Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 03.09.2026 08:00 (Jutro)

„Dostawa fabrycznie nowego samochodu elektrycznego 9 osobowego wyposażonego w windę i przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami”

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00393097

Numer referencyjny: DPS.ZP.26.4.2026

Zamawiający

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W WARSZAWIE

ul. Wójtowska 13

00-224 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5251577679

REGON: 000295596

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu elektrycznego 9 osobowego wyposażonego w windę i przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami w konfiguracji: 8 miejsc pasażerskich + 1 miejsce dla kierowcy w układzie miejsc: z przodu 2 pasażerskie i miejsce kierowcy, drugi rząd 3 pasażerskie i w miejsce trzeciego rzędu siedzeń zamontowana winda dla osoby na wózku inwalidzkim.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Przedłużony okres gwarancji mechanicznej (G) 20%
Zasięg pojazdu na jednym pełnym ładowaniu (Z) 20%

Dokumenty zamówienia

Wypełnij dokumenty

Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 21 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34144900-7 - Pojazdy elektryczne)

Najniższa cena

122 752 PLN

Średnia cena

256 967 PLN

Najwyższa cena

469 768 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
REN-CAR Sp. z o.o. Rybnik 1 283 515 PLN 283 515 PLN
DELIK SP. Z O.O. Przeźmierowo 1 386 343 PLN 386 343 PLN
SOLARIS BUS & COACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ Owińska 1 - -
W&J Wiśniewski Sp. z o. o. Mościska 1 - -
W&J Wiśniewski Sp. z o.o. Mościska 1 149 000 PLN -
WARO Sp. z o.o. Katowice 1 298 890 PLN 298 890 PLN
PUH ZDUNEK SP Z O.O. Gdańsk 1 122 752 PLN -
REN-CAR Sp. z o. o Rybnik 1 169 556 PLN 169 556 PLN
EXPRESS Sp. z o.o. sp. k. Kraków 1 469 768 PLN 469 768 PLN
Vip Car Sp. z o.o. Opole 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zakup autobusów elektrycznych wraz ze stacjami ładowania dla Gminy Wolanów

SOLARIS BUS & COACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ -

2026-08-25 12:38:45Z

Zakup elektrycznego 9-osobowego samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Domu Pomocy Społecznej „Leśny”

REN-CAR Sp. z o.o. 283 515 PLN

2026-08-18 13:41:01Z

Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów użytkowych o napędzie elektrycznym w ramach projektu „Rozbudowa ośrodka przetwarzania danych dla Resortu Finansów” finansowanego ze środków KPO

DELIK SP. Z O.O. 386 343 PLN

2026-08-11 12:59:32Z

Dostawa samochodu dostawczego elektrycznego dla Miejskiego Ogrodu Zoologicznego im. Antoniny i Jana Żabińskich w Warszawie

CARSED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 299 078 PLN

2026-08-03 07:45:28Z

Dostawa samochodów elektrycznych do nauki jazdy na potrzeby proj. ,,Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie żuromińskim ..." współfinansowanego z EFRR w ramach FEM 2021-2027

WARO Sp. z o.o. 298 890 PLN

2026-07-30 11:44:46Z

Dostawa zeroemisyjnych pojazdów elektrycznych typu kombivan oraz pojazdu zasilanego benzyną lub olejem napędowym typu furgon.

PUH ZDUNEK SP Z O.O. 122 752 PLN

2026-07-13 09:38:50Z

Dostawa zeroemisyjnych pojazdów elektrycznych typu kombivan

W&J Wiśniewski Sp. z o.o. 149 000 PLN

2026-06-30 13:49:43Z

Dostawa zeroemisyjnych pojazdów elektrycznych typu kombivan

Budmat Auto 3 142 434 PLN

2026-06-30 13:49:43Z

Zakup elektrycznego samochodu na potrzeby wspólnej obsługi” zadanie inwestycyjne 2026/23.

