

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do analizy i oceny badań kardiologicznych z serwerem aplikacji oraz stacjami diagnostycznym - 1 zestaw w terminie maksymalnie 8 tygodni licząc od daty zawarcia umowy, ale nie później niż do 10.06.2026r.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera "Formularz cenowo-ofertowy" oraz "Arkusz wymaganych parametrów technicznych"

3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-04

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-06-10

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TMS Sp. z o. o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5211004948

4.3.3.) Ulica: Wiertnicza

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 02-952

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1537767 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 361102-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-10

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1537767 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 33100000-1
33100000-1 (Urządzenia medyczne)