Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji dla obiektów i infrastruktury oraz podległych jednostek organizacyjnych gminy Grodzisk Mazowiecki na rok 2025

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00290961

Zamawiający

GMINA GRODZISK MAZOWIECKI

Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie

NIP: 5291745901

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

35-959 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
PGE Obrót S.A. Rzeszów 8130268082

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 PGE Obrót S.A. (Rzeszów) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 61 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09310000-5)

Najniższa cena

16 150 PLN

Średnia cena

486 452 PLN

Najwyższa cena

871 395 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
PGE Obrót S.A. Rzeszów 4 661 106 PLN 661 105 PLN
Energa-Obrót S.A Gdańsk 3 - -
E.ON Polska S.A. Warszawa 2 534 165 PLN 812 809 PLN
ENERGA - OBRÓT S.A. Gdańsk 2 401 217 PLN 401 217 PLN
ENERGA OBRÓT S.A., Aleja Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk Gdańsk 2 - -
Energa Obrót S.A. Gdańsk 2 556 658 PLN 556 658 PLN
ESV8 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SIECHNICE 1 - -
VEOLIA ENERGY CONTRACTING POLAND Sp. z o.o. Warszawa 1 871 395 PLN 871 395 PLN
NOVUM s.a. Warszawa 1 329 842 PLN 329 842 PLN
E.ON POLSKA S.A. Warszawa 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Nowodworskiego Ośrodka Kultury w Nowym Dworze Mazowieckim na rok 2027

Energa-Obrót S.A. 170 178 PLN

2026-08-28 10:40:57Z

Kompleksowa dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla 158 punktów poboru energii w Gminie Olszewo-Borki na rok 2026

Energa-Obrót S.A -

2026-08-26 06:31:20Z

Dostawa energii elektrycznej do obiektów Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. w Warszawie do budynku przy ul. Bagatela 12 w Warszawie i przy Al. Stanów Zjednoczonych 53 w Warszawie

SYNERGIA POLSKA ENERGIA Sp. z o.o. 398 794 PLN

2026-08-03 09:47:05Z

Dostawa energii elektrycznej dla Starostwa Powiatowego w Płocku oraz jednostek organizacyjnych powiatu płockiego

TAURON Sprzedaż Sp. z o.o. -

2026-07-23 09:44:59Z

Dostawa energii elektronicznej

AUDAX RENEWABLES POLSKA Sp. z o. o. -

2026-07-17 13:01:35Z

Dostawa energii elektrycznej do obiektów należącego do Instytutu Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego w Warszawie – 2 części

GREEN ON ENERGY Sp. z o.o. 16 150 PLN

2026-07-01 12:08:28Z

Dostawa energii elektrycznej do obiektów należącego do Instytutu Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego w Warszawie – 2 części

ENERGA - OBRÓT S.A. -

2026-07-01 12:08:28Z

Dostawa energii elektrycznej dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej, ul. Sadowa 9, 06-300 Przasnysz

PGE OBRÓT S.A. -

2026-06-25 08:36:44Z

Kompleksowa usługa dotycząca energii elektrycznej, obejmująca świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej oraz dostawę energii elektrycznej dla Filharmonii Narodowej w Warszawie

E.ON Polska S.A. 812 809 PLN

2026-06-16 13:52:44Z

Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji dla obiektów i infrastruktury oraz podległych jednostek organizacyjnych gminy Grodzisk Mazowiecki na rok 2025

PGE Obrót S.A. -

2026-06-15 13:43:39Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 879 PLN Średnia: 411 400 PLN Max: 979 291 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji dla obiektów i infrastruktury oraz podległych jednostek organizacyjnych gminy Grodzisk Mazowiecki na rok 2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRODZISK MAZOWIECKI

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269137

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. T. Kościuszki 12A

1.4.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

1.4.3.) Kod pocztowy: 05-825

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@grodzisk.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grodzisk.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-661b7b22-93e5-4d3b-892f-de9319f25456

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290961

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/S 182-561877

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji dla obiektów i infrastruktury oraz podległych jednostek organizacyjnych gminy Grodzisk Mazowiecki na rok 2025

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z
usługami dystrybucji dla obiektów i infrastruktury oraz podległych jednostek organizacyjnych
Gminy Grodzisk Mazowiecki na okres 12 miesięcy od dnia 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.
Dostawa energii elektrycznej przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego odbywać się ma na
podstawie prawa powszechnie obowiązującego, w szczególności na warunkach określonych
przepisami ustawy Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego oraz z przepisami wykonawczymi
wydanymi na ich podstawie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 09310000-5 - Elektryczność

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

65310000-9 - Przesył energii elektrycznej

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-12-01 do 2025-12-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PGE Obrót S.A.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130268082

4.3.3.) Ulica: ul. 8 Marca 6

4.3.4.) Miejscowość: Rzeszów

4.3.5.) Kod pocztowy: 35-959

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 9849648,18 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 18-54763

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 5

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

W trakcie realizacji umowy pojawiły się nowe punkty poboru energii w lokalizacjach na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki: ul. Daleka dz. 57

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zgodnie z aneksem nr 1

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

W trakcie realizacji umowy pojawiły się nowe punkty poboru energii w lokalizacjach na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki: Centrum Opiekuńczo Mieszkalne Szczęsne

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zgodnie z aneksem nr 2

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 3

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

W trakcie realizacji umowy pojawiły się nowe punkty poboru energii w lokalizacjach na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki: ul. Kilińskiego dz. 17

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zgodnie z aneksem nr 3

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 4

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

W trakcie realizacji umowy pojawiły się nowe punkty poboru energii w lokalizacjach na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki: Ośrodek Kultury Książenice

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zgodnie z aneksem nr 4

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 5

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

W trakcie realizacji umowy pojawiły się nowe punkty poboru energii w lokalizacjach na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki: ul. Geodetów, Architektów, Urbanistów

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zgodnie z aneksem nr 5

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3745077,71 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
15.06.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 09310000-5
09310000-5 (Elektryczność) 65310000-9 (Przesył energii elektrycznej)