Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego z silnikiem spełniającym normę STAGEV, tuz kat.II, z ładowaczem czołowym, zamiatarką z funkcją ochrony przed zapyleniem.
Zamawiający
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W SZCZEBRZESZYNIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Gorajska 51
22-460 Szczebrzeszyn, Lubelskie
NIP: 9223047196
REGON: 061490672
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
oświadczenie wykonawcy
Załącznik nr 4 - Oświadczenie Wykonawcy dotyczące podstaw wykluczenia i spełniania warunków udziału w postępowaniu.docx
wzór formularza ofertowego
Zał. nr 3 do SWZ - Wzór formularza ofertowego.docx
projekt umowy
Zał. nr 2 do SWZ - Projekt umowy.pdf
opis przedmiotu zamówienia
Zał. nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.pdf
swz
SWZ sig.pdf
wyjaśnienie SWZ 260326
Wyjaśnienie treści SWZ - 26032026.pdf
informacja z otwarcia ofert
Informacja_z_otwarcia_ofert sig.pdf
informacja o wyborze
informacja o wyborze 02042026 sig.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ROL-MECH Grażyna i Jan Grześko Spółka z o.o. | Radymno | 7921002339 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ROL-MECH Grażyna i Jan Grześko Spółka z o.o. (Radymno) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 26 rozstrzygniętych przetargów (CPV 16700000-2 - Ciągniki)
Najniższa cena
128 166 PLN
Średnia cena
302 245 PLN
Najwyższa cena
586 710 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ROCKCAR Zubiak Robert Przewale 1B | 4 | 204 226 PLN | 816 905 PLN |
| Przedsiębiorstwo Techniczno – Handlowe ,,ROLTEX” sp. z o.o. Krasnystaw | 2 | 293 970 PLN | 297 699 PLN |
| Agronom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Jasionka | 2 | 334 560 PLN | - |
| ROLKOMA Sp. z o. o. Marynin 175b | 2 | - | - |
| ROLKOMA Sp. z o.o. Motycz | 2 | - | - |
| AFRO-TECH OBSZA Sp. z o.o. Obsza | 2 | 327 000 PLN | 327 000 PLN |
| Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe Roltex Sp. z o. o. Krasnystaw | 1 | 586 710 PLN | 586 710 PLN |
| Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ROLMAX Gabriel Kurzyna Świdnik | 1 | 343 662 PLN | 343 662 PLN |
| SAVONA Sp. z o.o. Rudnik Szlachecki | 1 | - | - |
| ROL-MECH Grażyna i Jan Grześko Spółka z o.o. Radymno | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Zakup i dostawa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem na potrzeby Powiatowego Zarządu Dróg w Hrubieszowie”.
2026-08-11 11:29:53Z
Dostawa fabrycznie nowego ciągnika z wyposażeniem na potrzeby Gminy Garbów
2026-07-30 07:42:09Z
Zakup ciągnika rolniczego z wyposażeniem
2026-07-21 06:33:11Z
Zakup ciągnika rolniczego
2026-07-17 13:04:42Z
Dostawa fabrycznie nowego ciągnika z wyposażeniem na potrzeby Gminy Garbów
2026-06-25 06:08:37Z
Dostawa ciągnika rolniczego z kosiarką i pługiem do odśnieżania nr 2
2026-06-22 09:23:56Z
zakup ciągnika do zimowego utrzymania chodników wraz z dostawą do Obwodu Drogowego Nr 3 w Teodorówce.
2026-05-26 07:05:59Z
Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego z silnikiem spełniającym normę STAGEV, tuz kat.II, z ładowaczem czołowym, zamiatarką z funkcją ochrony przed zapyleniem.
2026-05-20 08:37:40Z
„Zakup sprzętu w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej – ciągnik rolniczy wraz z osprzętem”
2026-05-19 12:13:54Z
zakup ciągnika do zimowego utrzymania chodników wraz z dostawą do Obwodu Drogowego Nr 3 w Teodorówce.
2026-05-12 07:46:42Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00166183 z dnia 2026-03-23 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego z silnikiem spełniającym normę STAGEV, tuz kat.II, z ładowaczem czołowym, zamiatarką z funkcją ochrony przed zapyleniem.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W SZCZEBRZESZYNIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Oddział zamawiającego: ZGK Szczebrzeszyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061490672
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gorajska 51
1.5.2.) Miejscowość: Szczebrzeszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-460
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgk-szczebrzeszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgk-szczebrzeszyn.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka Prawa Handlowego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego z silnikiem spełniającym normę STAGEV, tuz kat.II, z ładowaczem czołowym, zamiatarką z funkcją ochrony przed zapyleniem.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c7fe3d3-337b-406a-8761-4436bf076474
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00166183
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9c7fe3d3-337b-406a-8761-4436bf0764743.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 11.13. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulamin Platformy e-Zamówienia, a mianowicie:
11.13.1. W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy e-Zamówienia wymagany jest:
a) Komputer PC:
parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HD,
zainstalowany jedne z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04,
zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowszy, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 i nowsze,
albo
b) Tablet/Telefon:
parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3,
przeglądarka Chrome 61 lub nowsza
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Zamawiający wymaga złożenia oferty w postaci katalogu elektronicznego
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego z silnikiem spełniającym normę STAGEV, tuz kat.II, wyposażonego w ładowacz czołowy z zamiatarką o szerokości roboczej 2400 mm, hydraulicznie opróżnianym zbiornikiem z funkcją ochrony przed zapyleniem
4.2.6.) Główny kod CPV: 16700000-2 - Ciągniki
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
16810000-6 - Części maszyn rolniczych
34921100-0 - Zamiatarki drogowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-04-30
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 90
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja
4.3.6.) Waga: 10
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-03-31 12:00
8.2.) Miejsce składania ofert: siedziba Zamawiającego
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-03-31 12:15
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 23.03.2026
- Termin składania ofert
- 31.03.2026 10:00
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-04-30