Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa i montaż mebli biurowych do pomieszczeń dziekanatu w paw. A-4 AGH w Krakowie KC-DE-zp.25.20.2026
Zamawiający
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Kraków, Małopolskie
NIP: 6750001923
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ARS MEBLE Roman Vozniak | Wieliczka | 6783178377 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ARS MEBLE Roman Vozniak (Wieliczka) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 19 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39130000-2)
Najniższa cena
15 596 PLN
Średnia cena
116 288 PLN
Najwyższa cena
277 636 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| VIGO Agnieszka Wójcik Katarzynów | 2 | 164 595 PLN | 164 595 PLN |
| Drzewiarz Bis sp zo.o. LIpno | 1 | - | - |
| Drzewiarz Bis sp zo.o. Lipno | 1 | 15 596 PLN | 15 596 PLN |
| Cadabra Tomasz Przybył Ostrów Wielkopolski | 1 | 154 576 PLN | 154 576 PLN |
| Krakowska Fabryka Mebli s.c. G.Kostrz-Dukat, M.Pieprzyca-Ptasznik, R.Kaszowski Jastrzębia | 1 | - | - |
| LOBOS A. ŁOBOS, M. ŁOBOS SPÓŁKA KOMANDYTOWA Kraków | 1 | 191 541 PLN | 191 541 PLN |
| Beata Kędzierska Fabryka Mebli i Sprzętu Biurowego 2000 Kraków | 1 | 29 225 PLN | 29 225 PLN |
| ARS MEBLE Roman Vozniak Wieliczka | 1 | - | - |
| STARPOL MEBLE Agnieszka Kliczkowska Puławy | 1 | - | - |
| Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Krzysztof Bieda Limanowa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa mebli biurowych.
2026-08-31 09:01:35Z
„Dostawa mebli biurowych – część 1- fotele biurowe”
2026-08-25 10:07:56Z
Dostawa mebli biurowych dla Oddziału ZUS w Krakowie
2026-08-17 11:37:22Z
Dostawa i montaż mebli biurowych do pomieszczeń dziekanatu w paw. A-4 AGH w Krakowie KC-DE-zp.25.20.2026
2026-07-23 09:00:17Z
Zakup mebli biurowych dla potrzeb ZUS w Tarnowie CzI–meble biurowe(biurka, kontenery, szafy i inne) wraz z utylizacją CzII–meble biurowe(meble serwisowe)bez utylizacji
2026-07-22 07:07:10Z
Dostawa mebli dla Izby Administracji Skarbowej w Krakowie
2026-07-17 06:04:10Z
Sprzedaż, dostarczenie wraz z wniesieniem i montażem mebli biurowych, metalowych oraz foteli obrotowych i krzeseł na potrzeby Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie
2026-06-15 09:47:58Z
Sprzedaż, dostarczenie wraz z wniesieniem i montażem mebli biurowych, metalowych oraz foteli obrotowych i krzeseł na potrzeby Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie
2026-06-15 09:47:58Z
Dostawa mebli dla Filii bibliotecznej nr 17 przy ul. Ojcowskiej 116 w Krakowie
2026-06-12 14:29:04Z
Dostawa mebli dla Izby Administracji Skarbowej w Krakowie
2026-06-09 10:57:15Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358057 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa i montaż mebli biurowych do pomieszczeń dziekanatu w paw. A-4 AGH w Krakowie KC-DE-zp.25.20.2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 30-059
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-679324be-b299-4c63-a4d8-e0cf270cfda9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358057
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 119663-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa i montaż mebli biurowych do pomieszczeń dziekanatu w paw. A-4 AGH w Krakowie KC-DE-zp.25.20.2026
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa i montaż mebli biurowych do pomieszczeń dziekanatu w paw. A-4 AGH w Krakowie
3.9.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ARS MEBLE Roman Vozniak
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6783178377
4.3.3.) Ulica: Sułków 68
4.3.4.) Miejscowość: Wieliczka
4.3.5.) Kod pocztowy: 32-020
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 86592,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 319934-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 79552,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 23.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Powyżej progów UE