REN-CAR Sp. z o. o 169 556 PLN

2026-06-15 14:20:21Z

Dostawa nowego samochodu elektrycznego.

SLT GROUP DARIUSZ LEWANDOWSKI 248 337 PLN

2026-06-11 08:33:53Z

Cała Polska — 128 przetargów

Min: 74 800 PLN Średnia: 285 080 PLN Max: 762 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
„Dostawa fabrycznie nowego samochodu elektrycznego 9 osobowego wyposażonego w windę i przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W WARSZAWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295596

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wójtowska 13

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-224

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22/8315251

1.5.8.) Numer faksu: 22/8315252

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dpswojtowska@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://dpswojtowska.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

Placówka świadcząca usługi bytowe ,opiekuńcze , wspomagające

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa fabrycznie nowego samochodu elektrycznego 9 osobowego wyposażonego w windę i przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c78a5e75-ba28-43e0-a8be-97a521228772

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393097

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00154765/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup samochodu elektrycznego

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c78a5e75-ba28-43e0-a8be-97a521228772

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. Osobami uprawnionymi do bezpośredniego kontaktu z Wykonawcami są:
w sprawach merytorycznych: Pan Paweł Starostecki Fijałkowski
w sprawach proceduralnych: Paweł Starostecki Fijałkowski
2. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, wyłącznie w postaci elektronicznej, przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, dostępnej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl.
3. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje (z wyjątkiem oferty i oświadczenia z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, które składa się w Module Ofert), przekazywane są za pośrednictwem Modułu Komunikacji na Platformie e-Zamówienia.

POZOSTAŁE INFORMACJE W SWZ :Rozdział X

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 7. Zamawiający, zgodnie z przepisami wydanymi na podstawie art. 18 ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, określa minimalne wymagania techniczne dla systemów teleinformatycznych i formatów przesyłanych danych:
a) stały dostęp do sieci Internet o stabilnej przepustowości,
b) komputer klasy PC lub MAC wyposażony w aktualny, wspierany przez producenta system operacyjny oraz sprawną pamięć RAM,
c) zainstalowana aktualna wersja jednej z powszechnie używanych przeglądarek internetowych (np. Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Safari); stosowanie przeglądarki Internet Explorer jest niedopuszczalne,
d) włączona obsługa JavaScript oraz plików Cookies,
e) zainstalowany program obsługujący format plików .pdf (np. Adobe Acrobat Reader) w celu prawidłowego odczytu specyfikacji technicznych pojazdu elektrycznego i windy,
f) oficjalnym oznaczeniem czasu odbioru i wysłania danych przez Platformę e-Zamówienia jest czas generowany przez serwer centralny, synchronizowany z zegarem Głównego Urzędu Miar.
8. Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:
a) akceptuje warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określone w jej oficjalnym Regulaminie i uznaje je za w pełni wiążące ezamowienia.gov.pl,
b) zobowiązuje się do zapoznania i bezwzględnego stosowania Instrukcji składania ofert oraz Instrukcji korzystania z Modułu Komunikacji dostępnych na portalu e-Zamówienia.
9. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za złożenie oferta w sposób niezgodny z Instrukcją korzystania z Platformy e-Zamówienia. Oferta przesłana w inny sposób niż za pośrednictwem dedykowanego Modułu Ofert (np. wysłana jako załącznik w Module Komunikacji lub na adres e-mail: dpswojtowska@um.warszawa.pl) zostanie uznana za nieważną z mocy prawa na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp z uwagi na brak zachowania prawidłowej formy oraz naruszenie zasady nienaruszalności ofert (art. 221 ustawy Pzp).
10. Pełne i aktualne instrukcje użytkownika dla Wykonawców, dotyczące logowania, zakładania konta, autoryzacji podpisów oraz składania wniosków i ofert przy użyciu Platformy e-Zamówienia znajdują się w dedykowanej sekcji pomocy na stronie internetowej: ezamowienia.gov.pl.
11. Zalecania Zamawiającego: formaty plików wykorzystywanych przez Wykonawców powinny być zgodne z przepisami wydanymi na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, zwanego dalej „Rozporządzeniem KRI”.
12. Zamawiający rekomenduje wykorzystanie formatów: .pdf, .doc, .docx, .xls, .xlsx, .jpg (.jpeg) ze szczególnym wskazaniem na format .pdf.
13. W celu ewentualnej kompresji danych Zamawiający rekomenduje wykorzystanie jednego z rozszerzeń:
a).zip
b) .7z
14. Wśród rozszerzeń powszechnych, a niewystępujących w „Rozporządzeniu KRI” występują: .rar, .gif, .bmp, .numbers, .pages. Dokumenty złożone w takich plikach zostaną uznane za złożone nieskutecznie.

