Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 164 595 PLN

Dostawa mebli dla Izby Administracji Skarbowej w Krakowie

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00203058

Numer referencyjny: 1201-ILZ.260.8.2026

Zamawiający

IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W KRAKOWIE

ul. Wiślna 7

31-007 Kraków, Małopolskie

NIP: 6761773084

REGON: 001021270

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli w celu wyposażenia budynku Izby Administracji Skarbowej w Krakowie zlokalizowanego przy ulicy Jasnogórskiej 11 w Krakowie. Dostawa obejmuje również transport, rozładunek, wniesienie i ustawienie mebli w pomieszczeniach wskazanych przez Zamawiającego, a także sprawowanie serwisu gwarancyjnego przez okres udzielonej gwarancji

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
VIGO Agnieszka Wójcik Katarzynów 7321279328

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 VIGO Agnieszka Wójcik (Katarzynów) Umowa podpisana 164 595 PLN 164 595 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 19 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39130000-2 - Meble biurowe)

Najniższa cena

15 596 PLN

Średnia cena

116 288 PLN

Najwyższa cena

277 636 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
VIGO Agnieszka Wójcik Katarzynów 2 164 595 PLN 164 595 PLN
Drzewiarz Bis sp zo.o. LIpno 1 - -
Drzewiarz Bis sp zo.o. Lipno 1 15 596 PLN 15 596 PLN
Cadabra Tomasz Przybył Ostrów Wielkopolski 1 154 576 PLN 154 576 PLN
Krakowska Fabryka Mebli s.c. G.Kostrz-Dukat, M.Pieprzyca-Ptasznik, R.Kaszowski Jastrzębia 1 - -
LOBOS A. ŁOBOS, M. ŁOBOS SPÓŁKA KOMANDYTOWA Kraków 1 191 541 PLN 191 541 PLN
Beata Kędzierska Fabryka Mebli i Sprzętu Biurowego 2000 Kraków 1 29 225 PLN 29 225 PLN
ARS MEBLE Roman Vozniak Wieliczka 1 - -
STARPOL MEBLE Agnieszka Kliczkowska Puławy 1 - -
Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Krzysztof Bieda Limanowa 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa mebli biurowych.

"CADABRA" TOMASZ PRZYBYŁ 277 636 PLN

2026-08-31 09:01:35Z

„Dostawa mebli biurowych – część 1- fotele biurowe”

KJMK MEBLE Sp. z o.o. 47 387 PLN

2026-08-25 10:07:56Z

Dostawa mebli biurowych dla Oddziału ZUS w Krakowie

Cadabra Tomasz Przybył 154 576 PLN

2026-08-17 11:37:22Z

Dostawa i montaż mebli biurowych do pomieszczeń dziekanatu w paw. A-4 AGH w Krakowie KC-DE-zp.25.20.2026

ARS MEBLE Roman Vozniak -

2026-07-23 09:00:17Z

Zakup mebli biurowych dla potrzeb ZUS w Tarnowie CzI–meble biurowe(biurka, kontenery, szafy i inne) wraz z utylizacją CzII–meble biurowe(meble serwisowe)bez utylizacji

LOBOS A. ŁOBOS, M. ŁOBOS SPÓŁKA KOMANDYTOWA 191 541 PLN

2026-07-22 07:07:10Z

Dostawa mebli dla Izby Administracji Skarbowej w Krakowie

VIGO Agnieszka Wójcik -

2026-07-17 06:04:10Z

Sprzedaż, dostarczenie wraz z wniesieniem i montażem mebli biurowych, metalowych oraz foteli obrotowych i krzeseł na potrzeby Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie

BNR 49 749 PLN

2026-06-15 09:47:58Z

Sprzedaż, dostarczenie wraz z wniesieniem i montażem mebli biurowych, metalowych oraz foteli obrotowych i krzeseł na potrzeby Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie

PRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIA SZKÓŁ "CEZAS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 49 749 PLN

2026-06-15 09:47:58Z

Dostawa mebli dla Filii bibliotecznej nr 17 przy ul. Ojcowskiej 116 w Krakowie

KJ Mebel Kinga Wójtowicz -

2026-06-12 14:29:04Z

Dostawa mebli dla Izby Administracji Skarbowej w Krakowie

VIGO Agnieszka Wójcik 164 595 PLN

2026-06-09 10:57:15Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 0 PLN Średnia: 97 278 PLN Max: 1 149 714 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa mebli dla Izby Administracji Skarbowej w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W KRAKOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001021270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wiślna 7

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-007

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.krakow@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.malopolskie.kas.gov.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa mebli dla Izby Administracji Skarbowej w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-849f96dd-b3a4-44d0-a06e-1a3a7a7f425b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00203058

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00112384/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa mebli biurowych

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://www.malopolskie.kas.gov.pl/

