Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa i wdrożenie przełączników, a także udzielenie gwarancji jakości i wsparcia technicznego na oferowane rozwiązanie.
Zamawiający
MINISTERSTWO INFRASTRUKTURY
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 7010527764
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Sevenet spółka akcyjna | Gdańsk | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sevenet spółka akcyjna (Gdańsk) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 101 rozstrzygniętych przetargów (CPV 32420000-3)
Najniższa cena
12 476 PLN
Średnia cena
278 311 PLN
Najwyższa cena
998 760 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Outsec sp. z o.o. Warszawa | 4 | 73 256 PLN | 293 023 PLN |
| Bartłomiej Mroczkowski przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą AT Computers Plus Bartłomiej Mroczkowski Swarzędz | 2 | 121 539 PLN | 121 539 PLN |
| MikroTik Warsaw Training Center Piotr Wasyk, Michał Filipek s.c. Warszawa | 2 | 179 949 PLN | 179 949 PLN |
| INNERGO SYSTEMS Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 493 193 PLN | 493 193 PLN |
| UPWARE sp. z o.o. Warszawa | 2 | 689 394 PLN | 689 394 PLN |
| Paweł Owczarzak EUPOL Środa Wielkopolska | 2 | 27 771 PLN | 55 541 PLN |
| Bemit Marek Ambroziak Warszawa | 2 | 98 523 PLN | 98 523 PLN |
| NETFORMERS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 2 | 370 988 PLN | 370 988 PLN |
| CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 718 485 PLN | 718 485 PLN |
| IT Solution Factor Sp. z o.o. Warszawa | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa przełączników sieciowych wraz z konfiguracją oraz wdrożeniem
2026-09-03 08:39:17Z
Zakup przełączników LAN, DC i SAN
2026-08-31 09:59:52Z
Dostawa urządzeń sieciowych wraz z konfiguracją
2026-08-31 06:47:45Z
Dostawa urządzeń sieciowych dla Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy – numer postępowania: 51/ZP/26
2026-08-28 09:54:59Z
Dostawa urządzeń sieciowych
2026-08-19 12:42:02Z
Dostawa i wdrożenie przełączników, a także udzielenie gwarancji jakości i wsparcia technicznego na oferowane rozwiązanie.
2026-08-18 09:27:43Z
Dostawa i instalacja urządzeń sieciowych typu punkty dostępowe do sieci bezprzewodowej
2026-08-18 07:32:19Z
Dostawa oraz wdrożenie sprzętu bezpieczeństwa sieciowego typu next generation firewall, wraz z systemem zarządzania, a także udzielenie gwarancji jakości na oferowane rozwiązanie.
2026-08-18 06:54:41Z
Dostawa systemu do transmisji danych cyfrowych bazującego na technice Quantum Key Distribution (QKD) o zasięgu miejskim (cd tytułu w dokumentach)
2026-08-17 08:24:01Z
DOSTAWA PAKIETU ROZWIĄZAŃ DOTYCZĄCYCH CYBERBEZPIECZEŃSTWA W RAMACH PROJEKTU GRANTOWEGO „CYBERBEZPIECZNY SAMORZĄD”
2026-08-13 09:18:11Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395738 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa i wdrożenie przełączników, a także udzielenie gwarancji jakości i wsparcia technicznego na oferowane rozwiązanie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MINISTERSTWO INFRASTRUKTURY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363190367
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Tytusa Chałubińskiego 4/6
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-928
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.7.) Numer telefonu: 22 630 10 00
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mi.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/infrastruktura
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-443a7d92-2567-4797-947f-569f1495042b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395738
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 235285-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Porozumienie nr KPOD.05.10-IW.06-0006/25-00 o objęcie Przedsięwzięcia wsparciem, pn. „Utworzenie CSIRT sektorowego o nazwie roboczej CSIRT INFRASTRUKTURA dla podmiotów nadzorowanych przez Ministra Infrastruktury”.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa i wdrożenie przełączników, a także udzielenie gwarancji jakości i wsparcia technicznego na oferowane rozwiązanie.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie przełączników rdzeniowych oraz przełącznika dostępowego wraz z modułami SFP+ i okablowaniem niezbędnym do ich uruchomienia, a także udzielenie gwarancji jakości i wsparcia technicznego na oferowane rozwiązanie. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 32428000-9 - Modernizacja sieci
32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
32422000-7 - Elementy składowe sieci
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Sevenet spółka akcyjna
4.3.4.) Miejscowość: Gdańsk
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 606390,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 498323-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-04
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 606390,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 18.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Powyżej progów UE