3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: ezamowienia.gov.pl.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 13. Klauzula informacyjna RODO dla uczestników postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej „RODO”, informujemy Panią/Pana, że w związku z prowadzeniem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Zakup samochodu elektrycznego dla Domu Pomocy Społecznej „Wójtowska” (nr sprawy: DPS.ZP.26.4.2026):
1) Administrator danych osobowych.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Pomocy Społecznej „Wójtowska” z siedzibą w Warszawie przy ulicy Wójtowskiej 13, 00-224 Warszawa. Kontakt z administratorem:
• poczta (listy/pisma) należy przesyłać na adres: Dom Pomocy Społecznej „Wójtowska” ul. Wójtowska 13, 00-224 Warszawa,
• e-mail: dpswojtowska@um.warszawa.pl,
• adres do e-doręczeń: AE:PL-37493-25009-TICDB-17.Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować w sprawach związanych z ochroną danych osobowych w następujący sposób:
• e-mail:iod@dpswojtowska.pl,
• pisemnie na adres siedziby Administratora.
2) Podstawa prawna i cel przetwarzania danych osobowych.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, oceny ofert, wyboru najkorzystniejszej oferty, a także zawarcia, realizacji oraz rozliczenia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Podstawami prawnymi przetwarzania danych są:
art. 6 ust. 1 lit. c RODO – przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze, wynikającego z przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793), zwanej dalej „ustawą Pzp”,
art. 6 ust. 1 lit. b RODO – przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy oraz w celu późniejszej realizacji i rozliczenia umowy w sprawie zamówienia publicznego,
art. 6 ust. 1 lit. f RODO – prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na konieczności ustalenia, dochodzenia lub obrony ewentualnych roszczeń pomiędzy Wykonawcą a Domem Pomocy Społecznej „Wójtowska”.
3) Zakres i źródło danych.
Przetwarzane są dane z dokumentacji postępowania (oferty, oświadczenia, środki dowodowe), w tym identyfikacyjne i kontaktowe.
4) Okres przechowywania.
Dane będą przechowywane przez 4 lata od zakończenia postępowania, a w przypadku umów dłuższych – przez czas ich trwania. Dokumentacja może być archiwizowana dłużej zgodnie z przepisami.
5) Odbiorcy danych.
Dane mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym na podstawie prawa (w tym Pzp), organom kontrolnym oraz podmiotom przetwarzającym dane w imieniu DPS „Wójtowska” (np. platformy zakupowe, dostawcy IT, obsługa prawna).
6) Prawa osób, których dane dotyczą.
Przysługuje prawo dostępu, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia (w granicach prawa Pzp) oraz wniesienia sprzeciwu (art. 15-21 RODO). Ograniczenia praw wynikają z przepisów Pzp.
7) Przekazywanie do państw trzecich.
Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.
8) Obowiązek podania danych.
Podanie danych jest wymogiem ustawowym Pzp. Brak danych uniemożliwia udział w postępowaniu.
9) Zautomatyzowane podejmowanie decyzji.
Decyzje nie będą podejmowane automatycznie, w tym dane nie będą profilowane.
10) Skarga do organu nadzorczego.
Przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stanisława Moniuszki 1A, 00-014 Warszawa, e-mail: kancelaria@uodo.gov.pl, tel. 22 531-03-00.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): 13. Klauzula informacyjna RODO dla uczestników postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej „RODO”, informujemy Panią/Pana, że w związku z prowadzeniem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Zakup samochodu elektrycznego dla Domu Pomocy Społecznej „Wójtowska” (nr sprawy: DPS.ZP.26.4.2026):
