Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 169 556 PLN

Zakup elektrycznego samochodu na potrzeby wspólnej obsługi” zadanie inwestycyjne 2026/23.

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00213819

Numer referencyjny: DA.26.4.2026

Zamawiający

Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe

Staszica 2

05-092 Łomianki Dolne, Mazowieckie

NIP: 1181712732

REGON: 015633558

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup elektrycznego samochodu dostawczego na potrzeby wspólnej obsługi zadanie inwestycyjne 2026/23, zgodnie z załącznikiem nr 10-opis przedmiotu zamówienia 2. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczyć oraz rozładować przedmiot zamówienia, na własny koszt do siedziby Zamawiającego: Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe, ul. Staszica 2, 05-092 Łomianki, Gmina Łomianki, woj. Mazowieckie. Dostawa auta może być zrealizowana w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach 9:00 – 14:00.

Kryteria oceny ofert

Cena 80%
gwarancja 20%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
REN-CAR Sp. z o. o Rybnik 6420000429

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 REN-CAR Sp. z o. o (Rybnik) Umowa podpisana 169 556 PLN 169 556 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 21 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34144900-7 - Pojazdy elektryczne)

Najniższa cena

122 752 PLN

Średnia cena

256 967 PLN

Najwyższa cena

469 768 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
REN-CAR Sp. z o.o. Rybnik 1 283 515 PLN 283 515 PLN
DELIK SP. Z O.O. Przeźmierowo 1 386 343 PLN 386 343 PLN
SOLARIS BUS & COACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ Owińska 1 - -
W&J Wiśniewski Sp. z o. o. Mościska 1 - -
W&J Wiśniewski Sp. z o.o. Mościska 1 149 000 PLN -
WARO Sp. z o.o. Katowice 1 298 890 PLN 298 890 PLN
PUH ZDUNEK SP Z O.O. Gdańsk 1 122 752 PLN -
REN-CAR Sp. z o. o Rybnik 1 169 556 PLN 169 556 PLN
EXPRESS Sp. z o.o. sp. k. Kraków 1 469 768 PLN 469 768 PLN
Vip Car Sp. z o.o. Opole 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zakup autobusów elektrycznych wraz ze stacjami ładowania dla Gminy Wolanów

SOLARIS BUS & COACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ -

2026-08-25 12:38:45Z

Zakup elektrycznego 9-osobowego samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Domu Pomocy Społecznej „Leśny”

REN-CAR Sp. z o.o. 283 515 PLN

2026-08-18 13:41:01Z

Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów użytkowych o napędzie elektrycznym w ramach projektu „Rozbudowa ośrodka przetwarzania danych dla Resortu Finansów” finansowanego ze środków KPO

DELIK SP. Z O.O. 386 343 PLN

2026-08-11 12:59:32Z

Dostawa samochodu dostawczego elektrycznego dla Miejskiego Ogrodu Zoologicznego im. Antoniny i Jana Żabińskich w Warszawie

CARSED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 299 078 PLN

2026-08-03 07:45:28Z

Dostawa samochodów elektrycznych do nauki jazdy na potrzeby proj. ,,Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie żuromińskim ..." współfinansowanego z EFRR w ramach FEM 2021-2027

WARO Sp. z o.o. 298 890 PLN

2026-07-30 11:44:46Z

Dostawa zeroemisyjnych pojazdów elektrycznych typu kombivan oraz pojazdu zasilanego benzyną lub olejem napędowym typu furgon.

PUH ZDUNEK SP Z O.O. 122 752 PLN

2026-07-13 09:38:50Z

Dostawa zeroemisyjnych pojazdów elektrycznych typu kombivan

W&J Wiśniewski Sp. z o.o. 149 000 PLN

2026-06-30 13:49:43Z

Dostawa zeroemisyjnych pojazdów elektrycznych typu kombivan

Budmat Auto 3 142 434 PLN

2026-06-30 13:49:43Z

Zakup elektrycznego samochodu na potrzeby wspólnej obsługi” zadanie inwestycyjne 2026/23.