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej e-Zamawiający (zwanej dalej: Platformą) dostępnej na stronie internetowej pod
adresem:https://malopolskiekas.ezamawiajacy.pl.Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami może odbywać się również
za pomocą poczty elektronicznej, email: przetargi.ias.krakow@mf.gov.pl.Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za
pośrednictwem poczty elektronicznej wynosi 20 MB. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu
Platformy pod adresem: https://malopolskiekas.ezamawiajacy.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wykonawca biorący udział w
postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto na Platformie. Informacje opisujące czynności Wykonawcy
dotyczące przystąpienia i złożenia oferty pod adresem: https://malopolskiekas.ezamawiajacy.pl w (plik w formacie pdf – Instrukcja
dla Wykonawcy). Korzystanie z Platformy jest bezpłatne. Zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do
systemu Platformy pod adresem: https://malopolskiekas.ezamawiajacy.pllub na stronie internetowej: oneplace@marketplanet.pl.
Wykonawca po wybraniu opcji „przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl ,
gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta. Rejestracja konta następuje
automatycznie poprzez: 1)podpisanie się pod wnioskiem podpisem elektronicznym (kwalifikowanym, osobistym lub profilem
zaufanym) lub 2) kontakt z numerem telefonu podanym w potwierdzeniu lub 3)jeżeli użytkownik nie podpisze się na wniosku ani nie
skontaktuje się telefonicznie. Konto zostanie aktywowane w ciągu maksymalnie 6 godzin roboczych. Po założeniu konta Wykonawca
ma możliwość złożenia Oferty w postępowaniu. Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się są przy użyciu
środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej. Zamawiający informuje, że w przypadku jakichkolwiek
wątpliwości Wykonawca winien skontaktować się z serwisem dostępnym w dni robocze w godzinach 9.00-17.00, tel.:+48 22 25 72
223 oraz adresem e-mail: oneplace@marketplanet.pl . Zamawiający, zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30
grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów
elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie,
określa dopuszczalny format kwalifikowanego podpisu elektronicznego jako: 1)dokumenty w formacie „pdf” zaleca się podpisywać
formatem PAdES; 2)Zamawiający dopuszcza podpisanie dokumentów w formacie innym niż „pdf”, wtedy będzie wymagany
oddzielny plik z podpisem. W związku z tym Wykonawca będzie zobowiązany załączyć oprócz podpisanego dokumentu, oddzielny
plik z podpisem. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej
tj.:1) Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; 2)Komputer klasy PC lub MAC
spełniający wymagania zainstalowanego systemu operacyjnego oraz wymagania używanej przeglądarki internetowej; Zainstalowana
dowolna przeglądarka internetowa w wersji wspieranej przez producenta obsługująca TLS 1.2; 3)Zainstalowany program Acrobat
Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf. Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o
wielkości do 2 GB w txt, rtf, pdf ,xps, odt, ods, odp, doc, xls, ppt, docx, xlsx, pptx, csv, jpg, jpeg, tif, tiff, geotiff, png, svg, wav, mp3,
avi, mpg, mpeg, mp4, m4a, mpeg4, ogg, ogv, zip, tar, gz, gzip, 7z, html, xhtml, css, xml, xsd, gml, rng, xsl, xslt, TSL, XMLsig,
XAdES, CAdES, ASIC, XMLenc.Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych,
elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Instrukcji dla
Wykonawcy

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej RODO, informuje się, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Izba Administracji Skarbowej w Krakowie z siedzibą przy ul. Wiślnej 7, 31-007 Kraków (tel.: 12 25 57 347, e-mail: ias.krakow@mf.gov.pl);
2) w Izbie Administracji Skarbowej w Krakowie wyznaczony został Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod.krakow@mf.gov.pl lub listownie na adres: Al. Krasińskiego 11b, 31-111 Kraków, z dopiskiem „IOD” na kopercie lub na adres do e-Doręczeń: AE:PL-78514-69777-WGGFS-30
3) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) RODO
w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego nr 1201-ILZ.260.8.2026 prowadzonym w trybie podstawowym z możliwością negocjacji;
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ust. 1 i 2 pzp oraz SIMPLIFAE POLAND S.A. z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 49, jako właściciel Platformy Zakupowej, na której Izba Administracji Skarbowej w Krakowie prowadzi przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, działającą pod adresem: https://malopolskiekas.ezamawiajacy.pl;
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do sprostowania danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania;
7) przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
8) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z pzp;
9) Pani/Pana dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, jak również nie będą podlegały profilowaniu, o którym mowa w art. 22 ust. 1 i 4 RODO.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zamawiający na podstawie art. 19 ust.4 pzp informuje, że:
1) skorzystanie przez osobę, której dane osobowe dotyczą, z uprawnienia do sprostowania lub uzupełnienia, o którym mowa w art.16
RODO, nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie
zamówienia publicznego w zakresie iezgodnym z ustawą;
2) w postępowaniu o udzielenie zamówienia zgłoszenie żądania ograniczenia przetwarzania, o którym mowa w art. 18 ust. 1 RODO,
nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 1201-ILZ.260.8.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli w celu wyposażenia budynku Izby Administracji Skarbowej w Krakowie zlokalizowanego przy ulicy Jasnogórskiej 11 w Krakowie. Dostawa obejmuje również transport, rozładunek, wniesienie i ustawienie mebli w pomieszczeniach wskazanych przez Zamawiającego, a także sprawowanie serwisu gwarancyjnego przez okres udzielonej gwarancji

4.2.6.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

Zamawiający wymaga wniesienia wadium w kwocie: 2 500,00 zł.
Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert.
Wadium może być wnoszone według wyboru Wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach:
1) pieniądzu;
2) gwarancjach bankowych;
3) gwarancjach ubezpieczeniowych;
4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający dopuszcza zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie, której dokonano wyboru Wykonawcy, w sytuacji, gdy zajdzie, co najmniej jedna z okoliczności przedstawionych w art. 455 ustawy oraz w zakresie wskazanym
w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-04-28 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy zakupowej e-Zamawiający pod adresem: https://malopolskiekas.ezamawiajacy.pl w zakładce "OFERTY".

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-04-28 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

2026-04-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
17.04.2026
Termin składania ofert
05.05.2026 07:00
Wartość umowy
164 595 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.1
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 39130000-2 - Meble biurowe
39130000-2 (Meble biurowe)

Okres realizacji

28 dni