1) Administrator danych osobowych.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Pomocy Społecznej „Wójtowska” z siedzibą w Warszawie przy ulicy Wójtowskiej 13, 00-224 Warszawa. Kontakt z administratorem:
• poczta (listy/pisma) należy przesyłać na adres: Dom Pomocy Społecznej „Wójtowska” ul. Wójtowska 13, 00-224 Warszawa,
• e-mail: dpswojtowska@um.warszawa.pl,
• adres do e-doręczeń: AE:PL-37493-25009-TICDB-17.Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować w sprawach związanych z ochroną danych osobowych w następujący sposób:
• e-mail:iod@dpswojtowska.pl,
• pisemnie na adres siedziby Administratora.
2) Podstawa prawna i cel przetwarzania danych osobowych.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, oceny ofert, wyboru najkorzystniejszej oferty, a także zawarcia, realizacji oraz rozliczenia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Podstawami prawnymi przetwarzania danych są:
art. 6 ust. 1 lit. c RODO – przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze, wynikającego z przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793), zwanej dalej „ustawą Pzp”,
art. 6 ust. 1 lit. b RODO – przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy oraz w celu późniejszej realizacji i rozliczenia umowy w sprawie zamówienia publicznego,
art. 6 ust. 1 lit. f RODO – prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na konieczności ustalenia, dochodzenia lub obrony ewentualnych roszczeń pomiędzy Wykonawcą a Domem Pomocy Społecznej „Wójtowska”.
3) Zakres i źródło danych.
Przetwarzane są dane z dokumentacji postępowania (oferty, oświadczenia, środki dowodowe), w tym identyfikacyjne i kontaktowe.
4) Okres przechowywania.
Dane będą przechowywane przez 4 lata od zakończenia postępowania, a w przypadku umów dłuższych – przez czas ich trwania. Dokumentacja może być archiwizowana dłużej zgodnie z przepisami.
5) Odbiorcy danych.
Dane mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym na podstawie prawa (w tym Pzp), organom kontrolnym oraz podmiotom przetwarzającym dane w imieniu DPS „Wójtowska” (np. platformy zakupowe, dostawcy IT, obsługa prawna).
6) Prawa osób, których dane dotyczą.
Przysługuje prawo dostępu, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia (w granicach prawa Pzp) oraz wniesienia sprzeciwu (art. 15-21 RODO). Ograniczenia praw wynikają z przepisów Pzp.
7) Przekazywanie do państw trzecich.
Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.
8) Obowiązek podania danych.
Podanie danych jest wymogiem ustawowym Pzp. Brak danych uniemożliwia udział w postępowaniu.
9) Zautomatyzowane podejmowanie decyzji.
Decyzje nie będą podejmowane automatycznie, w tym dane nie będą profilowane.
10) Skarga do organu nadzorczego.
Przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stanisława Moniuszki 1A, 00-014 Warszawa, e-mail: kancelaria@uodo.gov.pl, tel. 22 531-03-00.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: DPS.ZP.26.4.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.5.) Wartość zamówienia: 550000 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu elektrycznego 9 osobowego wyposażonego w windę i przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami w konfiguracji: 8 miejsc pasażerskich + 1 miejsce dla kierowcy w układzie miejsc: z przodu 2 pasażerskie i miejsce kierowcy, drugi rząd 3 pasażerskie i w miejsce trzeciego rzędu siedzeń zamontowana winda dla osoby na wózku inwalidzkim.