REN-CAR Sp. z o. o 169 556 PLN

2026-06-15 14:20:21Z

Dostawa nowego samochodu elektrycznego.

SLT GROUP DARIUSZ LEWANDOWSKI 248 337 PLN

2026-06-11 08:33:53Z

Cała Polska — 128 przetargów

Min: 74 800 PLN Średnia: 285 080 PLN Max: 762 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup elektrycznego samochodu na potrzeby wspólnej obsługi” zadanie inwestycyjne 2026/23.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015633558

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Staszica 2

1.5.2.) Miejscowość: Łomianki Dolne

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@icds.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.icds.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup elektrycznego samochodu na potrzeby wspólnej obsługi” zadanie inwestycyjne 2026/23.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aedf3397-bede-4965-9bdf-423863442f10

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213819

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048725/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.10 Zakup elektrycznego samochodu na potrzeby wspólnej obsługi” zadanie inwestycyjne 2026/23.

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/icds_lomianki/login

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/icds_lomianki

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,
b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,
c) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10 0.,
d) włączona obsługa JavaScript,
e) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf,
f) Platforma działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8, 19
g) Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.

3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://platformazakupowa.pl/pn/icds_lomianki/login

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): administratorem danych osobowych jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w
Łomiankach (dalej: „ADMINISTRATOR”), z siedzibą: ul. Staszica 2, 05-092 Łomianki. Z Administratorem można się kontaktować
pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Staszica 2, 05-092 Łomianki lub drogą mailową: icds@icds.pl.
2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem mailowym:
iodo@rt-net.pl,
3. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27
kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego
przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawy z dnia 11
września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
4. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się w celu przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego – art.
6 ust. 1 lit. c, e RODO - dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do 5 lat od dnia zakończenia postępowania o
udzielenie zamówienia, zgodnie z przepisami prawa.
5. Dane osobowe nie pochodzą od stron trzecich.
6. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
7. Administrator będzie przekazywał dane osobowe innym podmiotom, tylko na podstawie przepisów prawa, w tym w szczególności
do: Urzędu Zamówień Publicznych, organów kontrolnych, a także na podstawie zawartych umów powierzenia przetwarzania danych
osobowych, w tym do dostawców usług teleinformatycznych.
8. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia
lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
9. Skargę nas działania Administratora można wnieść do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
10. Podanie danych osobowych jest wymogiem udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia. Ich niepodanie spowoduje brak
możliwości udziału w postępowaniu.
11. Administrator nie przewiduje zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: DA.26.4.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup elektrycznego samochodu dostawczego na potrzeby wspólnej obsługi zadanie inwestycyjne 2026/23, zgodnie z załącznikiem nr 10-opis przedmiotu zamówienia
2. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczyć oraz rozładować przedmiot zamówienia, na własny koszt do siedziby Zamawiającego: Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe, ul. Staszica 2, 05-092 Łomianki, Gmina Łomianki, woj. Mazowieckie. Dostawa auta może być zrealizowana w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach 9:00 – 14:00.

4.2.6.) Główny kod CPV: 34144900-7 - Pojazdy elektryczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-10-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 80

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja

4.3.6.) Waga: 20

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki: jeżeli wykonawca składający ofertę wykaże :będzie dysponował minimum 1 autoryzowaną stacją serwisową oddaloną o nie więcej niż 50 km od siedziby Zamawiającego (ul. Staszica 2, 05-092 Łomianki, Gmina Łomianki, woj. Mazowieckie) załącznik nr 8 do SWZ

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: zamawiający przed wyborem oferty najkorzystniejszej wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia następujących dokumentów:
a. odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; lub Zamawiający nie wezwie jeżeli uzyska je za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych w szczególności rejestrów publicznych;
3. Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentu o którym mowa w ust. 3 pkt 1, składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzające odpowiednio, że nie otwarto likwidacji, nie ogłoszono upadłości jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd odrębne, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza a nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego typu sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury. Dokument o którym mowa powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem.
4. Jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania nie wydaje się dokumentów o których mowa w ust.3 pkt 1, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby lub osób uprawionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą lub jeżeli w kraju w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym , notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania Wykonawcy. Przepis ust. 4 w zakresie terminu wystawienia dokumentu stosuje się odpowiednio.
7. Podmiotowe środki dowodowe, inne dokumenty, oświadczenia należy przekazać w formie zgodnej z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzieleniu zamówienia publicznego (Dz. U z 2020r poz.2452) w postaci elektronicznej lub cyfrowego odwzorowania tego dokumentu /oświadczenia, opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
c) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007r. o ochronie konkurencji konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębna ofertę, ofertę częściową, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 9

