Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa energii elektrycznej dla Starostwa Powiatowego w Płocku oraz jednostek organizacyjnych powiatu płockiego

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00358288

Zamawiający

Powiat Płocki

Płock, Mazowieckie

NIP: 7743227414

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

30-417 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
TAURON Sprzedaż Sp. z o.o. Kraków NIP: 6762337735

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 TAURON Sprzedaż Sp. z o.o. (Kraków) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 61 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09310000-5)

Najniższa cena

16 150 PLN

Średnia cena

486 452 PLN

Najwyższa cena

871 395 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
PGE Obrót S.A. Rzeszów 4 661 106 PLN 661 105 PLN
Energa-Obrót S.A Gdańsk 3 - -
E.ON Polska S.A. Warszawa 2 534 165 PLN 812 809 PLN
ENERGA - OBRÓT S.A. Gdańsk 2 401 217 PLN 401 217 PLN
ENERGA OBRÓT S.A., Aleja Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk Gdańsk 2 - -
Energa Obrót S.A. Gdańsk 2 556 658 PLN 556 658 PLN
ESV8 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SIECHNICE 1 - -
VEOLIA ENERGY CONTRACTING POLAND Sp. z o.o. Warszawa 1 871 395 PLN 871 395 PLN
NOVUM s.a. Warszawa 1 329 842 PLN 329 842 PLN
E.ON POLSKA S.A. Warszawa 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Nowodworskiego Ośrodka Kultury w Nowym Dworze Mazowieckim na rok 2027

Energa-Obrót S.A. 170 178 PLN

2026-08-28 10:40:57Z

Kompleksowa dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla 158 punktów poboru energii w Gminie Olszewo-Borki na rok 2026

Energa-Obrót S.A -

2026-08-26 06:31:20Z

Dostawa energii elektrycznej do obiektów Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. w Warszawie do budynku przy ul. Bagatela 12 w Warszawie i przy Al. Stanów Zjednoczonych 53 w Warszawie

SYNERGIA POLSKA ENERGIA Sp. z o.o. 398 794 PLN

2026-08-03 09:47:05Z

Dostawa energii elektrycznej dla Starostwa Powiatowego w Płocku oraz jednostek organizacyjnych powiatu płockiego

TAURON Sprzedaż Sp. z o.o. -

2026-07-23 09:44:59Z

Dostawa energii elektronicznej

AUDAX RENEWABLES POLSKA Sp. z o. o. -

2026-07-17 13:01:35Z

Dostawa energii elektrycznej do obiektów należącego do Instytutu Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego w Warszawie – 2 części

GREEN ON ENERGY Sp. z o.o. 16 150 PLN

2026-07-01 12:08:28Z

Dostawa energii elektrycznej do obiektów należącego do Instytutu Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego w Warszawie – 2 części

ENERGA - OBRÓT S.A. -

2026-07-01 12:08:28Z

Dostawa energii elektrycznej dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej, ul. Sadowa 9, 06-300 Przasnysz

PGE OBRÓT S.A. -

2026-06-25 08:36:44Z

Kompleksowa usługa dotycząca energii elektrycznej, obejmująca świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej oraz dostawę energii elektrycznej dla Filharmonii Narodowej w Warszawie

E.ON Polska S.A. 812 809 PLN

2026-06-16 13:52:44Z

Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji dla obiektów i infrastruktury oraz podległych jednostek organizacyjnych gminy Grodzisk Mazowiecki na rok 2025

PGE Obrót S.A. -

2026-06-15 13:43:39Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 879 PLN Średnia: 411 400 PLN Max: 979 291 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa energii elektrycznej dla Starostwa Powiatowego w Płocku oraz jednostek organizacyjnych powiatu płockiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Płocki

1.2.) Oddział zamawiającego: Zarząd Powiatu w Płocku

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016034

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Bielska 59

1.4.2.) Miejscowość: Płock

1.4.3.) Kod pocztowy: 09-400

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.plock.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiat-plock.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-168de989-8552-409d-aa9b-ea19ca4d42af

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358288

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/S 047-137228

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa energii elektrycznej dla Starostwa Powiatowego w Płocku oraz jednostek organizacyjnych powiatu płockiego

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa energii elektrycznej dla jednostek organizacyjnych powiatu płockiego.

3.9.) Główny kod CPV: 09310000-5 - Elektryczność

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-28

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2026-01-01 do 2026-06-30

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TAURON Sprzedaż Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6762337735

4.3.3.) Ulica: Łagiewnicka 60

4.3.4.) Miejscowość: Kraków

4.3.5.) Kod pocztowy: 30-417

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 999483,29 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023-S 194-608634

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 3

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

usunięcie punktu poboru PPE

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

usunięcie punktu poboru PPE

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana danych odbiorcy w płatności faktury

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

zmiana danych odbiorcy w płatności faktury

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 3

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

usunięcie punktu poboru PPE

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

usunięcie punktu poboru PPE

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 884888,11 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
23.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 09310000-5
09310000-5 (Elektryczność)