4.2.6.) Główny kod CPV: 34144900-7 - Pojazdy elektryczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

34114400-3 - Minibusy

34114300-2 - Pojazdy opieki socjalnej

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Tak

4.2.14.) Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: zakup ładowarki

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: a) Ofertę składa się wyłącznie w postaci elektronicznej za pośrednictwem dedykowanego Modułu Ofert na Platformie e-Zamówienia (https://ezamowienia.gov.pl) w ramach przedmiotowego postępowania [ezamowienia.gov.pl].
Nazwa kryterium oceny Waga kryterium Maksymalna liczba punktów
Cena brutto oferty (C) 60% 60,00 pkt
Przedłużony okres gwarancji mechanicznej (G) 20% 20,00 pkt
Zasięg pojazdu na jednym pełnym ładowaniu (Z) 20% 20,00 pkt
ŁĄCZNIE 100% 100,00 pkt

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Przedłużony okres gwarancji mechanicznej (G)

4.3.6.) Waga: 20

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Zasięg pojazdu na jednym pełnym ładowaniu (Z)

4.3.6.) Waga: 20

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit a

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit b

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit c

Art. 109 ust. 1 pkt 3

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 6

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

4) zdolności technicznej lub zawodowej:
Zamawiający uzna, że Wykonawca spełnia warunek w powyższym zakresie, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – to w tym okresie), należycie wykonał co najmniej 1 (jedną) dostawę fabrycznie nowego, minimum 9-osobowego samochodu o napędzie elektrycznym (EV), który był fabrycznie przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich (tj. wyposażony w windę).
Uwaga! W celu potwierdzenia spełniania tego warunku, Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, zostanie wezwany przez Zamawiającego do złożenia Wykazu dostaw, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ, wraz z dowodami określającymi, czy ta dostawa została wykonana należycie (np. referencje, poświadczenia, protokoły odbioru końcowego bez zastrzeżeń).

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Oferta. Załącznik Nr 1 do SWZ
Wypełniony Opis Przedmiot Zamówienia. Załącznik Nr 2 do SWZ
Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania. Załącznik Nr 3 do SWZ
Oświadczenie Wykonawcy dotyczące spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Załącznik Nr 4
Zobowiązanie podmiotu trzeciego do oddania do dyspozycji Wykonawcy niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia. Załącznik Nr 5
Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej. Załącznik Nr 5
Oświadczenie z art.117 ust. 4 (podział zadań na konsorcja). Załącznik Nr 6
Oświadczenie Wykonawcy o grupie kapitałowej. Załącznik Nr 7
Wykaz dostaw. Załącznik Nr 8
Klauzula informacyjna RODO. Załącznik Nr 9
Projektowane postanowienia umowy. Załącznik Nr 10

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Oferta. Załącznik Nr 1 do SWZ
Wypełniony Opis Przedmiot Zamówienia. Załącznik Nr 2 do SWZ
Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania. Załącznik Nr 3 do SWZ

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Oferta. Załącznik Nr 1 do SWZ
Wypełniony Opis Przedmiot Zamówienia. Załącznik Nr 2 do SWZ
Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania. Załącznik Nr 3 do SWZ

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

zgodnie z SWZ

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Oświadczenie Wykonawcy dotyczące spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Załącznik Nr 4
Zobowiązanie podmiotu trzeciego do oddania do dyspozycji Wykonawcy niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia. Załącznik Nr 5
Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej. Załącznik Nr 5
Oświadczenie z art.117 ust. 4 (podział zadań na konsorcja). Załącznik Nr 6
Oświadczenie Wykonawcy o grupie kapitałowej. Załącznik Nr 7
Wykaz dostaw. Załącznik Nr 8
Klauzula informacyjna RODO. Załącznik Nr 9
Projektowane postanowienia umowy. Załącznik Nr 10