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zamawiający uzna ww. warunek za spełniony jeżeli wykonawca składający ofertę wykaże, że:będzie dysponował minimum 1 autoryzowaną stacją serwisową oddaloną o nie więcej niż 50 km od siedziby Zamawiającego (ul. Staszica 2, 05-092 Łomianki, Gmina Łomianki, woj. Mazowieckie) załącznik nr 8 do SWZ

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

żeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone są niekompletne, Zmawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

W przypadku zaoferowania oferty równoważnej (tj. załączenia oświadczenia – załącznik nr 7 do SWZ) i nie przedłożenia lub złożenia niekompletnych środków dowodowych, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie o którym mowa w ust. 1 składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegający się o zamówienie. Oświadczenie to ma potwierdzać brak podstaw wykluczenia w zakresie, w którym każdy z Wykonawców wykazuje brak podstaw wykluczenia. W przypadku, kiedy Wykonawcy wspólnie ubiegają się o zamówienie, wówczas mają obowiązek ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia .Przedmiotowe pełnomocnictwo należy załączyć do oferty.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Zamawiający dopuszcza możliwość dokonania zmian w umowie, pod warunkiem spełnienia przesłanek ustawowych określonych w przepisie art. 455 ustawy Pzp.
2. Zamawiający zgodnie z przepisem art. 455 ust. 1 ustawy Pzp przewiduje następujące możliwości dokonania zmiany umowy w następującym zakresie (oraz na następujących warunkach):
a) sposobu realizacji przedmiotu zamówienia, jeżeli zmiany te są korzystne dla Zamawiającego lub nie dało się ich przewidzieć w chwili zawarcia umowy, w szczególności w sytuacji pojawienia się na rynku nowych rozwiązań technologicznych i materiałowych
a) wszelkich zmian, w przypadku, gdy nastąpi zmiana powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację przedmiotu umowy.
b) gdy obiektywnie jest to niezbędne dla zachowania i realizacji celów umowy, dla których została ona zawarta,
c) terminów realizacji - Zamawiający przewiduje możliwość zmiany terminu wykonania umowy, o którym mowa w § 1 ust. 3 umowy.
3. Na podstawie art. 456 ust. 1 pkt 1 PZP, w razie zaistnienia istotnej zmiany okoliczności powodującej, że wykonanie Umowy nie leży w interesie publicznym, czego nie można było przewidzieć w chwili zawarcia Umowy, lub dalsze wykonanie Umowy może zagrozić podstawowemu interesowi bezpieczeństwa państwa lub bezpieczeństwu publicznemu, Zamawiający może odstąpić od Umowy w terminie 30 dni od dnia powzięcia wiadomości o tych okolicznościach.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-05-05 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: za pomocą platformy https://platformazakupowa.pl/pn/icds_lomianki

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-05-05 09:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

zamawiający na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2022 r. poz. 835), dalej ustawa o ochronie bezpieczeństwa, wykluczy się Wykonawcę:
a) wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy o ochronie bezpieczeństwa;
b) którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2022 r. poz. 593 i 655) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy o ochronie bezpieczeństwa;
c) którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2021 r. poz. 217, 2105 i 2106), jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji' w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustaw o ochronie bezpieczeństwa
2026-04-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
23.04.2026
Termin składania ofert
05.05.2026 07:00
Wartość umowy
169 556 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 34144900-7 - Pojazdy elektryczne
34144900-7 (Pojazdy elektryczne)

Okres realizacji

do 2026-10-31