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

3. W przypadku gdy podmiotowe środki dowodowe, przedmiotowe środki dowodowe, inne dokumenty lub dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania odpowiednio Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego, podmiotu udostępniającego zasoby lub podwykonawcy niebędącego podmiotem udostępniającym zasoby na takich zasadach – zwane dalej „dokumentami lub oświadczeniami” – zostały wystawione przez upoważnione podmioty inne niż Wykonawca, Wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, podmiot udostępniający zasoby lub podwykonawca (zwane dalej „upoważnionymi podmiotami”) jako dokument elektroniczny, Wykonawca przekazuje ten dokument w jego oryginalnej postaci elektronicznej.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-31 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: a) Ofertę składa się wyłącznie w postaci elektronicznej za pośrednictwem dedykowanego Modułu Ofert na Platformie e-Zamówienia (https://ezamowienia.gov.pl) w ramach przedmiotowego postępowania [ezamowienia.gov.pl].

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-31 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

XXIV Rozdział. Warunki płatności
1. Rozliczenie za realizację Przedmiotu zamówienia nastąpi na podstawie prawidłowo wystawionej faktury ustrukturyzowanej w rozumieniu ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług, przesłanej za pośrednictwem Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF).
2. Wykonawca zobowiązany jest do prawidłowego wskazania danych Zamawiającego oraz ODBIORCY/PŁATNIKA na e-fakturze, zgodnie z danymi identyfikacyjnymi określonymi w SWZ i umowie.
3. Za datę doręczenia faktury uznaje się dzień jej skutecznego wprowadzenia do KSeF i przydzielenia jej numeru identyfikacyjnego KSeF, z zastrzeżeniem procedur awaryjnych przewidzianych przepisami prawa.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wystawienia faktury ustrukturyzowanej w systemie KSeF w taki sposób, aby struktura logiczna e-faktury (plik XML) uwzględniała jednostkę budżetową Dom Pomocy Społecznej „Wójtowska” jako podmiot trzeci JST – ODBIORCA uprawniony do odbioru faktury (zgodnie ze strukturą FA(X) i polami dedykowanymi dla podmiotów trzecich/odbiorców).
5. Prawidłowe wskazanie roli podmiotu trzeciego (JST - ODBIORCY) w strukturze KSeF jest warunkiem koniecznym do uznania faktury za doręczoną do właściwego adresata (Zamawiającego) i rozpoczęcia biegu 21-dniowego terminu płatności.
6. Wynagrodzenie będzie płacone na podstawie prawidłowo wystawionej faktury dla Zamawiającego na poniższe dane:
NABYWCA - Miasto Stołeczne Warszawa Pl. Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa, NIP 525-22-48-481;
PŁATNIK/ODBIORCA – JST – ODBIORCA - Dom Pomocy Społecznej „Wójtowska” ul. Wójtowska 13, 00-224 Warszawa, NIP 525-15-77-679.

7. W przypadku błędu w strukturze logicznej KSeF (np. pominięcia danych Odbiorcy jako podmiotu trzeciego lub wpisania ich wyłącznie w polu tekstowym/uwagach), faktura zostanie uznana za doręczoną nieprawidłowo. W takiej sytuacji Zamawiający wezwie Wykonawcę do wystawienia faktury korygującej lub ponownego prawidłowego przesłania dokumentu, a termin płatności będzie liczony od dnia poprawnie sprofilowanej faktury w KSeF.
2026-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
14.08.2026
Termin składania ofert
03.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.3
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 34144900-7 - Pojazdy elektryczne
34144900-7 (Pojazdy elektryczne) 34114400-3 (Minibusy) 34114300-2 (Pojazdy opieki socjalnej) 34114400-3 - Minibusy 34114300-2 - Pojazdy opieki socjalnej

Okres realizacji

do 2026-11-30